No icon

Świat

DZIŚ WAŻNY DZIEŃ DLA POLSKI I NIE TYLKO DLA POLSKI, GRUPA MILNERA WCIĄŻ W AKCJI

Dziś ważny dzień i nie chodzi o kolejne, lewe wybory prezydenckie w Polsce, które wkrótce będą powodem olbrzymiej traumy dla tych wszystkich, którzy zamiast przystąpić do Referendum Obywatelskiego, w swej dobrotliwej naiwności dali się zwieść płonnej nadziei na wygraną Konfederacji, spacyfikowanej politycznie poprzez dopuszczenie kilku ludzi na kanapę do Sejmu, którzy poza Sejmem mogliby być realną opozycją, konsolidować społeczeństwo oraz stanowić spore zagrożenie dla tych, którzy zaplanowali oraz uruchomili także w Polsce fałszywą pandemię w celu sterroryzowania społeczeństwa przed tym, co ma wkrótce nastąpić.

Dziś rocznica wybuchu I WŚ, a właściwie morderczego zamachu w Sarajewie na arcyksięcia Franza Ferdynanda oraz jego małżonkę Sophię, krwawej prowokacji zorganizowanej przez syjonistyczną SS Milner’s Group, znaną także jako Grupa Rothschilda, będącą poprzedniczką… Grupy Bildelberg. Celem żydostwa mającego wtedy centralę w Wielkiej Brytanii, było jak zawsze przejęcie kontroli nad światem, poprzez sprowokowanie wojny światowej w Europie oraz dalsze bogacenie się diaspory wskutek zaopatrywania w broń oraz finanse na paskarski procent wszystkich stron konfliktu, a także realizację wszelkich istotnych dostaw dla skonfliktowanych własnoręcznie armii.

Nathaniel Rothschild, prawdziwy władca Wielkiej Brytanii

Pretekstem był nadmierny zdaniem żydowskiej propagandy posiadającej już wówczas w swoich rękach niemal całą prasę mainstreamu rozwój niedawno powstałych, zjednoczonych z ok. 300 księstw, hrabstw etc. Niemiec, które mając w co najmniej połowie słowiańskie geny (włącznie z Prusami Wschodnimi), gdyż państwo Lecha sięgało niegdyś do Łaby, szybko zdobyły przewagę technologiczną, a przede wszystkim handlową nad Wielką Brytanią, imperium tak dużym, że nigdy nad nim nie zachodziło słońce. Niemcy postawiły na przemysł oraz rozwój floty handlowej, a że działalność handlową prowadziły rzetelniej od chciwego żydostwa z Wielkiej Brytanii, mogły zaproponować niższe ceny na importowane towary oraz poszerzać swoje strefy wpływów. Do dziś niewiele osób wie, iż np. pierwsze browary, które powstały w Szanghaju, to browary niemieckie, które istnieją tam do dnia dzisiejszego.

Zadaniem SS (Secret Society) Milner’s Group było otumanienie swoją agenturą trzech krajów stanowiących i powołanie tzw. Ententy: Wielką Brytanię, Francję i Rosję, aby otoczyć Niemcy, a następnie je zaatakować. Polska wtedy nie istniała tak, jak wkrótce przestanie istnieć, była kompletnie nieistotna, a odrodziła się cudem, jako żydowski wypadek przy pracy, „bękart wersalski”, którego nikt się nie spodziewał otrzymawszy „drugą szansę”, zresztą szybko zmarnowaną po śmierci Marszałka.

Argumenty użyte przez diabelskich spiskowców były kuszące. Wielka Brytania miała się pozbyć konkurenta i niczym sęp móc żerować na jego trupie. Francja miała odzyskać Alzację i Lotaryngię i uwłaszczyć się częściowo na niemieckim węglu. Rosja miała uzyskać dostęp do cieśniny Bosfor, co było strategicznie bardzo istotne dla rosyjskiego imperium. Decyzje zapadły, rozpoczęła się gwałtowna militaryzacja Rosji, w której, jak wszędzie, polityką rządzili żydzi z pośrednictwem ministrów-agentów SS Milner’s Group typu Aleksander Iswolski, Sergiej Sazonow, czy jawny żyd Nicolas Hartwig. We Francji żydzi obalili prezydenta i powołali na urząd swoją marionetkę Poincare. W Anglii rządził Nathaniel Rothschild, znany z twierdzenia, iż: „człowiek, który kieruje brytyjską podażą pieniądza, kieruje Wielką Brytanią, a to ja kieruję brytyjską podażą pieniądza.” Wkrótce gang Rotschildów, za sprawą manipulacji finansowych oraz bezczelnych oszustw mógł rozszerzyć tezę Nathaniela na cały świat.

Marionetkowy prezydent Francji Poincare z żydowskim szpiclem Sazonowen w drodze do Imperium Otomańskiego

Kalkulacja żydowska była zgoła odmienna. Wojna miała osłabić całą Europę i pozwolić na jej wrogie przejęcie, a także na obalenie caratu w Rosji i wywołanie rewolucji bolszewickiej finansowanej przez żydowskich bankierów, jak Jakub Schiff, Warburg, Rothschild i s-ka, w celu uzyskania praw obywatelskich dla żydów, aby mogli oficjalnie sprawować funkcje kierownicze w aparacie państwa, jak we Francji, czy w Wielkiej Brytanii. Państwo sowieckie w okupowanej Rosji miało być programowo komunistyczne, maksistowskie, ateistyczne, wszakże z wyjątkiem dla judaizu, aby mogło zarażać syfilisem intelektualnych Europę, doprowadzając do jej upadku moralnego oraz intelektualnego, co się de facto stało. Jednym z celów żydostwa SS Milner’s Group było również powołanie państwa Izrael, a odpowiednie dokument zwany deklaracją Balfoura został skierowany do „lorda” Rothschilda już w 1917r., tuż przed końcem I WŚ. Analogicznie, decyzja powołująca państwo Izrael zapadła pod koniec wywołanej przez żydostwo II WŚ, a formalnie Izrael powstał w 1948r. na grobie Palestyńczyków, tak jak „muzeum” Polin powstało na grobach Polaków zamordowanych w obozie koncentracyjnym KL Warschau.

Obecnie stoimy u progu, a właściwie na samej krawędzi III WŚ zaplanowanej oraz realizowanej przez kopnięte żydostwo w imię quasi-mesjanistycznych celów plemienia wybranego przez diabła – Jan, 8:44

Alfred Milner, od którego wzięła nazwa konspiracyjna, choć jawna grupa syjonistów sprawdził się doskonale w charakterze głównego kapo żydowskich obozów koncentracyjnych w Afryce, kolonizowanej wówczas, za żydowskiej prezydentury Benjamina Disraeli przez niejakiego Cecila Rhodesa, od którego wzięła nazwę Rodezja, znana dziś jako Zambia.

Jeśli się polskie społeczeństwo nie ocknie, na co jest niestety coraz mniejsza szansa, to skończymy tak, jak ci Afrykanie w „Rodezji”.

Rasa panów w Afryce

Nikt w Polsce nie chce sobie zadać prostych dwóch pytań oraz stawić czoła nieuchronnym odpowiedziom. Pierwsze z nich jest następujące:

Dlaczego, za jakiego powodu tym razem wybory prezydenckie, czy jakiekolwiek inne miałyby nie zostać sfałszowane, skoro były fałszowane wszystkie po wojnie? Taka przyczyna nie istnieje, nad procesem "wyborczym" mają wciąż pełną kontrolę ci sami szatani, nie ma przejrzystości ani żadnej możliwości kontroli, czy weryfikacji wyników oraz samego procesu, w takich warunkach to co możliwe, staje się realne i zgodnie z prawem Marphy'iego musi zaistnieć.

Drugie pytanie, to pytanie o bierność społeczeństwa oraz nierealne oczekiwania, irracjonalne nadzieje:

Z jakiej przyczyny ludzie, którzy w samym tylko XX w. wywołali I WŚ i wymordowali miliony osób, zbudowali w Rosji gułagi i wymordowali tam 100 milionów ludzi, wywołali II WŚ i wymordowali miliony osób, a po wojnie zbudowali obozy koncentracyjne dla Polaków oraz wykorzystali te istniejące, z Auschwitz włącznie, wymordowali 1,5 miliona Polaków, obalili kilkadziesiąt rządów i przeprowadzili serię kolorowych rewolucji, a dla swojego zysku z narkotyków napadli na Afganistan, napadli na Irak, Libię, obalili prezydenta Egiptu Mubaraka, napadli na Syrię, doprowadzili do wojny domowej na Ukrainie, zorganizowali "pandemię" covid-19(84), z jakiej przyczyny ci immanentnie źli ludzie mieliby się cofnąć przed jakąkolwiek okropnością wymierzoną w Polskę i Polaków, czy w jakikolwiek inny kraj? Nie ma takiej przyczyny.

Jest takie stare powiedzenie: z kim przystajesz, takim się stajesz i coś w tym musi być, co widać doskonale na przykładzie polskiego społeczeństwa skazanego na wspólne bytowanie (choć zupełnie osobno) z żydostwem na przestrzeni kilku wieków. Otóż, wydaje się, że większość polskiego społeczeństwa przejęła jedną z fatalnych cech żydostwa przedstawioną w Piśmie Świętym za sprawą casusu św. Szymona. Jak niektórzy pamiętają, Szymon wszedł był ongiś do synagogi i skierował do odprawiającego tam swoje hocki klocki żydostwa słowa prawdy, których żydzi, nie zaznajomieni z takim wynalazkiem z powodów genetycznych (Jan 8:44) za nic nie chcieli słuchać. Najpierw zaczęli sobie zatykać uszy, potem z tymi zatkanymi uszami krzyczeli na Szymona, szarpali go i wyrzucili z synagogi i na koniec ukamienowali.

Niemal nikt w Polsce nie chce dziś słuchać prostych prawd, wcale nie wynikających z jakiejś specjalnej wiedzy dostępnej nielicznym, albo z proroctw, czy jasnowidzenia (Jackowski najprawdopodobniej się pomyli w sprawie wyborów prezydenckich), tylko z trzeźwej oceny faktów. Wszyscy, może prawie wszyscy wolą wierzyć w swoje urojenia będące skutkiem połączenia cynicznej manipulacji odwiecznych wrogów naszego kraju oraz irracjonalnego chciejstwa. Dlatego nie wybuchło dotąd w Polsce powstanie typu kościuszkowskiego, w którym Szumowski, Duda, Morawiecki i s-ka zawiśliby na warszawskich latarniach, w ramach aktu sprawiedliwości społecznej.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: