No icon

Świat

13 KWIECIEŃ, DZIEŃ PAMIĘCI O ŻYDOWSKIM LUDOBÓJSTWIE W KATYNIU

Dzisiaj kolejny Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, ludobójstwa dokonanego przez żydów z NKWD wspólnie i w porozumieniu z żydami w służbie Adolfa Hitlera, których w samej tylko Abwehrze amerykański historyk dr Mark Bryan Rigg naliczył 150 tysięcy sztuk, z czego wielu wysokich oficerów, w randze nawet marszałków, generałów i pułkowników, nie wspominając o zwykłych żołnierzach, jak Goldberg ze zdjęcia poniżej, którzy ze względu na charakterystyczną konstrukcję psychiczną ukształtowaną nienawiścią do wszystkich „gojów” z dużym prawdopodobieństwem mogli tworzyć hitlerowskie szwadrony śmierci znane jako Eisatzkommando, założone przez żyda Reinharda Heydricha, a działające wg wzorca swych braci z NKWD, albo raczej wg wzorca centralnego, którego modus operandi powielany był wielokroć, ostatnio przez żydowski w zarządzie ISIS/ISIL na Bliskim Wschodzie, ze strzałami w tył głowy oraz masowymi grobami ofiar włącznie.

Werner Goldberg, jeden z żydowskich żołnierzy Hitlera 

Po wojnie żydzi z bolszewickiego ZSRR próbowali w Norymberdze obciążyć odpowiedzialnością za umowny Katyń Niemców, przegranych o tyle, że formalnie zostali pokonani, lecz plan Marshalla zaprojektowany, wdrożony i zrealizowany przez amerykańskie żydostwo wkrótce ponownie uczynił z Niemiec najsilniejsze państwo w Europie, tym razem gospodarczo, Polskę z boomu międzywojennego cofając do epoki kamiennej, z takim samym rządem na czele.

Zrzucenie całej winy za Katyń na Niemców nie udało się wobec ewidentnych faktów obejmujących działania prewencyjne Adolfa Hitlera już w 1943r., kiedy wkrótce po zaatakowaniu swoich sowieckich dotąd aliantów znanym jako punkt Barbarossy zwołał międzynarodową komisję i odkopał świeże groby Polaków w Katyniu, dokładnie wszystko dokumentując, fotografując i publikując, zdając doskonale sobie sprawę z tego, że tak ordynarne ludobójstwo przeprowadzone przez jego sowieckich braci oraz wspólników w wojnie będzie w ewentualnie nawet świetlanej w przyszłości III Rzeszy, co do czego nie miał wówczas wątpliwości, negatywnie rzutowało na Niemcy przez dekady oraz rodziło w Polakach niezbędnych żydokomunie jako tania siła robocza na użytek rasy panów spod znaku Bermana, Krwawej Luny, Zambrowskiego, Różańskiego, Bristygierowej, Baumana itd. słuszną wolę odwetu, a na świecie odrazę do żydowskich de facto reżimów Hitlera oraz Stalina, zjednoczonych socjalistyczną mrzonką na użytek ciemnego ludu, który to wszystko kupił, jak to on.

O Katyniu od samego początku mieli pełną wiedzę Amerykanie, ogłaszani przez propagandę Okrągłego Stołu zbawicielami Polaków, podczas gdy ten wredny reżim zbrodniarzy i urodzonych morderców zawsze był Polsce jadowicie wrogi; zarówno za trzeciorzędnego aktorzyny z reklamówek nieudolnie odgrywającego rolę prezydenta USA - Ronalda Reagana (któremu podczas przemówienia do narodu zniecierpliwiony prezes Merril Llynch rozkazuje na ucho: streszczaj się!), jak i za Donalda Trumpa, który mimo bankructwa w latach 80. dla finansjery żydowskiej wypowiadającej się w wywiadzie dostępnym na YouTube „był więcej wart żywy, niż martwy”, dlatego nie puścili go wtedy z torbami posiadając własny plan co do jego skromnej intelektualnie osoby, szczelnie dzisiaj otoczonej przez żydostwo włącznie z własną córką Iwanką noszącą hebrajskie imię Yael, żoną Jareda Kushnera lansowanego na żydowskiego Mesjasza.

Donald Trump jest bardziej ortodoksyjnym, antypolskim fanatykiem żydowskim oraz sługą sanhedrynu, niż niejeden rabin, tak wielkim, jak głupim, że przeniósł stolicę żydowskich nazistów okupujących Palestynę do Jerozolimy i obdarował wg Biblii hebrajskiej podłe odwiecznie, kwiopijcze, zdegenerowane żydostwo Wzgórzami Golan, niczym w patencie Zagłoby z Inflantami. Ktoś spyta: żydowskich nazistów? Tak jest, nazistów, albowiem termin ten pochodzi od przywódcy żydowskich ortodoksów noszącego nazwę.. Nasi. I zgadza się doskonale – to naziści wywołali oraz przeprowadzili II wojnę światową, a jej celem była żydowska dominacja pod patronatem armat wyniesionego własnoręcznie do władzy Adolfa Hitlera, oraz/ewentualnie utworzenie państwa Izrael, co się stało w 1948r., po czym zaczęła się idiotyczna propaganda na świecie ogłaszająca żydostwo „narodem”, a nie złowieszczą korporacją czym jest w istocie, narodem, który potrzebował jakiegoś atrybutu, więc ekshumowano język hebrajski, martwy od tysięcy lat, którego nie znał po wojnie żaden żyd, poza kilkoma rabinami, żydzi bowiem posługiwali się językami narodów pośród których mieszkali, zawsze prowadząc tam działania wywrotowe, a na wschodzie Europy tzw. Ostjuden, znienawidzeni przez żydów zachodnich porozumiewali się zepsutą niemczyzną, żargonem zwanym „jidysz”, dając lingwistyczne świadectwo temu, że osiedli na ziemiach niemieckich przenosząc tam Bizancjum zanim znaleźli się na terenie Rosji, gdzie długo nie mieli dostępu, powstało tam nawet carskie prawo, które pozwalało bezkarnie zabić każdego napotkanego w Rosji żyda. Dura lex, sed lex.

Okolicznościowy medal wybity w Izraelu zanim Trump ogłosił Jerozolimę stolicą żydowskich okupantów

Amerykanie, po ustanowieniu Hitlera z żydowska „fuhrerem” przez Wall Street, City oraz BIS, czerpali pełnymi garściami z militaryzacji Europy, z procentów i odsetek od żydowskich kredytów dla Hitlera, z kauczuku, bomb, gazu amerykańskiego oddziału IG Farben używanego w niemieckich obozach koncentracyjnych (nadzorowanych przez żyda Himmlera), z komputerów IBM, itd., a pojęcie „krwawych milionerów” którzy dorobili się w USA na trupach literalnie milionów Polaków i Europejczyków weszło na stałe do słownika międzynarodowego.

Nie zapominajmy, że Amerykanie przystąpili do wojny w praktyce dopiero po jej zakończeniu, już po konferencjach w Casablance oraz Teheranie, w 1944r., z obawy, że bolszewicka Armia Czerwona reprezentowana przez gruzińskiego żyda „Stalina” frakcji odwiecznie areligijnych Saduceuszy, niewierzących w życie pozagrobowe, nadzorowana przez żydowskie NKWD idące za frontem i strzelające w tył głowy Rosjanom, Ukraińcom, Białorusinom, Chińczykom, Kazachom, itd. oglądającym się za siebie na pierwszej linii frontu, dotrze swym pochodem aż za Atlantyk. Więc zaczęły się niewytłumaczalne logicznie naloty dywanowe na Drezno i Hamburg aranżowane przez konkurencyjną światopoglądowo, ale dążącą do tego samego celu panowania nad światem żydowską frakcję Faryzeuszy, aby przesłać bratniemu Stalinowi „message”, że ma się zatrzymać w Berlinie, dalej ani kroku, bo młotkiem w łeb, jak Trockiemu w Meksyku.

Zatem, podporządkowani żydostwu Amerykanie, witający Hitlera w Nowym Jorku obwieszonym swastykami z gigantyczna pompą w 1934 r., wiedzę o Katyniu żydów Berii, Kaganowicza i Stalina/Dżugaszwili, najprawdopodobniej w porozumieniu z żydostwemk hitlerowskim, mieli od zawsze, świadczą o tym także ich odtajnione archiwa. Jednak nie podzielili się nią z Polakami, ponieważ nie mogli, wyszłoby bowiem na jaw, że jako organizatorzy II wojny światowej, byli także sprawcami Katynia oraz dziesiątek innych ludobójczych czystek w Polsce.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: