No icon

Świat

PROFESOR PAUL CRAIG ROBERTS: PEWNEGO DNIA JUTRO JUŻ NIE NADEJDZIE

Zanim idioci z Waszyngtonu wysadzą nas w powietrze I zdmuchną z powierzchni ziemi, niech lepiej durnie zechcą zaakceptować fakt, że armia amerykańska jest obecnie drugoplanowa wobec armii rosyjskiej.

Na przykład: Amerykańska marynarka wojenna US Navy stała się przestarzała technicznie wobec supersonicznych rosyjskich rakiet manewrujących Zircon.

Inny przykład: prędkość oraz zmiany trajektorii lutu rosyjskich rakiet termonuklearnych Sarmat ICBM uczyniła antybalistyczny system rakietowy (ABM) Waszyngtonu bezużytecznym. Jedna rakieta Sarmat jest w stanie zrobić lej po bombie z Wielkiej Brytanii, albo Francji, albo z Niemiec, czy z Teksasu. Potrzeba jedynie 12 rakiet na całe Stany Zjednoczone.

Dlaczego o tym nie wiecie?

Inny przykład: Horrendalnie drogie myśliwce F-35 nie mają żadnego porównania do myśliwców rosyjskich.

Inny przykład: amerykańskie czołgi nie mają porównania do czołgów rosyjskich.

Inny przykład: rosyjskie wojska mają przewagę w gotowości bojowej oraz wyszkolenia, a także wysokiej motywacji do walki nie będąc wyczerpanymi przez 16 lat bezsensownych i frustrujących wojen o nie wiadomo co.

Jeśli USA doprowadzi do katastrofalnej wojny z przewyższającą USA siłą militarną, będzie to winą Hillary Clinton, DNC, byłego dyrektora CIA Johna Bernnana oraz kompleksu bezpieczeństwa militarnego, medialnych prostytutek, a także amerykańskich liberalno-postępowych lewaków, którzy poprzez Politykę Tożsamości związali się aliansem z neokonserwatywnymi podżegaczami wojennymi przeciwko prezydentowi Trumpowi i powstrzymują Trumpa przez normalizacją stosunków z Rosją.

Bez normalizacji stosunków z Rosja wojna atomowa wisi nad nami, niczym miecz Damoklesa.

Czyż nie zgodzicie się że to skandaliczne, zdumiewające, niewybaczalne, niewytłumaczalne, lekkomyślne i nieodpowiedzialne, że Partia Demokratyczna, prasa i media, kompleks militarno-obronny, który ma nas ochraniać, wraz z liberalno-postępowymi lewakami pracują ręka w rękę aby unicestwić ludzka rasę?

Dlaczego jest tak wiele oporu przed normalizacja stosunków pomiędzy mocarstwami atomowymi? Dlaczego nawet Zieloni wskoczyli do anty-Trumpowej orkiestry? Czyżby Zieloni nie pojmowali konsekwencji wojny nuklearnej?

Dlaczego jest tak szalony, nieprzytomny wysiłek, aby usunąć prezydenta, który chce normalizacji stosunków z Rosją?

Dlaczego te pytania nie stanowią części dyskursu publicznego?

Upadek przywództwa politycznego, mediów, oraz klasy amerykańskich intelektualistów jest totalny.

Reszta świata musi znaleźć jakąś metodę kwarantanny Waszyngtonu zanim zło zniszczy życie na ziemi.

Autor: prof. Paul Craig Roberts

 

Powyższe tłumaczenie tekstu jest ze źródła:

Prof. Paul Craig Roberts
Institute for Political Economy

Comment