No icon

Świat

KRYPTOŻYDOWSKA ARABIA SAUDYJSKA GROZI PODNIESIENIEM CEN ROPY NAFTOWEJ DO 400 USD ZA BARYŁKĘ

W odpowiedzi na niemrawe pohukiwania fake prezydenta USA Donalda Trumpa grożącego Saudom dla picu, niczym koreańskiemu Kimowi, „ciężkimi konsekwencjami” z powodu zamordowania dziennikarza saudyjskiego Jamala Khashoggi, pracującego między innymi dla Washington Post, tzw. „rodzina królewska” zagroziła mu, jak pierwszemu lepszemu pętakowi, podniesieniem cen ropy naftowej do 400 USD za baryłkę.

Jamal Khashoggi wszedł do konsulatu saudyjskiego w Istambule aby załatwić sprawy prywatne i nigdy z niego nie wyszedł.

Khashoggi jest przedstawiany w mediach mainstreamu jako bojownik o wolność i demokrację, otwarty krytyk reżimu saudyjskich próżniaków wiodących pasożytniczy żywot kosztem całego świata dzięki eksploatacji dziury w ziemi, nota bene nawierconej przez anglosaskich złodziei. Jednak zupełnie inny obraz przedstawia As`ad ABUKHALIL w artykule opublikowanym na łamach Strategic Culture.

Otóż Jamal Khashoggi jest (był…) typowy przykładem anty-dziennikarza, charakterystycznym dla mediów mainstreamu na całym Zachodzie, doskonale znanym także w Polsce, bo u nas wiodącym, w mainstreamie jedynym. Był lojalnym członkiem aparatu saudyjskiej propagandy. W Arabii Saudyjskiej dziennikarstwo nie istnieje, jakkolwiek pojawiały się tam od czasu do czasu osoby krytyczne wobec reżimu, jednak szybko kończyły tragicznie. Jamal Khashoggi nie był jedną z nich i nie może być porównywany z takimi, autentycznymi dysydentami, jak pisarz Nasir As-Sa`id, który uciekł z Arabii Saudyjskiej w 1956r., osiadł najpierw w Kairze, a następnie w Beirucie prowadząc zmasowaną kampanię informacyjną na temat „Domu Saudów”, stanowiącego kryptożydowską ekspozyturę najpierw żydostwa amerykańsko-brytyjsko-zachodniego, a następnie Izraela, z którym Arabia Saudyjska, o czym niewiele się mówi, ma podpisany sojusz militarny strategicznego partnerstwa, jakiego nie ma Polska z USA, choć ma go Ukraina. As-Sa`id został porwany z zatłoczonego Bejrutu w 1979 r. i dostarczony do saudyjskiej ambasady, gdzie był poddany torturom i został zamordowany. Ciało zrzucono z samolotu w „empty quarter” saudyjskiej pustyni.

Autor wspomnianego artykułu opisując karierę Jamala Khashoggi wspomina, że było on ambitnym, młodym reporterem, który doskonale wiedział, że aby zrobić karierę w saudyjskim żurnalizmie nie potrzeba profesjonalizmu, odwagi, czy etyki. W Arabii Saudyjskiej należy przystać do właściwego księcia. Wkrótce Khashoggi stał się bliski dwom z nich: księciu Turki Al-Faysal (który szefował saudyjskiemu wywiadowi) oraz jego bratu, księciu Khalidowi Al-Faysal, który był właścicielem gazety Al-Watan (Ojczyzna), gdzie Khashoggi zdobywał swoje pierwsze szlify dziennikarskie.

Turki Al-Faysal

Khashoggi wyróżniał się zapałem do zadowalania swych mocodawców ze sfer rządzących oraz wyjątkową zdolnością dopasowywania poglądów do aktualnej sytuacji, niczym żydowski Zelig z filmu Woody Allena. W erze anty-komunizmu oraz promocji fanatycznych mudżahedinów w Afganistanie, a także gdzie indziej, Khashoggi był prawdziwym zelotą. Walczył wraz z Osamą bin Ladenem i promował całe towarzystwo. Cały projekt narracji dotyczącej Mudżahedinów był dziełem księcia Turki, szefa Jamala Khashoggi.

Zachodnie media opisując karierę Khashoggi prezentują obraz daleki od rzeczywistości. Sugerują, że reprezentował dziennikarstwo śledcze, kłopotliwwe dla saudyjskiego reżimu. Nic nie jest bardziej odległe od rzeczywistości: w Arabii Saudyjskiej nie ma dziennikarstwa, jest jedynie ordynarna, goła propaganda. Khashoggi nigdy nie zabrał głosu przeciwko reżimowi – pisze w swym artykule As`ad ABUKHALIL. Chciałoby się powiedzieć: small world!, jak w Polsce.

Jamal Khashogi

Co się stało z Jamalem Khashoggi w Istambule? Pojawiły się opinie, że jako przedstawiciel służb specjalnych Arabii Saudyjskiej, który miał bardzo bliskie relacje z wywiadem Kataru, po odwróceniu sojuszy stał się zagrożeniem dla USA, mogąc wyjawić materiały kompromitujące Mossad w kwestii zamachu 9/11

Po wielu publikacjach naukowych dotyczących korzeni Saudów nie jest już na świecie tajemnicą, że Arabia Saudyjska to (po)twór kryptożydowski, powołany do istnienia przez sektę Dönmeh w Imperium Otomańskim, która przejęła pełną kontrolę nad tym Imperium po wypędzeniu żydostwa za jego zbrodnie z Hiszpanii przez królową Izabelę. Założycielem Arabii Saudyjskiej był żyd Muhammad ibn Abdul Wahhab i to jego zstępni rządzą do dziś tym patologicznym państwem,notabene w doskonałej komitywce z Izraelem. Przy okazji, inny żyd sekty Dönmeh, urodzony w Salonikach syn rabina Zevi, znany pod ksywką… Mustafa Kemal Ataturk rządził ze swoimi „Młodo Turkami” Turcją niemal od początku XX wieku i jest odpowiedzialny wraz ze swym plemieniem za ludobójstwo dokonane na Ormianach, których zginęło wówczas ponad półtora miliona osób za to tylko, że byli chrześcijanami. Zresztą nie tylko Ormianie wówczas zostali pomordowani przez żydostwo, niczym polscy oficerowie w umownym Katyniu, bo także chrześcijanie Grecy oraz Syryjczycy.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: