No icon

ŚWIAT

ZŁOTO TYLKO DLA ZUCHWAŁYCH - CIAMAJDY ZOSTANĄ Z RĘKAMI W NOCNIKACH, NIEUCHRONNIE.

Podczas gdy syjonistyczny rząd PiS z marionetkowym premierem Mazowieckim wmontowanym w politykę przez internacjonalistyczne, acz plemienne banksterstwo oraz żałosnym, nic-nie-mogącym eunuchem, marionetkowym prezydentem Dudą, człowiekiem bez honoru, nie ukrywającym nawet swoich mocodawców, występującym publicznie w kapeluszach sekty Lubawiczów, mami społeczeństwo kolejną, komunistyczną łapówką w wysokości 300 PLN z jego własnych pieniędzy, bo rząd przecież nie ma ani grosza i nic nie może dać oraz nonsensami Kurski/GoebbelsTV na temat rzekomego dobrobytu, który miał jakoby objawić się w kraju niczym deus ex machina, państwa poważne z autentycznymi rządami narodowymi, a także społeczeństwami  świadomymi realiów polityczno-gospodarczych podejmują decyzje warunkujące ich sytuację podczas planowanej przez żydostwo wojny w Europie, która najprawdopodobniej wybuchnie (zostanie zainicjowana przez Rotszyldów i s-kę, jak zwykle) już tej jesieni.

Oto Narodowy Bank Węgier ogłosił, iż wycofuje z Londynu swoje 100 000 uncji złota (3 tony). Decyzja została uzasadniona względami bezpieczeństwa w przypadku kryzysu geopolitycznego. Węgry Victora Orbana od dawna kumulują złoto, obecnie posiadają go około 70 ton.  Takie same kroki podjęły już rządy Austrii, Niemiec oraz Holandii, sprowadzając swoje złoto do własnych skarbców, bo wszędzie przecież dobrze, ale w domu najlepiej. Holendrom udało się podobno odzyskać 122.5 tony złota, Niemcom nie poszło już tak dobrze, Bundesbank wystąpił do FED-u o niezwłoczny zwrot 300 ton złota, otrzymał odpowiedź, że to zajmie… 7 lat. Po prostu FED złota nie ma, większość zmalwersował. Mimo wielu żądań, nigdy nie odbył się żaden audyt FED-u, nikt z wielkich depozytariuszy swojego złota nie widział i nie może zobaczyć. Co ma swe uzasadnienie, bo trudno zobaczyć coś, czego nie ma.

Jednocześnie Deutsche Bank odmawia swoim klientom wydania fizycznego złota, metalu, ponieważ najzwyczajniej w świecie go nie ma, tak jak banki nie mają gotówki i w razie, gdyby nastąpił tzw. run na banki, kiedy większa liczba osób zażądałaby od banku wypłaty swojej  gotówki, którą teoretycznie tam posiada, banki natychmiast musiałyby zbankrutować. Nie mają gotówki, mają tylko ciągi idiotycznych liczb w komputerach. Nie mają też złota, tylko kwity na złoto, których jest wielokrotnie więcej niż samego złota. Stary żydowski patent; w końcu Deutsche Bank nie jest i nigdy nie był bankiem niemieckim, tak jak Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei (BIS), czyli bank centralny wszystkich banków centralnych, ten, który pomagał Hitlerowi, z żydostwem u sterów, nigdy nie był bankiem szwajcarskim, więcej nawet: na terenie Szwajcarii posiada status eksterytorialny, nie ma tam prawa wejść szwajcarska policja, czy prokuratura, nikt go nie może kontrolować.

Według informacji opublikowanych w tureckich mediach, Ankara zażądała niedawno od Rezerwy Federalnej USA (która nie jest ani rezerwą, ani federalną, ani USA) niezwłocznego zwrotu  28.7 ton złota, w ostatnim czasie sprowadziła z powrotem do Turcji z obcych banków 220 ton swego kruszcu, którego posiada w sumie 584 tony. To plasuje Turcję na 11 miejscu, przed Holandią oraz za Indiami.

Kilka dni temu premier Turcji Recep Tayyip Erdogan zajął słusznie bardzo ostre stanowisko wobec nic niewartego amerykańskiego dolara, który wkrótce, po chwilowej aprecjacji wojennej zmieni się w przedwojenną markę niemiecką, której jedyną wartością było ciepło, jakie wydzielała płonąc pakietami w piecach i kominkach niemieckich domów. Erdogan pytał publicznie na Światowym Kongresie Przedsiębiorczości w Istambule: „Dlaczego wszyscy bierzemy pożyczki w dolarach? Użyjmy innej waluty! Uważam, że pożyczki powinny być udzielane w walucie, która jest oparta  na złocie!” Po czym dodał:  „Z dolarem świat jest zawsze pod presją kursów wymiany. Powinniśmy wyzwolić państwa spod presji kursów. Złoto w całej swej historii nigdy nie było narzędziem opresji.” – dodał.   

Także Wenezuela zażądała zwrotu swoich 160 ton złota wartych dziś 9 miliardów USD. W odpowiedzi nasiliły się działania żydostwa mające na celu obalenie rządu wenezuelskiego, a marionetkowy prezydent Trump ogłosił, iż USA są gotowe do militarnej interwencji w tym kraju. Ostatecznym sygnałem ostrzegawczym dla krajów posiadających swe złoto w USA, czy Londynie było ogłoszenie Brexitu, co słusznie zostało zinterpretowane jako chęć wymiksowania się Wielkiej Brytanii, głównej siedziby Rotszyldów, kraju niemal totalnie zepsutego, okupowanego przez żydostwo już od czasów Cromwella, z obligacji, jakie nakładałoby na Angoli uczestnictwo w Unii Europejskiej. A tak, nasza wyspiarska chata z kraja. Niech się europejskie goje wzajemnie mordują, kiedy żydostwo uruchomi wojnę z Rosją.

Analitycy przewidują, że złoto wkrótce skoczy do 10 tys. USD za uncję, a dolar amerykański upadnie wraz z tym krajem, co jest celem żydostwa, które swoje centrum zarządzania światem przenosi właśnie do Chin, wyzutych marksizmem kulturowym z uczuć wyższych oraz podstaw moralnych. To idealny materiał na brutalnego kapo świata.

Polska cieszy się z 300 + z własnych pieniędzy, ogląda seriale dla debili i słucha pustych, gadających łbów.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: