No icon

Świat

EIN NAZI FÄHRT NACH PALÄSTINA: HITLEROWSKI MEDAL JOSEFA GOEBBELSA DLA ŻYDOWSKICH SYJONISTÓW

Zachęcając do lektury, prezentujemy Państwu artykuł oparty na rozszerzonym fragmencie wstępu do II wydania Protokołów Mędrców Syjonu, dostępnego bezpłatnie do końca miesiąca na naszej witrynie, uznając iż ten konkretny temat wart jest osobnej publikacji książkowej, o którą być może jeszcze się pokusimy.

W końcowej fazie przygotowań do publikacji „Protokołów”, w trakcie kolejnej kwerendy historycznej napotkaliśmy na głośno przemilczany, izraelski dokument filmowy Arnona Goldfingera z 2012r., potwierdzający tezę, iż II Wojnę Światową zaplanowali oraz wywołali żydzi, dla realizacji swoich partykularnych, plemiennych, patologicznych, quasi-mesjanistycznych celów.

Film zatytułowany „Flat” (Mieszkanie), został zaprezentowany na słynnym, alternatywnym festiwalu filmowym Roberta Redforda „Sundance”” w Stanach Zjednoczonych w 2012r.

Przypadek zrządził, że Izraelczyk z Tel Awiwu, Arnon Goldfinger, młody dokumentalista, który po debiucie długo nie mógł znaleźć inspiracji do kolejnego filmu, w mieszkaniu swojej zmarłej tam babki Grety Tuchler, porządkując rzeczy napotkał na zadziwiające pamiątki oraz dokumenty, świadczące o hitlerowskiej przeszłości jego żydowskich dziadków.

Jak się okazało, państwo Greta i Kurt Tuchler, którzy przez 70 lat mieszkali w Izraelu, byli syjonistami, przyjaźniącymi sią oraz współpracującymi z hitlerowcami z Niemiec, skąd pochodzili. Nikt ich w Izraelu nie niepokoił. Otoczeni książkami Heinego, Goethego, Schillera, niemiecką porcelaną, kompletami do Apfelstrudel i gorącej czekolady, jako jedni z wielu żydowskich hitlerowców, wiedli tam spokojny żywot, nie wtajemniczając rodziny, a przynajmniej wnuków, w swoją hitlerowską przeszłość, aczkolwiek nie wysilając się także, aby ją ukryć.

Pośród odnalezionych w mieszkaniu pamiątek oraz dokumentów znajdował się słynny medal Josefa Goebbelsa (w szkole pseudonim: rabbi) Der Angriff, wybity w 1934r. przez hitlerowców dla uświetnienia kwitnącej współpracy żydowsko-hitlerowskiej, przy realizacji projektu „domu dla narodu żydowskiego”, dla którego przychylność piórem ministra spraw zagranicznych Balfoura zadeklarowała Korona Brytyjska już w 1917r., w liście skierowanym do trzęsącego Wielką Brytanią barana, ups – barona Rotschilda. Medal przedstawia na awersie swastykę oraz logo Angriff, a na rewersie Gwiazdę Dawida oraz napisEin Nazi fährt nach Palästina”

Projekt zakładał budowę państwa Izrael na terenie Palestyny i jak wiemy, został z powodzeniem przeprowadzony, co kosztowało świat ok. 100 milionów trupów. Dziś rasistowskie, szowinistyczne państwo apartheidu Izrael, jak je nie bez kozery określa były Kongresmen USA dr David Duke „Ziemia Obiecana Zorganizowanej Przestępczości”, kwitnie, podlewane stale krwią Palestyńczyków oraz wielu innych nacji, pośród których Izrael zgodnie z literą Protokołów Mędrców Syjonu przeprowadza od lat zamachy terrorystyczne rękami zinfiltrowanych oraz przejętych służb specjalnych Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, USA, włącznie z żydowski (po)tworem ISIS/ISIL, powołanym do walki ze znienawidzonym chrześcijaństwem w jego kolebce - Iraku oraz w Syrii, a także do wspomagania upragnionej przez żydostwo wojny z Iranem, oczywiście jak zawsze cudzymi rękami. Należy mieć świadomość, że wojna z Iranem jest blisko i choć kolejne prowokacje żydowskie nie dały jeszcze oczekiwanego rezultatu, to dosłownie wisi na włosku. Przed dosłownie kilkoma dniami ministrowie obrony państw NATO podjęli decyzję o wysłaniu kontyngentu NATO do Iraku, zatem żydostwo usiłuje wciągnąć do swojej brudnej wojny także Polaków, stawiając nas w roli agresorów.

Wróćmy do filmu. Otóż, pośród pamiątek po syjonistycznych dziadkach Arnona Goldfingera, oprócz medalu Goebbelsa, hitlerowskich gazet. Korespondencji, w tym z synem Freuda, który był masonem B’nai B’rith, znalazły się także listy kierowane do ich przyjaciela von Mildensteina, wspólne fotografie obu hitlerowskich małżeństw, żydowskiego Tuchlerów i niemieckiego Mildsteinów (jak się miało okazać także żydowskiego w służbie Hitlera), w tym ze statku płynącego z Hamburga do Palestyny, jak wile innych do 1941r., z napisami na burcie w alfabecie hebrajskim oraz powiewającą na maszcie hitlerowską flagą ze swastyką.

Reżyser miał wreszcie swój temat. Zaczął materię drążyć oraz przeszukiwać archiwa, wybrał się do Niemiec, aby odwiedzić mieszkającą w Wuppertal wnuczkę von Mildensteina.

Okazało się, że von Mildenstein był hitlerowcem nie byle jakim, gdyż z dokumentów, do których dotarł ów młody Izraelczyk wynika, iż Adolf Eichmann, człowiek uznany za największe wcielenie zła w czasie II Wojny światowej, schwytany w pokazowej akcji Mossadu w Argentynie i przetransportowany to Izraela, wyznaczony przez żydostwo na kozła ofiarnego i po pokazowym procesie skazany na śmierć, podobno powieszony, był… podwładnym von Mildensteina. Tajemnicą Poliszynela jest fakt, że Eichmann także był żydem.

Baron Leopold von Mildenstein brał udział w 19. Kongresie Syjonistycznym.  Został pochowany na cmentarzu żydowskim, jak wielu innych zbrodniarzy hitlerowskich.

Już w kwietniu 1933 r., a więc w zaledwie miesiąc po objęciu przez Hitlera teki kanclerza, ówczesny dziennikarz, a później SS Untersturmführer Leopold von Mildenstein i berliński syjonista Kurt Tuchler udali się wraz z żonami do Palestyny. Powodem podróży żydowsko-hitlerowskich przyjaciół była wizytacja budowy „domu narodowego” narodu żydowskiego w Palestynie, ponieważ „ostatecznym rozwiązaniem kwestii żydowskiej” miała być emigracja niemieckich Żydów do Palestyny, podczas gdy żydostwo wschodnioeuropejskie Ostjuden miało tworzyć Judeopolonię, wariant B, po eksterminacji narodu polskiego, którą Hitler realizował w praktyce od samego początku wojny.

Tuchler oraz von Mildenstein z żonami na statku do Palestyny

Wrażenie, jakie ta podróż zrobiła na von Mildensteinie i do jakiego stopnia popierał opcję emigracji, opisał późniejszy szef „Departamentu Żydowskiego” SS w serii artykułów „Naziści udają się do Palestyny”.

Podczas podróży do Palestyny von Mildenstein miał wyjaśnić trzy podstawowe pytania: „Jaką przyszłość ma ten kraj? Jakie szanse ma syjonizm na niespokojnym Wschodzie? Czy tu znaleziono rozwiązanie kwestii żydowskiej?”

Raport z tej podróży opublikował magazynie Goebbelsa Der Angriff, między 26 września a 9 października 1934 r. pod pseudonimem „Lim” (to pierwsze litery jego nazwiska w języku hebrajskim od prawej do lewej), ukazała się tam 12-częściowa seria artykułów zatytułowana „A Nazi Goes to Palestine”.

Oryginalna Ilustracja z książki von Mildsteina z 1938r.

Jednak to nie wszystko, w 1938r. ów żydowski hitlerowiec von Mildenstein wydał książkę, pod tytułem „Rings um das brennende Land am Jordan: eine Fahrt bis zu den Quellen des flüssigen Goldes” , co się tłumaczy: „Wokół rozpalonej krainy nad Jordanią: podróż do źródeł płynnego złota”. Książka była niegdyś dostępna na Amazon, obecnie dostępna już nie jest, zniknęła także ilustracja, ale można ją odnaleźć w archiwum Google. Okładka nie pozostawia wątpliwości co do motywacji syjonistycznego żydostwa, jaką się kierowało lokując swoje rasistowskie państwo apartheidu Izrael w Palestynie, po eksterminacji Palestyńczyków najpierw przez żydowskie organizacje terrorystyczne Irgun oraz Lechi znana jako „Gang Sterna”, itp., a następnie przez oficjalne państwo Izrael, rozpoczynając wielką czystkę etniczną w 1948r., pamiętaną do dziś pośród Palestyńczyków jako Wielka Nakba, w której żydzi wysiedlili ponad 700 tysięcy Palestyńczyków z ich domów, a następnie zrównali je buldożerami z ziemią, natomiast opornych tysiącami mordowali. Co jest zresztą żydowskim modus operandi po dzień dzisiejszy. Wywłaszczonych Palestyńczyków pozamykali w żydowskich obozach koncentracyjnych, które opisywał Ryszard Kapuściński w książce „Chrystus z karabinem na ramieniu”.

Celem hitlerowskiego żydostwa – jak widać z ilustracji książki von Mildensteina - było uwłaszczenie się na największych wówczas złożach ropy naftowej i przez to kontrolowanie gospodarek świata, a państwo Izrael zaplanowano jako przyszłe imperium sięgające od Nilu, po Eufrat.

Na początku stycznia 1941 r. syjoniści oficjalnie zaoferowali niemieckim dyplomatom w Bejrucie sojusz wojskowo – polityczny z Hitlerem, mimo trwającej wojny i systematycznej eksterminacji Polaków. Oferta została złożona przez  ugrupowanie szerzej znane jako Lehi. Liderem był wówczas Abraham Stern, a po jego śmierci w 1942r. Yitzhak Shamir, który odgrywał istotną rolę w projektowanym porozumieniu z hitlerowcami. Nie zachowała się odpowiedź hitlerowców, jednak z intensywnej współpracy syjonistyczno-hitlerowskiej co najmniej do 1942r., można wnioskować, że była pozytywna. Shamir jako szef Lehi przeprowadził wiele operacji terrorystycznych w Palestynie,  później został ministrem spraw zagranicznych Izraela oraz premierem w latach 80. XX w., do czerwcu 1992 r.

Ta pamiętna propozycja syjonistów „rozwiązania kwestii żydowskiej w Europie przy aktywnym udziale Narodowej Organizacji Wojskowej (Lehi) w wojnie po stronie Niemiec” warta jest zacytowania:

W swoich mowach i oświadczeniach mężowie stanu Niemiec narodowo-socjalistycznych często podkreślają, że Nowy Porządek w Europie wymaga, jako warunku wstępnego, radykalnego rozwiązania kwestii żydowskiej poprzez ewakuację. („Europa wolna od żydów”)

Ewakuacja mas żydowskich z Europy jest warunkiem wstępnym rozwiązania kwestii żydowskiej. Jednakże jedynym sposobem na osiągnięcie tego jest osiedlenie tych mas w ojczyźnie żydów, Palestynie, i założenie żydowskiego państwa w historycznych granicach.

Celem politycznej aktywności i lat walki Izraelskiego Ruchu Wolności i Narodowej Organizacji Wojskowej w Palestynie (Irgun Zvai Leumi) jest rozwiązanie problemu żydowskiego w taki sposób by zupełnie wyzwolić na zawsze żydów.

NOW, która zgadza się z dobrą wolą rządu Rzeszy niemieckiej i jego urzędnikami wobec syjonistycznej aktywności wewnątrz Niemiec i syjonistycznego programu emigracji, podziela pogląd:

1. Wspólne interesy mogą istnieć między Europejskim Nowym Porządkiem opartym na konceptach niemieckich a prawdziwymi aspiracjami narodowymi żydów ucieleśnianymi przez NOW.

2. Możliwa jest kooperacja między Nowymi Niemcami a odnowionym narodowo – folklorowo żydostwem.

3. Założenie historycznego państwa żydowskiego na narodowych i totalitarnych podstawach i związanego sojuszem z Rzeszą niemiecką, będzie stało w interesie Niemiec – umocni niemiecką pozycję na Bliskim Wschodzie.

Na podstawie tych rozważań i pod warunkiem, że rząd Rzeszy niemieckiej uzna narodowe aspiracje Izraelskiego Ruchu Wolności wspominanego powyżej, NOW w Palestynie oferuje swój aktywny udział w działaniach wojennych po stronie Niemiec.

W skład oferty NOW może wchodzić militarna, polityczna i wywiadowcza aktywność wewnątrz Palestyny, a po szczegółowych ustaleniach, również poza Palestyną. Równocześnie żydzi europejscy będą odbywali szkolenie wojskowe i będą z nich tworzone oddziały wojskowe pod przywództwem NOW. Wezmą one udział w operacjach wojennych mających na celu podbicie Palestyny.

Pośredni udział Izraelskiego Ruchu Wolności w Nowym Porządku Europy, już w fazie początkowej wraz z pozytywnie radykalnym rozwiązaniem problemu europejskich żydów, wydatnie zwiększy moralne fundamenty Nowego Porządku w oczach całej ludzkości.

Współpraca Izraelskiego Ruchu Wolności będzie zgodna również z przesłaniem ostatniej przemowy kanclerza Rzeszy niemieckiej, w której zaakcentował iż zetrze każdą koalicję w celu izolowania i zniszczenia Anglii.

 

Zachęcamy do lektury Protokołów Mędrców Syjonu oraz wstępu, w którym znajduje się znacznie więcej interesujących wątków - dostęp bezpłatny do wersji PDF do końca miesiąca.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: