No icon

Świat

PO 100 MILIONACH TRUPÓW W ZSRR ŻYDZI PLANUJĄ KOLEJNY REKORD ŚWIATA W LUDOBÓJSTWIE, TARGET POCZĄTKOWY: 2 MILIARDY OSÓB

Przed niecałym miesiącem bo 21 maja br. pisaliśmy na Facebooku, że Donald Trump, skorumpowany, psychopatyczny skurczybyk, w 100 procentach zależny od żydostwa, odgrywający przed ciemnym ludem świata rolę dobrego policjanta, niestety z pewnymi sukcesami, przeznaczył 1,2 miliarda (!) dolarów USA z kieszeni amerykańskich podatników (a także polskich, biorąc pod uwagę zakupy rządowej kleptokracji w USA) dla żydowskiej firmy AstraZeneca z siedzibą w UK, na opracowanie i produkcję szczepionki nawet nie przeciwko covid-19(84), tylko nieokreślonemu "koronawirusowi", których są setki, ale taka formuła gwarantuje bezkarność żydowskim złodziejom i mordercom, jeśli ktoś wysunie zarzut, że szczepionka nie chroni przed covid-19(84), a wręcz przeciwnie - szkodzi.

Wspominaiśmy wówczas, że to część "Operation Warp Speed" mającej między innymi na celu zaszczepienie, sorry - wyszczepienie 300 mln Amerykanów oraz zapewne sporej części arywistów z Europy szczepionkami, które w USA nie uzyskałyby atestu. W globalnym rozdzielniku propagandy z brudnego, koszernego źródła, pojawiła się ostatnio mantra pt. "szczepionka na covid-19(84) musi być dostępna dla wszystkich obywateli, bez wyjątków". To samo mówił niedawno oficjalnie burmistrz Nowego Jorku, ubierając zbrodnicze intencje w formę wyjątkowej okazji oraz dobrodziejstwa, gdyż "nie może być tak, że szczepionka będzie dostępna tylko dla bogatych" (sic!). To samo mówi obecnie zbrodniarz i masowy morderca Szumowski (też rudy, jak Judasz) słowo, w słowo

Na zdjęciu, sądząc po wyglądzie oraz masce przeciwpyłowej na pysku zapewne felczer, który daje zastrzyk niejakiej Jenifer Haller, pierwszej ofierze testów szczepionki na covid-19(84) w ramach Operation Warp Speed 16 marca 2020r.

Teraz włoski oddział agencji Reuters (od lat własność Rotszyldów) podał, że firma AstraZeneca, dla zmylenia przeciwnika markująca, że współpracuje z Oxfordem, futrując tamtejszych „naukowców” łapówkami, "zgodziła się" (!) dostarczyć 400 milionów szczepionek dla Europy! Tak, Unia Europejska zamówiła u krwiożerczego żydostwa 400 milionów szczepionek na „koronawirusa”.

Warto zwrócić uwagę na użyte w artykule Reutersa sformułowania:

“To pierwszy kontrakt podpisany przez Europe’s Inclusive Vaccines Alliance (IVA), grupę powołaną przez Francję, Niemcy, Włochy oraz Holandię, aby zagwarantować szczepionki dla wszystkich członków Unii Europejskiej tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.”

A dalej:

„To zapewni setkom milionów osób w Europie dostęp do tej szczepionki, oczywiście, czy ten projekt zadziała będziemy wiedzieli przed końcem lata 2020 r. - powiedział dziennikarzom prezes zarządu AstraZeneca Pascal Soriot. Oświadczył, że jest dobrej myśli że to zadziała, biorąc pod uwagę dotychczasowe dane”.

Po czym:

„Ten alians (IVA) będzie pracował wspólnie z Komisją Europejską oraz innymi krajami Europy, aby zapewnić, że każdy w Europie został zaopatrzony w tę szczepionkę – powiedział.”

Pascal Soriot,żydowski CEO AstraZeneca

Kim jest Pascal Soriot? Jak donosi żydowska gazeta Haaretz, to weterynarz (stąd ten felczer), żyd urodzony we Francji, któremu izraelska Teva Pharmaceutical Industries produkująca w Polsce leki jako Polfa, zaproponowała w 2017 r. stanowisko CEO, a więc dyrektora generalnego. Jak pisał wówczas żydowski Haretz, “Pascal Soriot, now the CEO of AstraZeneca, has agreed in principle to the Teva's offer.”, co się tłumaczy: Pascal Soriot obecnie prezes zarządu AstraZeneca (od 2012r.) zgodził się w zasadzie na ofertę Teva.”

Seriot otrzymał od Teva propozycję dwa razy hojniejszą, niż dotychczasowy, skompromitowany szef tej korporacji Erez Vigodman, który musiał ustąpić po serii skandali w Teva. Sam bonus na zachętę dla Seriota to 20 milionów dolarów plus warunki wynagrodzenia do uzgodnienia. Jednak ruszył żydowski program covid-19(84) pod fałszywą flaga, więc Seriot jest z powrotem w AstraZenca, czuwając nad miliardowymi dochodami dla żydostwa generowanymi mna martyrologii niczego nieświadomych "gojów".  

Reuters podaje także, iż w zeszły piątek miało miejsce spotkanie ministrów zdrowia Unii Europejskiej z IVA, gdzie wszyscy zgodzili się połączyć wysiłki w sprawie szczepionek AstraZeneca. Z pewnością na tym spotkaniu był także rudy żyd i skorumpowany zbrodniarz Łukasz Szumowski, podejmując decyzje w imieniu Rzeczpospolitej.

Celem AstraZeneca jest wyprodukowanie 2 miliardów szczepionek na sezon jesienny, dzięki wspomnianym 1,2 mld USD od rządu USA oraz dotacjom Billa Gatesa – kontynuuje Reuters.

Zatem zaczęło się. Jak zapowiadaliśmy, masowa depopulacja „gojów” planowana jest na jesień tego roku.

Nikt nie protestuje. Larum grają, wróg u bram, ale polscy rycerze dawno już pomarli.

Judasz Iskariota był rudy, jak Szumowski. Na zdjęciu słynna hiszpańska rzeźba sprzed 500 lat.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: