No icon

Świat

KŁAMSTWA AMERYKAŃSKIEJ PROPAGANDY: JAK ZWYKLE DOBRY IZRAEL I ZŁY IRAN

Izraelski atak nuklearny na Syrię nie miał nic wspólnego z żadnymi rakietami. Był zwykłym, kłamliwym mordem, jak zawsze, dokonanym w ramach kombinacji operacyjnej reżimu izraelskiego, mającego na celu obalenie irańskiego rządu. Jednak, kiedy Netanjahu podczas swej hucpy w Power Poincie (skąd my to znamy? – small world, nieprawdaż Morawiecki?) oświadczył, że ma dostęp do informacji wywiadu irańskiego, wyjątkowo mówił wbrew sobie samemu prawdę, ponieważ Iran jest zinfiltrowany przez zdrajców i szpiegów może nie aż tak, jak Polska, ale w stopniu zatrważającym.
 
Mieliśmy do czynienia z barbarzyńskim testem broni atomowej przeciw irańskim „gojom”, na co zwraca uwagę VeteransToday.com, amerykański portal weteranów wojennych, profesjonalistów, analityków wojskowych twierdząc, iż jest w stanie to udowodnić ponad wszelką wątpliwość  korzystając z opinii ekspertów IAER, którzy skontaktowali się w tej sprawie z portalem, choć do tej pory w poprzednich przypadkach milczeli. Widać dostrzegają ogromne zagrożenie dla świata ze strony wściekłego, syjonistycznego ogona machającego bez trudu amerykańskim, bezmyślnym psem. Jeśli zostałoby przeprowadzone uczciwe śledztwo w tej sprawie, Izrael zostałby uznany winnym użycia broni atomowej typu „dial-a-nukes” dostarczonej do Ziemi Obiecanej Zorganizowanej Przestępczości (copyright kongresmen David Duke) przez administrację George’a Busha juniora, wyspecjalizowaną w używaniu broni atomowej niskiej mocy (Irak, Afganistan, Libia) ze zubożonym uranem, o niższej niż standardowej radioaktywności, jednak skutki jej użycia są tragiczne, promieniowanie radioaktywne niszczy bowiem DNA, wskutek czego rodzą się dzieci zdeformowane, chore, jak w Iraku.
  
Nie było żadnego magazynu 200 rakiet zbudowanych z pomocą rządu Korei Północnej oraz Iranu, jak twierdzi amerykańska propaganda, to sadystyczna bajka braci Grimm. Zbrodniarze żydowscy używając F15 dostarczonych im przez USA zrzucili niewielką bombę atomową na syryjsko-irańską  bazę zarządzania, próbując prawdopodobnie zamordować generała Soleimani, irańskiego dowódcę, który z sukcesami prowadzi wojnę w Syrii przeciwko żydowskiemu ISIS, po zorganizowaniu oddziałów zbrojnej milicji Hashd, która służyła także w Iraku walcząc tam z syjonistycznym w zarządzie ISIL. Sukcesy gen. Soleimani są solą w oku żydostwa, dlatego Izrael próbował się go pozbyć.

Netanyahu jeszcze raz potwierdził swój status psychopaty frontalnego ze swoimi fake newsami o rzekomym złamaniu przez Iran porozumienia nuklearnego. Jednak pośród kręgów militarnych na świecie jest doskonale wiadomo, iż Netanjahu to zwykły, niebezpieczny świr opętany patologicznym mesjanizmem żydowskim, natomiast domniemane irańskie materiały operacyjne, z którymi występował portal VeteransToday określa jako „bullshit”. 

Jednakowoż, problem polega na tym, iż na świecie jest jeden wpływowy lider, którego Netanjahu może zmusić do działania i ten lider zasiada obecnie w Waszyngtonie, to Donald Trump, marionetkowy fake prezydent fake demokracji USA ustanowiony prezydentem przez zorganizowane żydostwo, pod którego pełna kontrolą znajduje się od lat w każdym aspekcie, zarówno biznesowym, jak i politycznym.

Po zakończeniu swojej idiotycznej prezentacji Netanjahu oświadczył, że wszystko teraz jest w rękach Trumpa i od jego decyzji zależą dalsze działania, zatem możemy spodziewać się wojny globalnej, na której bardzo zależy satanistycznemu Izraelowi, którego czas na naszej planecie dobiega końca, stoi więc przed prostą perspektywą: albo zapanuje całkowicie nad światem, czego jest bliski, a co byłoby tragedią dla wszystkich "gojów", powrócą bowiem żydowskie obozy koncentracyjne jak w okupowanej Rosji zwanej wówczas ZSRR oraz w Polsce po wojnie za żydokomyny, albo sczeźnie.

 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: