No icon

Świat

BREXIT, CZYM JEST I CO OZNACZA DLA EUROPY I ŚWIATA? TO SYGNAŁ DO ROZPOCZĘCIA III WOJNY ŚWIATOWEJ, POCZĄTEK RYCHŁEGO KOŃCA

Najprawdopodobniej oznacza rychłą wojnę. A jest wycofaniem się Wielkiej Brytanii na z góry upatrzone pozycje. Decyzja o jej wybuchu zapadła już dawno, natomiast praktyczna realizacja Brexitu była miarą czasu, kiedy ta wojna wybuchnie w Europie, z tolerancją góra do kilku miesięcy po, choć prawdopodobnie znacznie wcześniej.

Wygląda na to, że czas potrzebny żydostwu, aby poustawiać pionki na symultanicznych szachownicach minął, wszystko jest już gotowe, gry wojenne w różnych scenariuszach wykonane, wspomagające chaos niepokoje społeczne są gotowe do uruchomienia, a sowiecki żyd Boris Johnson (któremu RT przypomina korzenie zabawną reklamą waciaka) posadowiony na fotelu premiera Wielkiej Brytanii w lewych jak wszystkie na zdziczałym Zachodzie wyborach, gwarantuje diasporze, której jedno z głównych centrów dowodzenia znajduje się w UK, że żadna bomba na Wyspy Brytyjskie nie spadnie, melin Rotszyldów nie dotknie.

Wielka Brytania nie zaangażuje się w konflikt zbrojny (poza wojowniczą retoryką dla ciemnego ludu Europy), natomiast wojna będzie stamtąd sterowana oraz finansowana, w ramach zsynchronizowanych działań aliansu Five Eyes, którego fundament stanowią USA (Wall Street) oraz Wielka Brytania (City), ponadto Australia, Kanada i Nowa Zelandia, znajdujące się poza wpływami Europejczyków. Kolejne macki 9 Eyes oraz 14 Eyes stanowią tylko narzędzia, z których zorganizowane żydostwo może liczyć jedynie na 9 Eyes, dawnych aliantów Hitlera w czasie  II WŚ. Naturalnie, ważnym ośrodkiem decyzyjnym oraz azylem dla złoczyńców będzie "neutralna"  Szwajcaria, siedziba niesławnego Bank of International Settlements, finansującego niegdyś Hitlera.

W 2013 r., były pracownik NSA Edward Snowden ujawnił światu dokumenty, dowodzące istnienia wielu programów inwigilacji oraz nadzoru nad społeczeństwami, realizowanych wspólnie i w porozumieniu pod tym samym zarządem kabały z krajów Five Eyes. Pośród nich, jak pamiętamy, znajdują się także poniższe, o których głośno było wówczas w mediach, jednak temat został szybko zapomniany:

PRISM – NSA, GCHQ, ASD

XKeyscore – NSA, ASD, GCSB

Tempora – GCHQ, NSA

MUSCULAR – GCHQ, NSA

STATEROOM – ASD, CIA, CSE, GCHQ,NSA

O co chodzi w planowanej wojnie? O to samo, o co chodziło żydostwu w poprzednich wojnach światowych, finansowanych zawsze z tych samych źródeł, przez żydowską kabałę okradającą cały świat swoim patologicznym systemem, pozwalającym mnożyć pieniądze z niczego i używać ich do korupcji politycznej na świecie oraz do zbrojenia wszystkich stron konfliktu w tym samym czasie: chodzi o absolutne panowanie domniemanej rasy panów nad światem gojów.

Jej skutkiem ma być zmiana hegemona, za pomocą którego żydostwo będzie kontrolowało militarnie oraz gospodarczo globalny obóz koncentracyjny dla gojów. USA w tej wojnie polegną, dolar zostanie zniszczony, a ich dotychczasową rolę przejmą kontrolowane przez żydostwo Chiny, wyzute z sumień, wartości, skoncentrowane wyłącznie na materializmie oraz rodzącej się w Chińczykach, umiejętnie podsycanej przez niewątpliwych fachowców świadomości kolejnego "narodu wybranego" uber alles.

To już trzecie i ostatnie podejście. Pierwszym była żydowska rewolucja w Rosji z okupacją tego kraju w praktyce do czasów niedobrego Putina. Wówczas na przeszkodzie do globalnego bolszewizmu ku rozpaczy żydostwa stanęła odrodzona Polska, w 1920r. Druga, to próba przejęcia świata za pomocą hitlerowców w 1939r., z których najważniejsi, jak Goebbels (ksywka szkolna: rabbi), Eichmann, Himmler, Frank i s-ka - co jest tajemnicą Poliszynela -  byli żydami (niewykluczone, że także Hitler/Frankengberg), a w samej Abwechrze walczyło 150 tysięcy żydowskich żołnierzy Hitlera, co udokumentował amerykański historyk żydowskiego pochodzenia dr Brian Mark Rigg. Teraz czas na wariant chiński, jednak przedtem konieczna jest wyniszczająca, przerażająca wojna w Europie.

Wojna rozpocznie się od ataku na Iran, a wkrótce możemy spodziewać się żydowskiej prowokacji, która będzie miała na celu otwarcie frontu rosyjskiego w celu wykrwawienia polskiej młodzieży patriotycznej (jak w Powstaniu Warszawskim), a także wymordowania odrodzonej choć w niewielkim zakresie inteligencji (jak w Katyniu) i usunięcia złowrogiego Putina, który śmiał przepędzić żydowskich oligarchów, zmusić do pracy na rzecz Rosji pozostałych i powiedzieć publicznie Lubawiczom z moskiewskiej synagodze, że to żydzi tworzyli aparat represji ZSRR po rewolucji w Rosji. Służby specjalne zjednoczonego żydostwa przeprowadziły już co najmniej dwa zamachy na Putina w ostatnich latach, jeden na jego samochód, w którym Putina nie było, a drugi przed paroma dniami, na Łubiance. Prowokacja w Rosji może zostać poprzedzona szybką rewolucją żydowską w Polsce realizowaną rękami zbrojonych w tym celu Ukraińców oraz zarządzających, a jak trzeba będzie to i pałujących żydów, których wg naszych zaniżonych jak się okazuje szacunków mieszkają w Polsce ponad dwa miliony osób, zaniżonych, ponieważ wg danych naukowych przedstawionych niedawno przez prof. Jana Ciechanowskiego w Polsce żyje obecnie od 4 do 5 mln zakamuflowanych żydów. Zostanie wówczas wprowadzony stan wojenny, co umożliwi żydostwu realizację scenariusza wojennego z wykorzystaniem marionetkowego prezydenta Andrzeja Dudy, który zostanie uznany za zwierzchnika sił zbrojnych upoważnionego do „samodzielnego” działania, czyli działania pod komendę żydowską na szkodę Polski.

Wojna nie potrwa długo, ponieważ szybko musi przerodzić się w konflikt atomowy. Przyniesie wówczas rozstrzygnięcie: zorganizowane żydostwo przegra, ponieważ Rosja wykona atomowy atak prewencyjny na Izrael. Wtedy narody świata w obliczu zagłady zjednoczą się oraz zrzucą ze szczytu piramidy politycznej, finansowej oraz gospodarczej patologiczne żydostwo, nigdy już go do władzy nie dopuszczą. Istnieje także niebezpieczeństwo, iż w konflikcie nuklearnym z opcją Samsona zginiemy wszyscy, choć z Izraela zostanie tylko potężny lej po bombie, który za tysiące lat będzie uważany za ślad po uderzeniu wielkiej asteroidy w mrzonki o Wielkim Izraelu, która wywołała globalne ochłodzenie skutkujące wymarciem cywilizacji.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: