No icon

Świat

SERYJNY SAMOBÓJCA Z WIZYTĄ U KOLEŻKI TRUMPA, JEFFREYA EPSTEINA - NOWE SPOJRZENIE NA GANG ŻYDOWSKICH ZBOCZEŃCÓW

Wow! A jednak jest nadzieja, że się wzajemnie wymordują! Cóż, taka gmina, z genetyką człowiek nie wygra, mordercze instynkty immanentnie patologicznego żydostwa opisywane przez biblijnych proroków jak Izajasz, czy Ezechiel wciąż biorą górę od tysiącleci: tak było za czasów Hamana i jego 10 niewinnie powieszonych synów, za żydowskiej rewolucji "francuskiej", za żydowskich bolszewików w Rosji, za żydokomuny w Polsce, za żydowskiego ISIS/ISIL w Iraku i Syrii, tak jest zawsze i wciąż. Choć w tym przypadku nagła śmierć pod celą to wielka szkoda.

Nie żeby dla ludzkości wynikała jakakolwiek strata po zamordowaniu kolejnego żydowskiego degenerata przez seryjnego samobójcę wciąż tej samej proweniencji niezależnie od szerokości geograficznej, co to to nie, Epstein skończył swój podły żywot o wiele za późno lądując bezpowrotnie w piekle. Jednak gość odwalił kitę w najgorszym możliwie momencie, bo po ujawnieniu 2 tysięcy bodajże dokumentów przedstawiających dowody na pedofilię, handel ludźmi, narkotykami w powiązaniu z półświatkiem amerykańskiej polityki, bo przecież na jego wyspie bywali najmożniejsi oficjele USA i nie tylko.

Donald Trump, specjalista od kasyn i burdeli otoczony ścisłym kordonem żydostwa na każdym szczeblu, zarówno w rodzinie, we własnej firmie, jak i w aparacie amerykańskiego państwa natychmiast oskarżył małżeństwo Clintonów o zamordowanie Epsteina. To całkiem możliwe, renomowane polskie wydawnictwo Wektory wydało swego czasu trylogię pt.: Hilary i Bill Clintonowie: Seks, Narkotyki, Morderstwa. https://wydawnictwowektory.pl/pl/p/HILLARY-i-BILL-CLINTONOWIE-Tom-III.-Morderstwa/79 Niewątpliwa, socjopatyczna żydówka Hillary Clinton („przybyliśmy, zobaczyliśmy, zabiliśmy – ha, ha, ha”) jest bez wątpienia zdolna do zlecenia mordu, który chroniłby całą rzeszę żydowskich popaprańców zajmujących kluczowe stanowiska w aparacie parafinansów oraz państwa USA. Z drugiej strony, pamiętamy stare zawołanie: Złodziej krzyczy łapać złodzieja!

Po aferze Pizza Gate oraz sławetnych popisach amerykańskiego establishmentu na wyspie zboczeńców opisywanych przez amerykańską prasę wolnościową oraz portale internetowe cały świat ma pełną świadomość, że rządy w USA sprawują kompletni degeneraci, psychopaci i szaleńcy opętani żądzą mordu oraz patologicznym mesjanizmem ludu wybranego… przez diabła. Tak, Marcin Luter miał rację w swojej najgłośniej przemilczanej publikacji wydanej jako podsumowanie życia człowieka dojrzałego, który poprzez systematyczne dążenie do prawdy zgłębiając w oryginale literaturę przedmiotu, a więc żydowska Torę oraz Talmud, itp., bacznie obserwując otaczającą go rzeczywistość osiągnął wiedzę znaną dziś instynktownie każdemu człowiekowi, lecz spychaną bojaźliwie do podświadomości, gdyż stawienie czoła faktom jest zbyt trudne dla zwykłych ludzi, którym poprzez system edukacji oraz podrasowane przez żydostwo „normy społeczne” wtłoczono do głów nonsensy wywołujące dysonans poznawczy oraz irracjonalną reakcję odrzucenia prawdy obiektywnej, opartej na niezbitych dowodach.

Tak, żydostwo en masse to chory człowiek świata, który zaraża swą zgnilizną oraz intelektualnym syfilisem całe rzesze nieszczęśników, untermenschów „gojów”, którym wmówiło swoim mainstreamem, że są tymi mądrzejszymi, tymi z miasta, wyrobionymi intelektualnie, znającymi prawdę i potrafiącymi dostrzec sztukę w śmierdzącej kupie gówna rozmazanej na malarskim płótnie, albo w rzygowinach lejących się ze scen polskich teatrów.

Jednak dopóty dzban wodę nosi, dopóki ucha nie urwie. A żydostwo na szczęście obrywa sobie uszy wzajemnie od lat mordując współplemieńców w imię większego dobra diaspory, realizacji celu najwyższego, którym jest zaprowadzenie oficjalnych rządów szatana (ich mesjasza) na ziemi, którego nazywają swoim bogiem, przy czym wielu żydów robi to zupełnie nieświadomie, z pychy oraz wrodzonej głupoty, bo trzeba nam wiedzieć, że wg ich własnej hebrajskiej Biblii to społeczność najgłupsza bodajże na świecie, niezdolna do zrozumienia własnej głupoty i niereformowalna, to ludzie o Izajaszowych „twardych czołach”.

Przykładów na żydowski kanibalizm jest wiele. Ot, choćby w świecie oszukańczych parafinansów: przecież nie tak dawno Goldman Sachs zamordował z zimną krwią Lehman Brothers. Można przytaczać wiele przykładów, jak zamordowanie herszta łódzkiego getta Rumkowskiego przez własnych współplemieńców, którego rozerwali na strzępy, czy tak zasłużonego dla realizacji hitlerowskiego programu cosher nostry Eichmanna, powieszonego w Izraelu, albo nieco wcześniej bolszewika Trockiego, któremu ziomkowie chęć do życia w Meksyku wybili z głowy młotkiem. Można przytoczyć żydowską „ofiarę holokaustu” złożoną dla budowy państwa Izrael oraz powojennego szantażu moralnego nieświadomego kulisów świata, który gdyby tylko zechciał, to łatwo dostrzegłby brudną, żydowską rękę w wymordowaniu Ostjuden w niemieckich, a de facto żydowskich obozach koncentracyjnych (żydokomuna przez ponad dekadę po wojnie dożynała w nich polską szlachtę, intelektualistów i AK), niewygodnych wizerunkowo, nie nadających się na przyszłych panów świata w tych swoich chałatach, tałesach, kołpakach, kręconych pejsach, itd. Wystarczy przyjrzeć się uważnie procedurze składania ofiary holocaustu w Treblince, aby zrozumieć, że to było działanie świadome zawierające pełną procedurę nakazaną przez rabiniczny judaizm – wszystko jest opisane nawet w Wikipedii.

Jest więc nadzieja dla świata, że pewnego dnia żydostwo wymorduje się do szczętu wzajemnie, uwalniając świat od swej złowieszczej zarazy. Tylko, czy nieświadomi zła którego motorem jest żydostwo w każdej dziś dziedzinie, będziemy wówczas potrafili je odróżnić od dobra? Czy nie lepiej zamiast czekać na nieuniknione, odsunąć dziś szubrawców od władzy, od finansów, medycyny, prawa, sądownictwa, polityki oraz spraw publicznych?

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: