No icon

Świat

MEL GIBSON: HOLLYWOOD TO „NORA PASOŻYTÓW, KTÓRE UCZTUJĄ NA KRWI DZIECI…

Studia w Hollywood są „zalane krwią niewinnych dzieci” twierdzi  Mel Gibson, „..konsumpcja” krwi dziecka jest tak popularna w Hollywood, że w zasadzie działa ona jak oddzielna  waluta..”.

Hollywoodzkie elity są „…wrogiem ludzkości, nieustannie działającym wbrew naszym najlepszym interesom…” ,  „łamiącym  każde tabu dane człowiekowi przez Boga, w tym nietykalność/świętość dzieci…”, powiedział Mel Gibson w Londynie, gdzie promuje swoją rolę w filmie ‚Dom Taty 2’ -  jego najważniejsza rola na ekranie od lat.

„To jawna tajemnica w Hollywood. Ci ludzie mają swoje własne religijne i duchowe nauki oraz własne ramy społeczne i moralne. Mają swoje ‚święte’ teksty – oni są chorzy, uwierzcie mi – i nie mogliby być bardziej przeciwni temu, za czym stoi  Ameryka …”

W piątek Mel Gibson pojawił się w programie Graham Norton Show w BBC, a po jego wystąpieniu zszokował swych gości informacjami o prawdziwej naturze hollywoodzkich elit.

Wyjaśniając, że spędził ostatnie dziesięć lat „…pracując nad swoimi własnymi pomysłami, poza systemem Hollywood”, po tym, jak został w 2006 roku umieszczony na czarnej liście Hollywood, za to, że dzielił się swoimi opiniami na temat branży hollywoodzkiej i poglądami sprzecznymi z liberalną ortodoksją, Gibson powiedział: „…nie wiem  jak ci to delikatnie powiedzieć  .”.. Hollywood to ZINSTYTUCJONALIZOWANA PEDOFILIA .” .  „…Oni używają dzieci i znęcają się nad nimi…”

„Każdego roku przerzucają ogromną liczbę dzieci. Ich duchowe przekonania, jeśli możesz je tak nazwać, kierują ich na zbieranie  energii od tych dzieci.

„..Ucztują na tym materiale i na tym się rozwijają..” – powiedział reżyser filmu „Hacksaw Ridge”.

„….Co mam na myśli?  To NIE JEST  żadna artystyczna abstrakcja. Oni zbierają krew dzieci. Jedzą ich ciała. Wierzą, że to daje im siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało w ciele i w psychice przed śmiercią, to oni wierzą, że to daje im dodatkową siłę życiową….. „

„…Wewnątrz nas jest twórcza i kochająca siła, która prowadzi nas przez życie. Ci ludzie tego nie mają. Dla nich jest ODWROTNIE …. „

Według Mel Gibsona, który spędził 30 lat w systemie Hollywood i poza nim, elity przemysłu „..rozwijają się z bólu, urazów, stresu, nadużyć i cierpienia…”.

„…Hollywood jest ZALANE KRWIĄ NIEWINNYCH DZIECI. Przez długi czas wszystkie odniesienia do pedofilii i kanibalizmu były symboliczne lub aluzyjne. Ale osobiście zapoznałem się z praktyką na początku lat 2000. Mogę o tym teraz porozmawiać, ponieważ ci ludzie, ci szefowie , już nie żyją … „

„Krew maltretowanego seksualnie niemowlęcia  uważana jest za wysoce „wzbogaconą” i jest wysoko ceniona. …. Niemowlęta to dobrze funkcjonująca waluta. Niemowlęta są ich premium marka, wysokiej jakości stekiem z kawioru z kokainą… „

Ale według Gibsona nie jest to jakaś modna perwersja smakowa popularna wśród mężczyzn i kobiet, którzy znudzili się zwykłymi grzechami.

„To nie jest nic nowego. Jeśli przeprowadzisz jakieś badania, zobaczysz, że jest to zjawisko metafizyczne, alchemiczne i możesz je znaleźć za kulisami we wszystkich ciemnych epokach w historii… Jest to mroczna, wielowymiarowa sztuka i praktyka OKULTYSTYCZNA , wykorzystywana przez TAJNE  stowarzyszenia, w ciągu ostatnich kilkuset lat do PROGRAMOWANIA  społecznego i KONTROLI  umysłu i podniesiona do zenitu przez Hollywood w Ameryce ,w naszej epoce.”


Artykuł powyższej treści ukazał się 30.11.2017r. na łamach YourNewsWire.com i został natychmiast przedrukowany przez wiele portali internetowych zarówno na Zachodzie, jak i w Polsce, np. przez WolnaPolska.pl oraz TelewizjaRepublika.pl.

Problem w tym, że nigdzie nie udało się nam uzyskać potwierdzenia, iż Mel Gibson istotnie wypowiedział takie słowa. Przeszukaliśmy dostępne linki w Google, filmy na YouTube, BBC i nie natrafiliśmy na tę wypowiedź… W filmie BBC pod artykułem w TelewizjaRepublika.pl owszem, Mel Gibson zabiera głos, ale wypowiada się na zupełnie inny temat, zastanawia się tam głośno, jak Sean Connery wypowiadałby słowo „gulasz”. 

Nie twierdzimy, iż treść artykułu jest błędna, gdyż kwestia żydowskich mordów rytualnych jest powszechnie znana, materiałów źródłowych dostarczono na przestrzeni wieków aż nadto, przypomniał ją także ostatnio p. Grzegorz Braun w sporym i dobrze udokumentowanym artykule na łamach Najwyższego Czasu. Znane są przypadki z Belgii oraz Holandii. Zastanawiamy się jedynie, czy nie mamy oto do czynienia z kolejnym atakiem na Mela Gibsona, który wielokrotnie wyprowadzał w pole żydowską cenzurę realizując produkcje, których znaczenia ograniczone umysłowo Hollywood skoncentrowane na promocji brutalnych scen, perwersji oraz ulubionej gotówce z początku kompletnie nie zrozumiało, jak „Pasja”, czy „Apocalypto”.

Działanie takie jest całkiem możliwe przy okazji wdrażania doktryny „Fake News”, polegającej na  dezawuowaniu doniesień mediów alternatywnych, zapoczątkowanej z pompą przez Donalda Trumpa, żydowską marionetkę posadzoną na fotelu prezydenta USA dla rozpoczęcia III Wojny Światowej bombardowaniami Iranu. Pewnie wkrótce ktoś zechce zweryfikować źródło wypowiedzi  Mela Gibsona, tak jak my, a wtedy może okazać się, iż artykuł choć merytorycznie sensowny, jest dziełem „podłych antysemitów”, którym sprzyja Mel Gibson...

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: