No icon

Świat

CZY DONALD TRUMP ZACZAŁ WIERZGAĆ PRZECIWKO OŚCIENIOWI? AMERYKAŃSKIE SŁUŻBY SPECJALNE ATAKUJĄ REZYDENTA USA

TRUMPA

Czy żydostwu uda się przymusić Donalda Trumpa do bombardowania Iranu oraz rozpętania kolejnej wojny światowej, która wg kopniętej diaspory jest konieczna, aby przybył żydowski mesjasz i wystąpił jako przywódca narodu wybranego przez diabła (Jan 8:44), niosąc mu pełną dominację nad światem gojów? Może pytanie zostało źle postawione, gdyż nie czy, a kiedy, albowiem Trump jest tak dalece uzależniony od żydostwa, tak pogrążony w judofili, że nie może być wątpliwości, iż prędzej, czy później, najprawdopodobniej w ciągu kilku najbliższych miesięcy atak nastąpi. A z nim całe konsekwencje, które Trump wydaje się rozumieć.

Niewątpliwie obecny atak na Trumpa za pośrednictwem niejakiego Schiffa - żyda z frakcji Demokratów, który miał otrzymać rzekomo od nieznanego whistleblowera cynk, że oto Trump w rozmowie z komicznym prezydentem Ukrainy Volodymyrem Zelenskym, wmontowanym w fotel żydem 100% wziętym z telewizyjnego cyrku, domagał się haków na syna Joe Bidena, zaangażowanego w kontrolę złóż ropy naftowej na zachodniej Ukrainie, dawnych złóż polskich, w zamian za militaryzację Ukrainy, nota bene w proceder jest także umoczony były prezydent Aleksander „Goleń” Kwaśniewski, uczestniczący wraz z Bidenem juniorem w podziale łupów na Ukrainie, oczywiście na swoją mizerną skalę, coś jak Nowak w charakterze Ukraińskiego ministra, którego ścigają tam obecnie w ramach wojny gangów pod żałosnymi zarzutami, opiewającymi na niewielkie kwoty, niczym słynny śledź Julii Pitery - jest działaniem planowym. 

Schiff, drugi od lewej

Demokraci w USA przedstawiają całą aferę jako złowieszczy atak Trumpa na Bidena, ich kandydata na prezydenta w przyszłych wyborach 2020, noszącego ksywkę „sleeping Joe” ze względu na podeszły wiek, który uniemożliwia mu już normalne funkcjonowanie i powoduje, że Biden często przysypia w trakcie różnych formalnych imprez. Aby Trumpa przymusić do ataku na Iran żydowscy demokraci z Pelosi oraz Shiffem znanym jako „notoryczny kłamca” na czele wnioskowali o impeachment prezydenta, jednak nie mając większości w House of Representatives nie mogą procedury przeprowadzić, co nie znaczy, iż nie stanowi ona realnego zagrożenia, gdyż polityka USA jest w pełni kontrolowana przez żydostwo i jeśli zapadną takie rozkazy, to republikańscy senatorzy zagłosują za impeachmentem, przeciwko Trumpowi.

Sprawa wygląda poważnie, znacznie poważniej niż w przypadku Bila Clintona, który zaoferował swe cygaro podstawionej mu żydówce Monice Levinsky, ponieważ w atak na Trumpa zaangażowały się amerykańskie… służby specjalne (sic!) wydając wspólne oświadczenie dla Kongu szkalujące Donalda Trumpa. To już nie są żarty, albo wojna, albo jest po Trumpie i nie pomoże mu nawet żydowski zięć, zjudaizowana córka Ivanka, reszta latorośli zaangażowanej w związki z żydami, nikt mu nie zdoła pomóc. Coż, sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało.

Odezwa CIA i spółki do Kongresu

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: