No icon

Świat

DONALD TRUMP JAKO ŚLEPIEC W JARMUŁCE PROWADZONY PRZEZ ŻYDOWSKIEGO PSA-PRZEWODNIKA

Zaprawdę, powiadam wam, koniec świat jest bliski. Oto żydowska gazeta dla amerykańskich gojów The New York Times opublikowała kilka dni temu precyzyjnie ilustrującą stan faktyczny karykaturę Donalda Trumpa, przedstawionego jako ślepca w jarmułce i ciemnych okularach, który prowadzony jest przez psa-przewodnika z ludzką (no, powiedzmy, że ludzką) twarzą, premiera państwa położonego w Palestynie, niejakiego Benjamina Netanjahu.

Rację mieli starożytni Chińczycy twierdząc, że jeden obraz wart jest tysiąca słów. Istotnie, w tym konkretnym przypadku obraz, ta karykatura może pełnić funkcję nie tylko opowieści o tysiącu słowach, ale całej biblioteki tematycznej dostępnej aktualnie w księgarniach świata, oczywiście poza Polską, która została wykluczona z grona państw, w których pozostały jeszcze resztki wolności słowa.

USA będące pod okupacją Izraela constans, a także sam Donald Trump, mogą być także przedstawione dynamicznie na innym obrazie-opowieści, karykaturze, pod postacią psa, którym macha żydowski ogon.

Problem USA jest taki, że to machanie może się dla tego wyspiarskiego, odizolowanego od realnego świata kraju szowinistów spod znaku American exceptionalism skończyć tragicznie, kiedy ogon zamacha tak mocno, że pies wyrżnie wreszcie łbem o beton kończąc żywot w konwulsjach, co wydaje się być całkiem bliskie, zważywszy na trylionowe zadłużenie USA za granicą oraz przygotowania do żydowskiej wojny z Iranem, oczywiście rękami swego wściekłego, umyślnie drażnionego przez żydostwo pitbulla.

Nieuchronną tragedię USA poprzedzają nie tylko sankcje Trumpa nałożone na Iran, będące de facto w interesie kryptożydowskiej Arabii Saudyjskiej oraz Rosji Putina, a przeciw całemu cywilizowanemu światu, który już wkrótce gorzko odczuje gwałtowny skok cen ropy naftowej o 100, a może więcej procent; znając żydowską naturę spekulacji raczej więcej, gdyż na długich pozycjach na giełdach, obliczonych na wzrosty, które niewątpliwie obstawili, w sposób oczywisty więcej zarobią przy większym wzroście, aby następnie obstawić pozycje krótke, spadkowe, i kreując trend spadkowy setkami automatycznych transakcji w czasie jednej sekundy znowu wygenerować zyski,  jak zawsze. Ukochany pieniądz, to jedyny bożek Izraela.

Jeśli Iran zablokuje cieśninę Ormuz, jak już zapowiedział, to można się spodziewać destabilizujących świat zwyżek cen ropy nawet o kilkaset procent. Oczywiście ceny ropy, choć istotne, są niczym wobec całkiem realnej perspektywy wywołania przez Izrael kolejnej wojny światowej, która rozpocząć się może właśnie od ataku na Iran.

W żydowskim mainstreamie USA pojawiły się głosy oburzenia, że  Trump, którego oboje rodziców zmarło w żydowskiem szpitalu, a córka oficjalnie przeszła na judaizm, bezcześci jarmułkę, Judenrat The New York Times postanowił nawet, że karykaturę trzeba zdjąć, a przecież to nie pierwszy występ tego pana w żydowskim przebraniu, na zdjęciu z córką o imieniu Yael i Jaredem 666 Kushnerem. 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: