No icon

Świat - Nowe Ateny

KOMEDIA NA G7: BIAŁY DOM NIE ROZPOZNAJE PIERWSZEGO PEDERASTY LUXEMBURSKIEJ PRALNI BRUDNYCH PIENIĘDZY

Na oficjalnym zdjęciu tzw. "pierwszych dam" z parady próżniaków we włoskim Taorminie pt. G7 amerykański Biały Dom nie pominął informacji o żadnej z nich, jednak pośród kobiet znalazł się także... jeden facet o nazwisku Gauthier Destenay, nie ujęty w opisie. Jak się dowiadujemy, to pederasta przedstawiany publiczności jako "mąż" premiera luksemburskiej pralni brudnych pieniędzy oraz raju podatkowego Xaviera Bettela.

Niezależni komentatorzy zauważają, że pederasta jako „żona” to pewna nowość pośród szemranego establishmentu palantów wysforowanych na przywódców państw, aczkolwiek to zboczenie jest niemal równie powszechne w półświatku polityki, jak pedofilia w brytyjskim parlamencie.  

W komentarzach pod zdjęciem zamieszczonym na Facebooku Białego Domu pojawiły się pretensje, że Amerykanie okazali brak szacunku dla "pierwszego dżentelmena" Luxemburga (sic!). Poważnie. Gdyby istotnie każdy mógł sobie opublikować komentarz na tej stronie, należałoby przyjąć, że świat Zachodu ewidentnie zwariował. Niestety, to nie obłęd, tylko ordynarny program promocji - co tu dużo mówić - homoseksualnej dewiacji.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: