No icon

Świat

RABIN SHLOMO AVINER O KATEDRZE NOTRE DAME: PRZYKAZANIEM TALMUDU JEST, ABY DOBRZY ŻYDZI PALILI CHRZEŚCIJAŃSKIE KOŚCIOŁY

W trakcie pożaru katedry Notre Dame w Paryżu zabrał głos prominentny syjonista, Shlomo Aviner, naczelny rabin jesziwy na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie oznajmiając, że bojący się Boga żydzi powinni zaprzestać wyrażania jakiegokolwiek żalu, czy smutku z powodu płomieni trawiących paryską katedrę. Stwierdził, że pożar może być karą żydowskiego Boga za spalenie kopii Talmudu, które miało miejsce w Notre Dame w XIII w.

Powiedział:

„Dobrzy żydzi zobowiązani są przykazaniem Talmudu, aby palić chrześcijańskie kościoły i ci, którzy tego odmawiają nie powinni otrzymywać pozwolenia na emigrację do Izraela.”

rabin Shlomo Aviner

Wkrótce po aresztowaniu Juliana Assange’a w Londynie została ujawniona informacja, że Wilileaks zamierzało opublikować dowody na temat planowanego przez syjonistyczną triadę rządzącą USA/UK/Francją pod wodzą marionetki Donalda Trumpa podpalenia katedry Notre Dame, aby następnie zrzucić winę na Iran, co dałoby pretekst do rozpoczęcia bombardowania tego znienawidzonego przez żydostwo kraju, który nie chce ugiąć karku przed żydowską dominacją.

W czasie pożaru jedna z osób obserwujących tragedię przyglądając się płomieniom stwierdziła, że w centrum pożaru układają się tak, jakby ukazując postać Chrystusa. Inna osoba dodała: widzę to całkiem wyraźnie. Zdjęcia natychmiast obiegły media społecznościowe i wiele osób potwierdziło, że widzi na nich postać Jezusa Chrystusa niosącego w lewej ręce krzyż.

Materiał filmowy  na temat wypowiedzi rabina Shlomo Avinera.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: