No icon

Świat

KRÓTKA HISTORIA WSZYSTKIEGO: OD PATOLOGII JUDAIZMU, DO PANDEMII COVID-19 ORAZ CHIŃSKIEGO GUŁAGU POD ŻYDOWSKIM ZARZĄDEM POWIERNICZYM

Decyzje zapadły bardzo dawno, bo już w końcu XVIII w. niemal równolegle z utworzeniem Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, jako alternatywa dla przyszłego hegemona programowo degenerowanego świata, jeśli projekt masoński, ergo: żydowski - USA, nie zdałby jednak egzaminu mimo ogromnych nakładów i nie rokował dobrze dla cosher nostry (a tragicznie dla „gojów”) na przyszłość.

To wówczas w Chinach rozpoczęły się Wojny Opiumowe Rothschildów siłami przejętej po Cromwellu przez żydostwo Wielkiej Brytanii, a oficjalnie po zainstalowaniu na brytyjskim tronie niemieckich Welfów i  wykupieniu kaju na własność przez Rothschildów po Waterloo. Wojny miały na celu rozbicie chińskiej autarkii, samowystarczalnego od wieków cesarstwa dynastii Qing, za pomocą wpędzenia Chińczyków w narkomanię i otumaniania ich opium dostarczanym na tony z brytyjskich kolonii w Indiach.

Plan powiódł się doskonale, na przestrzeni lat Chińczycy zostali kompletne zdemoralizowani, cesarstwo upadło, kraj, niczym Polska (u nas żydzi posłużyli się alkoholizmem) stał się żydowskim żerowiskiem, natomiast w Wielkiej Brytanii na gruncie chińskiej grabieży wyrosło wiele fortun nuworyszy-złodziei z kupionymi następnie tytułami szlacheckimi, dla których zasada nobles oblige nie mogła mieć i nie miała żadnego zastosowania.

Dzieła zniszczenia w Chinach dokonali żydowscy bolszewicy, którzy poprzez czerwony terror zainstalowali tam komunizm pełniąc w strukturze kierownicze funkcje, jak w sowieckim ZSRR po rewolucji, w Meksyku, w Hiszpanii, czy żydokomuna w Polsce po wojnie. Na przykład ministrem zdrowia został żyd, bolszewik znany pośród Chińczyków jako gen. Luo, czyli Jakub (zwany Izraelem) Rosenberg z NKWD, o którego korzeniach zwykli Chińczycy nie mieli zielonego pojęcia, choć chazarska facjata wyposażona w charakterystyczny nos mówiła światu wszystko, ale nie było wówczas w Chinach telewizji, czy Internetu, więc tylko ten wiedział kim zacz był gen. Luo, kto miał okazję zobaczyć jego gębę. Innym prominentnym żydem, członkiem Komunistycznej Partii Chin w latach 40, pochowanym na pekińskim cmentarzu Babaoshan dla Rewolucjonistów był Israel Epstein, późniejszy szef gazety China Reconstructs, która zmieniła nazwę na China Today. Na ceremoni pogrzebowej był obecny chiński premier Wen Jiabao wraz z członkami stałymi Politbiura Jia Qinglin oraz Li Changchun. 

Israel Epstain - drugi od prawej na dole, z innymi żydami oraz  Mao na górze.

Chińscy (żydowscy) komuniści mordowali Chińczyków długo i systematycznie, niczym Rosjan w Rosji, a Polaków w Polsce, wg modus operandi ze słynnego dokumentu filmowego „The Soviet’s Story”- na początek 10% inteligencji, która przetrwała opiumową degenerację (Katyń, czy gułag), a potem „wrogów ludu” tych, którzy jakoś przetrwali.

Pozostałą, ciemną masę zindoktrynowali żydzi komunizmem, wykrzewili buddyjskie oraz konfucjańskie zasady i w miejsc dusz oraz filozoficznych reguł włożyli im książeczki partyjne. Na zlanej chińską krwią ziemi wyhodowali chińskiego homosovieticusa, który czekał na swoją kolej.

Pod koniec lat 70. ubiegłego wieku stało się jasne, że obywatele Stanów Zjednoczonych mimo ogromnych wysiłków żydostwa nie nadają się na kapo świata, gdyż jako patchwork różnych narodowości, Irlandczyków, Polaków, Włochów, porwanych niegdyś z Afryki przez żydowskich handlarzy niewolnikami murzynów, Jugosłowian, a nawet Niemców, mają w sobie geny wolności, które dały o sobie znać w trakcie wojny w Wietnamie zwanej akcją „Vietnam INC”, objaśnianej w całkiem niezłych filmach fabularnych „American Gangster”, „Czas Apokalipsy” oraz „Ojciec Chrzestny 2”, a także w świetnych filmach dokumentalnych Johna Pilgera (m. in. Palestine is still the issue), z których dowiedzieliśmy się, że amerykańscy żołnierze pod koniec wojny tak się brzydzili samych siebie oraz zbrodni, które dokonywali, że  zaczęli masowo odmawiać wykonywania rozkazów dowódców, a jak to nie pomagało, wówczas pakowali im kulkę w łeb i do widzenia – a propos, patent w sam raz dla polskiej policji (jednak wciąż milicji?) oraz wojska w czasie lewej, z gruntu totalniackiej „pandemii” covid-19(84).

John Pilger z Julianem Assange

Dla opętanego patologicznym mesjanizmem żydostwa, będącego wyjątkowo mierną umysłowo ofiarą indoktrynacji satanistycznym de facto judaizmem, który dawno już na świecie powinien być zakazany jako autentyczna, szowinistyczna mowa nienawiści oraz podżeganie do zbrodni i złodziejstwa, konieczna była zmiana hegemona – USA muszą upaść. Czas na Chiny.

HOMOCHIŃCZYKUS

Chiny to zupełnie inna rozmowa, inna jakość podłości, azjatycka mentalność, wyższe stadium okrucieństwa oraz kompletnej bezduszności. Żydowska praca nad Chińczykiem 2.0 trwała o wiele dłużej niż nad Rosjanami przed i po rewolucji, w sumie kilkaset lat, przy zastosowaniu ekstremalnych środków: indoktrynacja, obóz koncentracyjny, tortury, masowe mordy w liczbie co najmniej 50 mln od założenia Komunistycznej Partii Chin w 1921r.

Żydowska robota w materii światowego przywództwa Chin rozpoczęła się na dobre z początkiem lat 80. Po zaaranżowaniu Solidarności w Polsce, która miała takie mniej więcej postulaty, jak obecnie p. Tanajno, czyli merytorycznie żadne, jak to agentura Michników, Geremków, Kuroniów, itp.,  program ekonomiczny dla Polski, znany jako program Balcerowicza napisało trzech żydów: Sachs/Soros/Lipton, co pozwoliło żydostwu przejąć całkowicie majątek Rzeczpospolitej w „wolnej (od rozumu) Polsce” i ustanowić na naszym terenie przyczółek militarny dla USA, naszego wroga, oszusta, złodzieja i państwowego masowego mordercy, który oddał Polskę w jarzmo żydokomuny po wojnie.

Równolegle w Chinach trwała robota na wyższym szczeblu, bo i plan był nie byle jaki. Nie chodziło o dalszą pauperyzację chińskiego społeczeństwa, dla którego z reguły olbrzymim majątkiem był wówczas posiadany ewentualnie rower, a wręcz przeciwnie, o stworzenie prawdziwej chińskiej klasy średniej na wzór zachodni, jednakowoż zarażonej szowinistycznym wirusem „narodu uber alles” oraz chińskiego potwora: wyzutego z uczuć wyższych państwowego hiperkapitalisty, bezmyślnego, cynicznego groszoroba, skoncentrowanego wyłącznie na materii, bazującego na chciwości Zachodu, który to Zachód dla własnej korzyści przekształcił Chiny w fabrykę świata, zamawiając najtańszą tandetę i podróbki, sprzedawane potem w USA oraz w Europie z krociowymi zyskami, choć relatywnie za bezcen, co w myśl teorii Mikołaja Kopernika musiało zrujnować lokalną produkcję oraz przekazać gros handlu w ręce żydowskich na szczycie korporacji typu sieci hipermarketów, handlujących w gigantycznych, obskurnych blaszakach szmelcem, mydłem i powidłem.


OJCIEC CHIŃSIEGO SUKCESU MILTON FRIEDMAN

Program ekonomiczny dla Chin gwarantujący im aktualny status gospodarczy zosał wdrożony w 1989r., a napisał go ... Milton Friedman, biegły w liczbach żyd, laureat Nagrody Nobla. Zadziałał świetnie, oczywiście pełną kontrolę nad chińską gospodarką posiada żydostwo, sterujące całym handlem zagranicznych oraz lokalnymi giełdami w Szanghaju i Hongkongu, w razie czego przypominające rządzącym tym kolejnym państwem teoretycznym  Chińczykom, skąd im wyrastają nogi, jeśli zamarzy się im jakakolwiek samodzielność. Wówczas akcje chińskich firm lecą na łeb na szyję i chiński nuworysz nafutrowany napompowaną na giełdach kasą, wykupujący za te fałszywe de facto pieniądze pół świata zachodniego, koncern Volvo, lotnisko Heathrow, hotel Waldorf-Astoria w Nowym Jorku, itd., staje w obliczu bankructwa, gdyż bańka spekulacyjna pryska i majątek umożliwiający dynamiczny rozwój topnieje, niczym kostka lodu w upale, nawet o 40% w ciągu jednego dnia. Z żydostwem nie ma żartów.

Równolegle tworzono potęgę militarną, która mogłaby dorównać, a nawet przewyższyć USA, bazującą na broni atomowej uzyskanej od sowieckich żydów już w latach 60. zeszłego stulecia, Chiny są sygnatariuszem układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej od 1964r., jednak nigdy go nie ratyfikowały, a więc nie ma mocy prawnej. Dziś chińska armia jest prawdopodobnie najpotężniejsza na świecie oraz z pewnością najbardziej liczebna. Chińczycy wysłali rakietę na księżyc, umieścili setki satelitów w przestrzeni kosmicznej.


GLOBALNY ROZBÓJNIK ALIBABA

Dla zwielokrotnienia obrotów handlowych Chin z całym światem został utworzony portal elektroniczny Alibaba.com, gdzie można kupić od Chińczyków (z żydowskim pośrednictwem „doradców”) wszystko, lecz niewiele sprzedać, stąd takie nadwyżki eksportu Chin. Nominalnie szefem Alibaby jest niejaki Jack Ma, ale to tylko słup posiadający zaledwie ca 6% akcji, natomiast Alibabą de facto zarządza John Michael "Mike" Evans, bankier Goldman Sachs, będący prezesem Alibaby, o której pisaliśmy osobny artykuł. Goldman Sachs przygotowywał IPO dla Alibaby, a lista akcjonariuszy BABY, bo pod taką nazwą figuruje na giełdzie, wygląda jak spis gości na bar micwę.

John Michael "Mike" Evans, bankier Goldman Sachs, prezes Alibaby


WROGIE PRZEJĘCIE ŚWIATA

Chiny są już gotowe do przejęcia kontroli nad światem, właściwie nie tyle Chiny, co żydzi posługujący się Chinami tak, jak posługiwali się na przestrzeni wieków Wielką Brytanią, Francją, Rosją, Niemcami, czy USA. Chiński żołdak jest perfekcyjnie wytresowany i absolutnie karny, nigdy nie wyceluje karabinu w swojego dowódcę, nie będzie miał wątpliwości, nie będzie zadawał pytań – ma mordować, będzie mordował bez zmrużenia oka. To już utrwalona tradycja: jak się mówiło w okupowanej przez sowietów podczas wojny Polsce: „wyrok śmierci na Polaka wydaje żyd, przyprowadza go pod ścianę Rosjanin, a strzela mu w głowę Chińczyk”, już wówczas wykorzystywany w sowieckiej armii.


FAŁSZYWA PANDEMIA COVID-19(84)

To patent żydowski, bez dwóch zdań, realizowany rękami masonerii, będącej bezmyślnym (po)tworem żydowskim, którego celem jest przejęcie władzy nad światem w imię szowinistycznej, żydowskiej mrzonki o rzekomym „narodzie wybranym”, ewidentnie przez samego szatana. To ciężka choroba umysłowa zaszczepiona prymitywnym, zakompleksionych ludziom, którzy – jak podaje Pismo Święte – „mówią, że są żydami, a nie są nimi, lecz kłamią”, przez patologię judaizmu opartego na hebrajskiej Biblii, będącej zlepkiem opowieści dziwnych treści, w tym sumeryjskiego Gilgamesza, czy egipskich papirusów, co opisywaliśmy szerzej na naszych łamach w kilku poprzednich artykułach. Jednak przede wszystkim hebrajska Biblia jest źródłem nienawiści do innych ludzi tak wielkiej, że odmawia im samego człowieczeństwa, zakładając z całą powagą, że wszyscy nie-żydzi, czyli tzw. „goje” to robotne zwierzęta w ludzkiej skórze, zobowiązane do pracy na rzecz żydowskich „wybrańców”, zwierzęta, które można bezkarnie mordować w imię judaizmu milionami, a nawet miliardami, zgodnie z planem świra Gatesa, będącego marionetką żydowskiego sanhedrynu, a jego fundacja, to zwykła pralnie brudnych pieniędzy, przeznaczanych na zbrodnie przeciwko ludzkości. Włoska posłanka w słynnym wystąpieniu w Parlamencie ma całkowitą rację, włącznie z konkluzją, iż Billa Gatesa należy aresztować.


POLSKA W SŁUŻBIE ŻYDOWSKICH CHIN

Nikomu nie trzeba przypominać, z kim robią ostatnio interesy rządzący Polską zdrajcy i zbrodniarze, jaki Szumowski, który poprzez słupa będącego instruktorem narciarstwa naciął Polaków na 5 mln PLN na zbrodnicze maseczki made in China, nieposiadające żadnych, prawdziwych atestów. Znamy upublcznioną historię spółek Szumowskich, które otrzymały 140 milionów dotacji od polskiego podatnika. Podobnie Antonow zamówiony przez innego geszefciarza – Morawieckiego, wmontowanego w fotel premiera przez żydowską finansjerę przywiózł do Polski śmieciowe maseczki oraz narzędzia zbrodni – respiratory, którymi na rozkaz Szumowskiego zabija się ludzi ze schorzeniami płuc, trafiających do szpitali po stwierdzeniu „koronawirusa” nic niewartym, chińskim testem, sprowadzonym do Polski przez inną, skorumpowaną firmę, od konopi indyjskich HEMP & WOOD S.A, która zawarła właśnie join venture - jak się okazało - z amerykańskim fałszywym potentatem ALIVECEL LLC, utworzonym ad hoc przez trójkę żydów z polskimi nazwiskami na Florydzie, mającym siedzibę w jakimś nędznym baraku. Będą czipowali Polaków, sprawa jest pewna, ponieważ akcje HEMP & WOOD S.A rosną na giełdzie, jak na drożdżach z turbodoładowaniem.

Od 2015r. polska policja przygotowywana jest do „spontanicznej pandemii” covid-19(84) – szkoli ich chińska (żydowska, jak NKWD, czy Stasi), komunistyczna bezpieka, oficjalnie, do której polscy policjanci jeżdżą na konsultacje oraz która przyjeżdża do Polski.

Milicjanci z chińskimi komuchami

Podczas gdy Włochy domagają się aresztowania Gatesa, w Polsce Morawiecki ogłasza, że Microsoft wybrał Polskę na miejsce swoich idiotycznych inwestycji, Microsoft, który powinien zostać z Polski wygnany z zakazem wstępu, a ich software zastąpiony przez Open Office na przykład.


DOBRZE JUŻ BYŁO – ROSPOCZĄŁ SIĘ ROK 1984

Dobrze już było. Jeśli tak chcemy, to naturalnie nasz wybór, naszego działania, lub zaniechania. Jednak wiele wskazuje na to, że jako społeczeństwa zaakceptowaliśmy perspektywę rytualnego noża na naszych szyjach. Nastał czas opisany w Piśmie Świętym, kiedy  ludzie patrzą, ale nie widzą, słuchają, a nie słyszą. Nie chcą słyszeć, ani rozumieć, co się dzieje. Idą na rzeź bez protestu. Dziś znajoma była w hipermarkecie we wrocławskiej Koronie na zakupach. Kolejki, jak przed świętami, wszyscy w maseczkach, co za żenada, jakiż brak godności, co za upadek! Jako jedyna była bez maseczki i nie zachowywała naznaczonego przez terrorystów państwowych odstępu.

Intensyfikuje się globalny terror psychopatycznego żydostwa ewidentnie realizującego trzy scenariusze: z "Rok 1984" George'a Orwella, "Protokołów Mędrców Syjonu" Teodora Herzla (dla zindoktrynowanych propagandą niedowiarków nowe wydanie gratis na naszej witrynie) oraz "Atlas Zbuntowany" sowieckiej żydówki Ayn Rand.


ROK 1984 I ATLAS ZBUNTOWANY

Równolegle z Orwellowską antyutopią totalnej inwigilacji tworzony jest pozorny konflikt trzech regionów świata przy niemal kompletnej izolacji społeczeństw, z wyłączeniem prominentnego żydostwa, które może i będzie mogło podróżować, gdzie chce, niczym syjoniści za Hitlera. Trump, będący żydowskim sługusem odgrywający rolę dobrego policjanta, aby powstałe ciśnienie społeczne nie eksplodowało przedwcześnie w USA, faszeruje publiczność populizmem i pozoruje konflikt Zachodu z Chinami, jednocześnie przygotowuje armię USA do wdrożenia przymusowych szczepień Amerykanów aplikatorami ApiJect zawierającymi substancie modyfikujące kod genetyczny ofiary, nadajnik RF, czyli fal radiowych oraz GPS - to nie żart.  Nikt już nie chce pamiętać jego nie tak dawnej wizyty w Chinach, kiedy jako prezent dla prezydenta Xi przywiózł płytę DVD, na której jego żydowska wnuczka, córka Ivanki oraz Jareda Kushnera, recytuje wiersz w języku chińskim, którego uczy się od najmłodszych lat, najprawdopodobniej po to, aby po upadku Stanów Zjednoczonych zamieszkać w rządzonych de facto przez żydostwo Chinach.

Wkrótce przy dzikim wyciu mediów żydowskiego mainstreamu zaczną upadać korporacje, z pseudo-bankowością włącznie, pogrążając sterroryzowaną ludzkość w kompletnym chaosie, rozpaczy i beznadziei. Zgodnie z literą programu "Protokołów" oraz "Atlasa zbuntowanego" ludzkość za sprawą swych niedemokratycznych przedstawicieli zacznie domagać się jednego rządu światowego, w ramach ogłoszonej już i powtarzanej na całym świecie przez pudła rezonansowe, w różnych językach „nowej rzeczywistości”.

Wczoraj (w piątek) amerykańska wypożyczalnia samochodów Hertz, działająca na całym świecie od ponad 100 lat, kiedy powstało pierwsze biuro oferujące klientom samochody Ford Ts, wystąpiła do sądu z wnioskiem o ogłoszenie upadłości. Firma nie notuje strat, jej bilans jest dodatni, posiada ponad miliard trzysta milionów nadwyżki w kasie, a jednak szef zarządu Paul Stone oświadczył, że:

"W związku z drastycznym wpływem covid -9(84) na naszą firmę oraz niepewność sytuacji, kiedy podróże będą możliwa, a gospodarka zacznie pracować..” itd.

Warren Buffet, globalny pasożyt spekulujący na giełdach papierów kompletnie bezwartościowych, tylko pompowanych przez automaty transakcjami wysokich częstotliwości przez 5G a następne odsysanych do menisku wklęsłego, sprzedał niedawno wszystkie akcje linii lotniczych, które posiadał. To oznacza, że podróże lotnicze zostaną wstrzymane. Firma Ryanair ogłosiła takie restrykcje podczas lotów, że istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, iż ktokolwiek zechce z nich korzystać, aczkolwiek nie jest wykluczone, że na krótką metę podczas wakacji chętni się znajdą. Po wakacjach, we wrześniu - październiku upadek pozostałych wypożyczalni jest więcej niż prawdopodobny.

Firma Ford wprowadziła takie obostrzenia w swojej fabryce, że pracę tam mogą podjąć wyłącznie ludzie kompletnie pozbawieni godności. Podejmą.

Czy zaplanowany dla nas czarny scenariusz musi się ziścić, czy Apokalipsa musi się wypełnić? Nie musi. Wciąż wszystko zależy od nas: jeśli pozwolimy na to, zostaniemy zniewoleni i podani takiemu uciskowi, jaki już ludzkość nieraz doświadczyła z rąk żydowskich, czy to w sowieckiej Rosji, czy od żydowskich hitlerowców, czy od powojennej żydokomuny w Polsce, nie wspominając czasów wcześniejszych,

Iskra może wyjść z Polski i wyjść powinna. A iskrą jest niezwłoczna zmiana systemu odbierająca psychopatom typu Szumowski, Kaczyński, Morawiecki, Pinkas i spółka władzę (Schetyna z ferajną nie byłby lepszy, ale on obecnie nie rządzi) postulowana przez grupę Polaków jednoczących się w grupie referendum Ogólnokrajowe. Jest szansa, jeśli zrozumiemy, że to my, Polacy jesteśmy Suwerenem, a nie jakaś partyjna koteria skorumpowanych świrów, wówczas jest dla nas i dla świata nadzieja, a jeśli nie, to – jak pisał Jan Kaczmarek - goniec, zaskroniec i koniec.

Dzięki uprzejmości koszernego Bloomberga

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: