No icon

Świat

TEATR GROZY COVID-19: JEDYNA RZECZ JAKIEJ MUSIMY SIĘ OBAWIAĆ, JEST SAM STRACH. HITCHCOCK DLA UBOGICH

Przed 13 laty Naomi Klein napisała książkę pt.: ”Doktryna Szoku”, gdzie prowadząc doskonale udokumentowane, dziennikarskie śledztwo opisuje brutalną i wciąż powtarzaną taktykę Stanów Zjednoczonych, które po szokującym zdarzeniu, najczęściej wykreowanym własnoręcznie (wspólnie z Izraelem), jak wojna, atak terrorystyczny na WTC i Pentagon, atak koronawirusem, załamanie rynku finansowego, albo katastrofa „naturalna” typu potop w Nowym Orleanie, wykorzystują szok i przerażenie, dezorientację społeczeństwa i zawieszają demokrację, prawa obywatelskie, forsują totalitarne dekrety typu Patriot Act łamiące Konstytucję, przepychają radykalne ustawy pseudo-wolnorynkowe w interesie najbogatszego 1-go procenta, kosztem pozostałych 99 procent, uderzając mocno w klasę średnią i najbiedniejszych. To program realizowany od lat.

Ta sama taktyka jest obecnie stosowana w na Zachodzie Europy, w tym w Polsce przez rząd Morawieckiego, co specjalnie nie dziwi, skoro u władzy znajdują się żydowskie marionetki czerpiące swe wzorce zachowań i rozkazy od amerykańskich oraz izraelskich totalniaków, terrorystów i zbrodniarzy wojennych.

Dotąd Morawiecki był tylko zwykłym, małym, żydowskim oszustem, który w Davos, wobec całego świata kłamał publicznie do kamery, że nie udzielał „kredytów we frankach”, choć oczywiście udzielał i to za jego prezesury w zagranicznym Banku Zachodnim WBK oszustwo „frankowe” zostało wprowadzone do oferty, to on, Morawiecki, był jego motorem po tym jak delegowany przez koszerną finansjerę zajął miejsce esbeckiego majora Jacka Ksenia, byłego prezesa BZWBK, który okazał się być człowiekiem o wiele przyzwoitszym od Morawieckiego, gdyż tych „kredytów” nie chciał wprowadzić, dlatego musiał odejść.

Teraz Morawiecki jest nie tylko kłamcą i oszustem, wspólnikiem złodziei okradających Polaków, ale także zbrodniarzem i sabotażystą, który z aparatem represji wystąpił przeciwko polskiemu narodowi i pod grubymi nićmi szytym pretekstem fałszywej pandemii, która nie ma żadnych podstaw naukowych, jest pompowana przez żydowski mainstream raczący nas przerażającymi obrazkami rodem z horrorów Hollywood, może aresztować dosłownie każdego, wciskając mu korowirusa w papiery, niczym dziecko w brzuch.

Rząd Morawieckiego co najmniej w pierwszej fazie łapanek wykonywał fałszywe testy na covid-19, ponieważ nie posiadał prawidłowych, co opisywaliśmy w poprzednich artykułach i na podstawie tych lewych testów, które niczego wykazać nie mogły, a szczególnie tego konkretnego koronawirusa, pozbawiał ludzi wolności, wtrącał do więzienia zwanego „kwarantanną”, stygmatyzował, niczym Hitler polskich więźniów Auschwitz, zmuszonych do noszenia specjalnych opasek oraz znaków identyfikacyjnych.

Wprowadził bez powodu, w oparciu o umyślnie wywołaną panikę wspieraną gigantyczną propagandą w reżimowych mediach, przedstawiając fałszywe przesłanki oraz przekłamania, stan epidemii, czyli w praktyce stan wojenny w Polsce. Lecz o wiele gorszy niż ten za ś. p. gen. Jaruzelskiego, gdyż Morawiecki zniszczył z premedytacją na obce zlecenie kilka sektorów polskiej przedsiębiorczości i podkopał całą gospodarkę.

Stał się oficjalnym zdrajcą, albo był nim zawsze. Decyzjami firmowanymi własną facjatą zrujnował miliony Polaków, wielu pośrednio zamordował, gdyż jest winny nieuchronnej fali samobójstw oraz zawałów serca zdesperowanych, zrujnowanych, pozamykanych w klatkach własnych mieszkań ludzi, będzie także winny śmierci ofiar rewolucji w Polsce, która musi wkrótce wybuchnąć, jeśli animatorzy tego trupiego przedstawienia się nie cofną, w prawdopodobieństwo, że się cofną po tak spektakularnym sukcesie, jest dziś minimalne. Uruchomił łapanki na wzór hitlerowski oraz inwigilację w Polsce, niczym państwo apartheidu Izrael. Wprowadził drakońskie kary za „złamanie kwarantanny”, podnosząc je z pierwotnych, skandalicznych 5 tys. PLN do… 30 tys. PLN, co oznacza dla większości Polaków ruinę finansową. Uruchomił rozdawnictwo pieniędzy publicznych dla bogatych, bailout obcych banków, dziką grabież budżetu RP. Zamyka parki, wprowadza zakaz wstępu do lasów (!), obawiając się pewnie powstania partyzantki. Może i słusznie.

Wg scenariusza amerykańskiego rozdmuchuje inflację, czyli ukrytą kradzież majątku obywateli, jednocześnie przekazując ogromne, zrabowane sumy dla najbogatszych korporacji zagranicznych, w tym głównie żydowskich. Co prawda nie ma możliwości druku dolara samodzielnie, tak jak złodzieje z żydowskiego FEDu, ale jego prasa drukarska to nieograniczony kredyt zagraniczny od współziomków, którym zadłuża kolejne pokolenia Polaków i zakłada im kajdany długu na ręce, którego nie zaciągnęli i na który nie wyrażali zgody. Morawiecki powinien zostać niezwłocznie aresztowany i osądzony jako obce ciało wpite kłami w tętnice Rzeczpospolitej, a następnie, jeśli prawo na to pozwoli rozstrzelany. A prawo w Polsce stanowią nie żydokomunistyczne sądy, tylko wg ich własnej, podrabianej Konstytucji stanowi je Naród bezpośrednio, lub przez swoich przedstawicieli. W obecnych warunkach może i powinien bezpośrednio.

„TYLKO KRYZYS, RZECZYWISTY, LUB JEDYNIE TAK POSTRZEGANY, TWORZY REALNĄ ZMIANĘ. KIEDY TAKI KRYZYS SIĘ POJAWIA, DZIAŁANIA, KTÓRE ZOSTAJĄ PODJĘTE, ZALEŻĄ WYŁĄCZNIE OD IDEI, KTÓRE SĄ DO DYSPOZYCJI.”

To słowa Miltona Friedmana, laureata nagrody Nobla, żydowskiego guru ludzi zwiedzionych mitem wolnego rynku, który kryzys postrzegał jako okazję do wprowadzania takich zmian prawnych i ekonomicznych, które w normalnych okolicznościach nigdy nie mogłyby zostać zrealizowane ze względu na opór społeczny. W czasie kryzysu idee w oczywisty sposób nierealne, nagle stają się rzeczywistością. Lecz nie są to idee ludzi empatycznych, etycznych i moralnych, tylko nieczułych socjopatów ulokowanych niczym siatka szpiegowska na newralgicznych szczeblach władzy w poszczególnych państwach, wybranych spośród psychopatów stanowiących maksymalnie 1% populacji, będących zagrożeniem społecznym zależnie od stopnia własnej deformacji psychicznej. Pisał o nich prof. Andrzej Łobaczewski w książce pt.: „Ponerologia Polityczna”, na podstawie swej wieloletniej praktyki psychiatrycznej, ostrzegając świat przed ich rządami. W czasie kryzysu ludzie ci działają mechanicznie we wspólnej sprawie, starając się maksymalnie powiększyć własne bogactwo oraz władzę polityczną, pasożytniczym kosztem całego społeczeństwa, pozbawianego wówczas wszystkiego: od wolności, po prawa i majątek.

Kryzys jak wspomnieliśmy, przez finansjerę jest postrzegany jako okazja. Jednak może być tak, jak w starym powiedzeniu: kto mieczem walczy, od miecza ginie. W czasie kryzysu społeczeństwo, które otrząśnie się z pierwszego szoku, jeśli zrozumie, że jest Suwerenem, może wprowadzić takie zmiany, które inicjatorom oraz sprawcom całej tej podłej chucpy z tańcami na grobach wyjdą z głowy raz na zawsze, może nawet razem z nią samą, co się już w historii zdarzało, np. podczas rewolucji we Francji, która w efekcie pożarła własne dzieci: Robespierre skończył na gilotynie, a Marat został zasztyletowany, więc kto wie, być może w Polsce pośród zrujnowanych desperatów, albo tylko patriotów powstanie Konwent Obywatelski, albo pojawi się jakiś drugi Eligiusz Niewiadomski, czego wykluczyć nie można. Naturalnie życzymy wszystkim zdrowia, a Morawieckiemu z Dudą szczególnie, żeby mogli odbyć swoje długoletnie kary w kamieniołomach, albo przyjąć z podniesionym, niskim czołem kulkę w łeb wystrzeloną przez pluton egzekucyjny po sprawiedliwym procesie karnym.

Rozsądek normalnego człowieka podpowiada, że to sadystyczne przedstawienie powinno zostać szybko zakończone. Jednak na szczytach władzy oraz w aparacie ucisku nie mamy do czynienia z ludźmi normalnymi, zdrowymi psychicznie, tylko z wariatami, maskującymi swoją przypadłość mimikrą, a to oznacza, że w przypadku, jeśli akcja sabotażowa „kopronawirus” nie zostanie zakończona w ciągu maksymalnie dwóch tygodni, to możemy obawiać się najgorszego. Morawiecki w swoim wystąpieniu telewizyjnym po wprowadzeniu stanu epidemii powiedział, że chce Polaków przygotować na najgorszych kilka przyszłych miesięcy...

Zatem, nie da się wykluczyć realizacji scenariusza ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej. Represyjne działania rządu Morawieckiego także wobec naszych rolników, którym zamykane są targowiska, aby uniemożliwić zbyt, choć warunki są doskonałe, a dosłownie kilka metrów obok działa bez przeszkód Biedronka portugalskich marranów, o czym zrobiła ostatnio film na YouTube Agrounia, świadczą, iż mamy robić zakupy wyłącznie w obcych hipermarketach naszych wrogów, mamy być skarmiani sprzedawanymi tam świństwami, a może przyjść taki dzień, że serwowana karma zostanie zatruta, albo po dobiciu polskiego handlu zabraknie jej w ogóle, gdyż z premedytacją wstrzymane zostaną dostawy do Polski "z powodu koronowirusa". Wystarczy dokladnie przyjrzeć się etykietom w hipermarketach, a wbrew propagandzie okaże się, że dobre 90% to produkty zagraniczne oraz produkowane przez firmy zagraniczne w Polsce.

Od bodajże 2015 r. polskie wodociągi na skutek zdrady państwa są w rękach żydowskich i to żydzi decydują, co zostanie dosypane do wody, żeby ją „uzdatnić”. Jeśli ktoś był w Egipcie i rozmawiał z tamtejszymi przewodnikami, to pewnie się dowiedział, że zatruwanie Egipcjanom studni z pitną wodą przez żydostwo było niegdyś powszechne, więc żaden problem, żeby dosypać trutkę do wody Polakom, tym bardziej, że ogłoszono kilka dni temu w Polskim mainstreamie, iż ponoć okazało się, że wirus „z Wuhan” daje także inne objawy, nie te, o których dotąd słyszeliśmy, a gastryczne, niczym grypa żołądkowa.

Jeśli Polacy zaczną nagle masowo umierać, będziemy mieli do czynienia z programowym ludobójstwem. Oby to się nigdy nie stało.

Ja widać na załączonym obrazku krążacym po sieci, cierpliwość społeczeństwa powoli się kończy, to dobrze.

Aktualizacja 23.03.2020

Pisaliśmy poprzednio, że jednym z celów obecnej akcji "Koronawirus" pod fałszywą flagą, jest usunięcie z obiegu gotówki, aby banda koszernych złodziei i pasożytów mogła sobie bezkarnie dodawać kolejne zera w komputerach i za te fałszywe pieniądze „kupować”, czyli kraść, efekty naszej ciężkiej pracy: żywność, mieszkania, pojazdy, usługi, kompletnie wszystko, co jest dostępne na rynku. Naturalnie to „tylko” jeden z efektów wycofania gotówki, kolejnym jest totalna inwigilacja oraz możliwość unicestwienia każdego człowieka jednym kliknięciem myszy, odcinając go od konta bankowego.

Wczoraj żydowski minister finansów, znany jako Tadeusz Kościński, który nie mówi nawet po polsku, tylko kalecząc polszczyznę bełkocze jakimś niezrozumiałym, plemiennym slangiem, niczym jego protoplaści jidysz, który był łamaną niemczyzną, wydał oświadczanie, w którym twierdzi, że sprzedawcy mogą odmówić przyjęcia gotówki, naszego, jedynego konstytucyjnego pieniądza, będącego prawnym środkiem płatniczym w Polsce – co za bezczelność!

Na każdym polskim banknocie stoi jak byk napisane, że „BANKNOTY EMITOWANE PRZEZ NARODOWY BANK POLSKI SĄ PRAWNYM ŚRODKIEM PŁATNICZYM W POLSCE”.

Tego zagranicznego durnia powinien ścigać prokurator. Pewnie nie doczytał, albo ze swoją znajomością języka polskiego nie zrozumiał, że każdy musi przyjąć gotówkę w rozliczeniach, chce, czy nie chce, bo tak mówi prawo najwyższe i żadne, pokrętne rabiniczne komentarze do przepisów niższego rzędu nie mają tu zastosowania.

 

Artykuł stanowi opinię Autora.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: