No icon

Świat

NIE, TO JESZCZE NIE TERAZ, JESZCZE TROCHĘ POŻYJESZ. ALE JUŻ NIEDŁUGO. IZRAEL CHCIAŁ ROZPĘTAĆ WOJNĘ.

Podczas gdy prezydent Duda łasi się bezrozumnie mimo otrzymywanych kopniaków do prezydenta Trumpa, którego mocodawcy chcą uczynić z Polaków mięso armatnie w wojnie z Rosją oraz Iranem, po czym przejąć całkowitą kontrolę nad naszym bezradnym Narodem, geopolityka żyje swoją, nieuchronną, złowieszczą dynamiką dyktowaną talmudycznym szaleństwem.

Przedwczoraj mogła wybuchnąć trzecia i ostatnia już wojna światowa, atomowa, sprowokowana z premedytacją przez syjonistyczne żydostwo przekonane, iż jeśli Rosja odważy się na odwet, to natychmiast zostanie zaatakowana przez pożytecznych idiotów z NATO, co w konsekwencji pozwoli wyeliminować główną siłę oporu wobec żydowskiej dominacji na świecie. Wojna ostatnia, ponieważ, jak słusznie przestrzegał Einstein, następna jeśli w ogóle, to będzie na kije i kamienie. Jednak żydostwo nie znające takich pojęć jak honor, prawda, czy godność, łudzi się, iż Rosja nie sięgnie po broń atomową i podniesie ręce do góry.

W nocy z 17/18 września, w rocznicę przemilczanej w mediach żydowskiej (sowieckiej) napaści na Polskę wspólnie i w porozumieniu z Hitlerem, Izrael wykonał diabelską prowokację podczas agresji na Syrię i bombardowania miejscowości Latakia z pełna pogardą dla prawa międzynarodowego. Atak był zsynchronizowany, wykonany z precyzyjną dokładnością, charakterystyczną dla narodu wybranego przez diabła, którego głównym orężem są cyfry, czy to w oszukańczych finansach, gdzie na absurdalnych giełdach papierów wartościowych realizowane są automatyczne transakcje jednego uczestnika tego obłędnego kasyna chciwych wariatów w ilości 500 na sekundę (!), czy podczas wysadzenia w powietrze WTC oraz ataku na Pentagon, czy w końcu we wspomnianym incydencie, kiedy cztery izraelskie F16 wykonały manewr, który o mały włos rozpętał wojnę i to właśnie miał na celu.

Prowokacja została przeprowadzona w ten sposób, że izraelskie F16 w trakcie bombardowania miejscowości Latakia zbliżyły się celowo do rosyjskiego samolotu transportowego Ił-20 z 15 osobami na pokładzie. Rosjanie zostali powiadomieni przez Izrael o zamiarze przeprowadzenia ataku na… minutę, zanim nastąpił. Oficjalna wersja jest taka, że radary syryjskiego systemu rakietowego ziemia-powietrze skoncentrowały się na znacznie większym samolocie rosyjskim, za którym skryły się myśliwce izraelskie, zostały odpalone rakiety, które jako friendly fire niefortunnie dosięgnęły omyłkowo samolot rosyjski, zamiast izraelskich myśliwców. Jednak z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można przyjąć, iż samolot rosyjski został zestrzelony przez żydowskie F16, bowiem Izrael ma długą tradycję atakowania własnych sojuszników, wystarczy wspomnieć bombardowanie amerykańskiego okrętu US Liberty. Tezę, iż to Izrael zestrzelił rosyjski samolot potwierdzają świadkowie, którzy twierdzą, iż widzieli na niebie duży wybuch oraz inne wybuchy na morzu, odpowiadające trajektorii lotu rakiet syryjskich.

Jedynie trzeźwości rosyjskich władz zawdzięczamy, iż świat jeszcze nie płonie, podpalony kolejny raz przez psychopatyczne żydostwo, opętane rasistowskim szowinizmem utrzymującym tę patologiczną społeczność w autentycznym przekonaniu, iż tylko ona stanowi rodzaj ludzi, natomiast wszyscy inni, tzw. „goje”, są istotami niższego rzędu, zwierzętami, które można traktować tak, jak bydło w żydowskich ubojniach rytualnych.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: