No icon

Świat

DONALD TRUMP ORAZ KIM DŻONG UN NA SZCZYCIE W HANOI - USA ZAAKCEPTUJĄ KOREĘ PÓŁNOCNĄ JAKO MOCARSTWO ATOMOWE

Prezydent Donald Trump oraz Kim Dżong Un spotkali się wczoraj na historycznym szczycie w stolicy Wietnamu, Hanoi. Przy błyskach dziesiątek fleszów wymieniali uściski, zrobili wspólnie niedźwiadka, pozdrawiali razem dziennikarzy oraz publiczność. Kim stwierdził, że jeśli da Trumpowi pozwolenie na budowę Trump Tower w stolicy Korei Północnej Pyongyang, wówczas zapanuje pokój, ponieważ Trump nie zbombarduje przecież własnego hotelu, z czym prezydent USA oczywiście się zgodził mówiąc: ”Nie, oczywiście że nie”.

Kim Dzong Un powiedział dziennikarzom, że to co by chciał osiągnąć podczas tego spotkaniana najwyższym szczeblu, to akceptacja Trumpa dla Korei Północnej jako siły militarnej wyposażonej w broń nuklearną i dodał, że nie zamierza się wycofywać z arsenału atomowego. Podał przy tym przykład Kataru, który za namową USA wycofał się ze swojego projektu i jest obecnie skończony. Trump odparł, że będą o tym dyskutowali i może to jest dopiero pierwsze, z kilku spotkań w tej sprawie.

Następnie Kim oświadczył, że poszuka Trumpowi nowej żony pośród Koreanek, które są bardzo piękne, a Trump odparł, że porozmawiają o tym przy stole obrad. Po czym oba klony wsiadły do wypasionej limuzyny i odjechały. I tak oto król  oraz wynalazca fake newsów wpadł we własne sieci...

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: