No icon

Świat

666: SOWIECKI ŻYD Z ALBIONU BORYS JOHNSON, STAR WARS ORAZ BILL GATES, CZYLI ZJEDNOCZENI KABALIŚCI/SATANIŚCI W PLEMIENNEJ AKCJI C-3, O-15, R-18, O-15, A-14, A-1

Bill Gates, notoryczny oszust i psychopatyczny zbrodniarz ze zrytym beretem, spędził młodość na grze w pokera dzięki zamożnemu ojcu trudniącemu się po godzinach mordowaniem nienarodzonych dzieci w zbrodniczej organizacji Planned Parenthood. W końcu ukradł pomysł "okienek", znany wówczas jako interfejs graficzny użytkownika (GUI)  Jobesowi (a ten Woźniakowi). Potencjał "windows" dla globalnego szpiclunku oraz manipulacji społeczeństwami świata dostrzegły natychmiast podległe żydowskiej finansjerze służby specjalne, będące odtąd promotorem Gatesa. Gates on  przekonany, że wszystko i każdego można kupić, to tylko kwestia ceny.

Ten stricte żydowski koncept morderców rytualnych i czcicieli złotego cielca próbował Gates zastosować ostatnio w Nigerii, usiłując przekupić tamtejszych posłów wraz z rządem kwotą 10 miliardów USD, aby wprowadzili przymus szczepień na covid-19(84) w swoim kraju.  Musiał być niezmiernie zdziwiony, kiedy Nigeryjczycy odrzucili jego ofertę, powiedzieli, żeby wsadził sobie swoje pieniądze i zażądali ścigania łotra, jako kopniętego kryminalisty. Podobnie postąpiła Ghana, której prezydent w wystąpieniu sprzed kilku dni ujawnił publicznie na podstawie dokumentów kilkuetapowy spisek depopulacyjny covid-19(84) zainicjowany w 2010r. przez Fundację Rockefellera.

Jak wspominaliśmy, do odrzucenia szczepionek  oraz utworzenia koalicji wezwał niedawno wszystkich liderów państw afrykańskich Luis Farrakhan, ider muzułmanów w Afryce. Są spore szanse, że ta koalicja powstanie, gdyż znamy przecież stanowisko prezydenta Tanzanii, który dał WHO do badania olej silnikowy, papaję i kozę. Liczba krajów afrykańskich przeciwnych ludobójczym szczepieniom stale się powiększa.

Tymczasem Borys Johnson, który reklamował osobiście „pandemię” w charakterze fałszywej ofiary, jednak nie podłączony do respiratora, gdyż wyciągnąłby kopyta, wygłosił przemówienie, w którym sprzeciwia się „antyszczepionkowcom” (to tacy nowi antysemici) kierującym się „uprzedzeniami”, przy okazji stwierdził, że w pełni panujemy nad  przewidzianą dla koronawirusowych szczepionek nanotechnologią, która pozwala modyfikować DNA nano-robotom mniejszym od komórki krwi, „atakującym cele, niczym armada Star Wars” oraz może być użyta do inwigilacji miliardów ludzi we wdrażanym systemie smart-city, gdzie „nikt się nie ukryje”.  Szczepionki wg jego słów „na nowo stworzą świat”.

Jedna z uważnych obserwatorek w Afryce twierdzi, że rozszyfrowała akcję corona-virus, afiliując ją przy kabalistach satanistach, Lubawiczach i s-ce.  Na podlinkowanym filmiku (gdzie przemawia także Johnson) pokazuje i objaśnia, że wyraz CORONA ma 6 liter. Z kolei każda kolejna litera ma określone miejsce w alfabecie: C-3, O-15, R-18, O-15, A-14, A-1, a suma tych wartości daje 66, zatem całość daje 666 Zbyt duża zbieżność, jak na przypadek, tym bardziej, że nienormalne żydostwo lubuje się w takich rebusach i szyfrach dla ubogich. 

Czy, a właściwie kiedy Quentin Tarantino nakręci w końcu film "Kill Bill 4.0" live?

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: