No icon

Świat

TOTALNY KRACH GOSPODARCZY ORAZ WOJNA ŚWIATOWA ZOSTAŁY ZAPLANOWANE NA JESIEŃ ROKU 2020, JUŻ WKRÓTCE, TO OSTATNI CZAS NA DZIAŁANIE

Żydowscy bankierzy ostrzegają dziś współplemieńców poprzez koszerny portal Bloomberg, żeby pozbywali się akcji oraz innych papierów "wartościowych" i gromadzili gotówkę, nota bene wzorem Warrena Buffeta, który zrobił to już chyba ze dwa miesiące temu. Piszą, że potężnie zadłużone korporacje dają swoim klientom bardzo mgliste pojęcie o tym, co może ich czekać, gdyż druga fala koronawirusa (ta sama, którą za drobną opłatą każą zwiastować Szumowskiemu) napłynie na jesień. Będziie rosło ponad dwucyfrowe już bezrobocie, nastąpią problemy ze SWAP-ami oraz osłabienie gospodarcze potęgowane przez przedłużające się utrzymywania na świecie polityki "dystansu" (zatem na jesień znowu do ciupy zwanej kwarantanną). To źle rokuje.

Dolar wraz z żydowskim frankiem szwajcarskim zawsze nabierają wartości w czasie wojny, wzmacniane lufami amerykańskich karabinów. Stąd taka rekomendacja. NIkt nie poważy się przypominać, że to waluta funta kłaków nie warta, wytwarzana jak mówią Amerykanie "out of thin air" na ciężarówki i wagony.

Bloomberg przewiduje dla nas "ciężką zimę", podczas której będą następowały masowe bankructwa i przejęcia firm za bezcen, aby "nowa rzeczywistość", polegająca na pozostawieniu na pobojowisku świata trzech klas: garstki milionerów bez sumień w pełni uzależnionych od żydowskich banków, potężnej policji i wojska oraz biedoty proletariatu, zwanej przez Orwella "prolami"

Teraz możemy lepiej zrozumieć słowa, które kazano wygłosić w Sejmie Morawieckiemu: "NA NASZYCH OCZACH WYKUWA SIĘ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA".

"Amerykańskie firmy z powodu lewej pandemii wzięły miliardy krótkoterminowych kredytów z początkiem marca, a następnie wiele z nich sprzedało własne akcje aby móc spłacić te pożyczki, pozwalając bankom odzyskać pieniądze i uczynić je dostępnymi dla innych klientów" - pisze Bloomberg.

"To daje nam okazję do rozglądania się za (wrogimi) przejęciami" - dodaje.

Plan jest więc prosty: zrujnować klasę średnią, przejąć małe i średnie firmy, doprowadzić do spadku cen nieruchomości, przejąć je za grosze, wywołać wojnę i wprowadzić ogłoszony publicznie przez Morawieckiego nowy porzadek, New World Order.

To nie jest dobra wiadomość, albo zaczniemy się bronić, albo długo nie będziemy już mieli do tego okazji.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: