No icon

Świat

PROF. JOSEPH STIGLITZ PROTESTUJE PRZECIWKO KORONOWIRUSOWEJ GRABIEŻY – CENZURA NA CAŁĄ EUROPĘ, WITRYNA PORTALU DAILY NEWS USA NIEDOSTĘPNA

Profesor Joseph Stiglitz, jeden z najsłynniejszych ekonomistów świata, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, który wykazał neoliberalnym niestety idiotom, że „niewidzialna ręka rynku" nie istnieje oraz, że wbrew neoklasycznej literaturze ekonomicznej pozostawione sobie same rynki nigdy nie funkcjonują efektywnie, a wręcz przeciwnie, protestuje przeciwko nieokiełznanej grabieży budżetów państw przez korporacje, jak to ma miejsce w Polsce za sprawą bankierskiej marionetki - Mateusza Jakuba Morawieckiego, który futruje naszymi pieniędzmi koszernych grandziarzy pod pozorem walki z wydumaną, nieistniejącą poza zmodyfikowaną dla tego celu uprzednio nomenklaturą, tzw. „pandemią”, której posłuszne swoim mocodawcom WHO zupełnym zapewne przypadkiem zmieniło niedawno definicję.

Zrzut ekranu ze Twittera prof. Stiglitza - jaśli naciśnie się "przeczytaj więcej", pojawia się poniższy ekran 

Teraz nie ma już znaczenia, jaka jest rzeczywiście ilość zachorowań, tylko czy te zachorowania występują w wielu państwach jednocześnie i nawet, jeśli na kraj wielkości Polski przypadał będzie jeden przypadek takiej choroby, podobnie w innych krajach, to WHO może ogłosić pandemię, a to słowo silniejsze nawet niż „antysemityzm”, cokolwiek oznacza.

Artykuł prof. Stiglitza zatytułowany „ZŁA STYMULACJA KORONOWIRUSA: NIE POTRZEBUJEMY WIĘCEJ NIEOKIEŁZNANEJ POMOCY DLA KORPORACJI” ukazał się dzisiaj na łamach amerykańskiej gazety kontrolowanej przez żydostwo (jak cały mainstream) Daily News, jednak żaden Europejczyk nie ma prawa go zobaczyć, gdyż właściciele Daily News zamknęli publikację na tumanioną koronawirusem Europę, ocenzurowali i jeśli ktoś chciałby tam zajrzeć choćby z linku Twittera, gdzie informacja o artykule jest dostępnak, to pojawi mu się poniższy ekran z napisem, jak niżej: "NIESTETY, NASZA STRONA INTERNETOWA JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNA W WIĘKSZOŚCI KRAJÓW EUROPEJSKICH…” itd.

https://www.tribpub.com/gdpr/nydailynews.com/

Nic dziwnego, że oświadczenie prof. Stiglitza wywołało taką panikę w USA, że sięgnięto po drastyczną, bezceremonialną cenzurę. Pan Profesor jest tuzem ekonomii o ogromnym szacunku na całym świecie, napatrzył się dosyć na oszustwa żydowskiej finansjery będąc niegdyś prominentnym pracownikiem Banku Światowego, dlatego informacja o jego stanowisku docierająca do Europy obracałaby w niwecz totalną grabież europejskich gospodarek pod pretekstem walki z koronawirusem, włącznie z gospodarką polską, gdzie do feerii totalnego złodziejstwa dokonywanego na skarbie państwa dodano potężną inflację, czyli umyślny rabunek oszczędności Polaków, nie wspominając o rujnowaniu polskich firm z premedytacją przez rząd żydowski rząd Morawieckiego oraz tego drugiego analfabety, ministra finansów, niejakiego Kościńskiego, który nie mówi nawet po polsku.

Publikacji prof. Josefa Stiglitza pikanterii dodaje fakt, że sam jest pochodzenia żydowskiego, występuje więc przeciwko własnemu plemieniu, nie pierwszy zresztą raz.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: