No icon

Świat

PUTIN ZNOWU SKRADŁ SHOW ŻYDOWSKIM PODŻEGACZOM WOJENNYM

Podczas odbywających się w Norwegii manewrów sojuszu strachu i agresji NATO pod kryptonimem Trident Juncture z udziałem 10 tys.wozów bojowych, 65 okrętów, 250 samolotów, 60 tys. żołnierzy z 29 krajów, a więc włącznie z zarządzającym tą nieszczęsną bandą Izraelem,  tuż za flagowym amerykańskim okrętem podwodnym  USS Mount Whitne pojawił się w piątek potężny rosyjski bombowiec, dziewięćdziesięciotonowy TU-142 o długości ponad 53 m, wyposażony między innymi w aparaturę umożliwiającą komunikację satelitarną na wypadek wojny atomowej.  Zdarzenie miało miejsce w momencie, kiedy amerykańscy marines wyszli na pokład, aby zrobić sobie zdjęcie i rzeczywiście zrobili, uwieczniając maszynę, której głównym zadaniem jest… zwalczanie okrętów podwodnych. Marynarze amerykańscy byli zafascynowani widokiem TU-142, który  w strukturach NATO ma kryptonim „Niedźwiedź – F”.

Żydowska prasa na zachodzie rozpoczęła jazgot, że pojawienie się rosyjskiego TU-142 podczas manewrów NATO było prowokacją, która mogła się skończyć konfliktem zbrojnym z NATO, a więc rozpoczęciem kolejnej wojny światowej. Rosyjskie Ministerstwo Obrony potwierdziło obecność dwóch bombowców TU-142 w okolicy manewrów NATO i poinformowało, że były to planowe loty nad neutralnymi wodami morza norweskiego. Samoloty spędziły 12 godzin w powietrzu, po czym powróciły do bazy.  

Putin niewątpliwie skradł show żydowskim podżegaczom wojennym, dążącym do konfliktu zbrojnego w Europie, po którym chcą wprowadzić New World Order pod butem w pełni kontrolowanych przez żydostwo Chin, wytypowanych na kolejnego klawisza świata po nieuchronnym upadku USA, rozpoczętym już zatapianiem amerykańskiej waluty, nota bene nic niewartej, produkowanej na wagony przez FED, kompletnie bez pokrycia. 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: