No icon

Świat

ŻYDZI Z PREMEDYTACJĄ NISZCZĄ PRZEDSIĘBIORSTWA "GOJÓW" - CZY ROTHSCHLDOWIE Z KUMPLAMI ZAWISNĄ NA LATARNIACH ŚWIATA?

Żydowska gazeta The Jerusalem Post opublikowała dwa dni temu artykuł informujący o tym, że pośród "pandemii" zapadły decyzje żydowskiej finansjery pod przewodnictwem gangu Rothschildów (na zdjęciu TJP ze Światowego Kongresu Żydów jest dwóch: baran David de Rothschild i Jacob Rothschild) o dofinansowaniu rządów w celu kontynuowania patologicznego rozdawnictwa podczas „lockdownu”, rzekomo dla ratowania małych przedsiębiorców, już dziś stojących w kolejkach po kartki na żywność, zwane w amerykańskim raju „food stamps”. USA od II WŚ uczyniły niewątpliwie ogromy krok w walce z biedą. W kierunku katastrofy. Za żydowskiej prezydentury podżegacza wojennego Teodora D. Roosevelta było tam ok. 10 milionów bezrobotnych, głównie w efekcie kryzysu finansowego 1929, wywołanego przez… Goldman Sachs et consortes. Bezrobocie w USA stanowiło wówczas jedną z przyczyn, dla których Roosevelt z koszernymi kumplami parli do wojny w Europie, o czym pisał w notatkach dyplomatycznych do ministra Jana Szembeka ambasador Polski w USA p. Jerzy Potocki h. Pilawa, już w czerwcu 1939r .:

„Na Zachodzie wszystkie elementy otwarcie prą do wojny: żydzi, super-kapitaliści, handlarze bronią. Są dzisiaj gotowi, aby mocno się zaangażować, ponieważ znaleźli sobie miejsce, które mogą uczynić początkiem ogromnego pożaru: Gdańsk i naród gotowy do walki: Polskę. Chcą robić interesy za naszymi plecami. Jest im kompletnie obojętne zniszczenie naszego kraju. Ponieważ wszystko trzeba będzie później odbudować, na czym znów będą mogli zarobić”.

Dziś już nie sposób policzyć wszystkich pozbawionych pracy w USA patentem na lewą pandemię covid-19(84), ile biznesów upadło, ilu pracowników wylądowało na bruku, ale z pewnością są to grube miliony. Do niedawna, choć jeszcze przed „pandemią” oraz towarzyszącym jej zamordyzmem przed planowanym totalnym „wyszczepieniem” lokalnych gojów, a więc ca. 97% populacji, w USA było 50 milionów osób na kartkach żywnościowych. Korzystają z nich głownie bezrobotni, ale także ci, którzy są bardzo marnie opłacani i nie mogą związać końca z końcem, jak choćby piloci lokalnych samolotów pasażerskich, zmuszeni do ratowania rodzin przed głodem choćby w ten sposób, że w punktach krwiodawstwa stanowiących w USA potężny biznes, za parę dolarów sprzedają własne osocze, które wędruje potem do Szwajcarii, gdzie w żydowskich koncernach farmaceutycznych jest przerabiane na lekarstwa po 2000 dolców za buteleczkę, co pokazał Michel Moore w dostępnym u nas na DVD dokumencie pt. „Kapitalizm moja miłość”. Skok z 10 milionów do 50 milionów głodujących to spory postęp, jest sukces, a kolejne miliony dołączające w postępie geometrycznym za prezydentury Trumpa, aktora znacznie lepszego niż Regan, który pośród naiwniaków uchodzi za bohatera walczącego z wrażym układem, gwarantują rekord świata nie do pobicia.

Co oznacza akcja rozdawnicza aranżowana przez bandę Rothschildów i s-kę, polegająca de facto na inflacyjnym dodrukowywaniu funta kłaków niewartych dolarów przez ich prywatną Rezerwę Federalną, a następnie przekazywanie tych fałszywych pieniędzy finansjerze żydowskiej typu Goldman Sachs, JP Morgan itd., która pożyczy je na lichwiarski procent rządowi USA na miejscowe zrzuty helikopterowe oraz innym rządom, w tym Polsce oraz przekaże żydowskim korporacjom, żeby kupowały własne akcje na giełdzie, aby wytworzyć trend wzrostowy, na który nabiorą się prości ludzie wciąż mniemający, iż GPW to miejsce inwestycji, a nie zwykłej, oszukańczej spekulacji, zwykła szulernia?

Nic innego, jak potężną inflację, która błyskawicznie zeżre ewentualne dotacje dla nielicznych rozdmuchane w żydowskich mediach do rzekomego standardu, a przede wszystkim to jest rozmyślny, morderczy atak na małe przedsiębiorstwa, stanowiące sól ziemi oraz element w państwie niezbędny, aby społeczeństwo mogło w ogóle funkcjonować i przetrwać, szczególnie w dobie kryzysu po ataku biologicznym, co wynika między innymi z raportu komisji królewskiej Wielkiej Brytanii, na który się powoływał niedawno jej jedyny polski członek, p. dr Jerzy Pisarek.

Ogłoszenie przez gang Rothschildów finansowego rozdawnictwa, oczywiście na minimalnym poziomie i nie dla wszystkich, żeby nie można było zrobić żadnych zapasów ani poczynić oszczędności, a tylko trzymać gospodarkę w stanie destrukcyjnego paraliżu uniemożliwiając ludziom zarobkowanie jest wyraźną zapowiedzią kontynuacji żydowskiego ataku terrorystycznego na społeczeństwa świata pod pretekstem fałszywej pandemii covid-19(84). Jego skutek będzie taki, jak dotowanie rolnictwa przez UE – zubożenie oraz eliminacja małych gospodarstw i utworzenie gigantycznych monopoli korporacyjnych kontrolowanych przez finansjerę, produkujących zmodyfikowane genetycznie zboża nafaszerowane glifosatem, skarmiających ludzkość jak bydło byle czym, np. pieczywem na polepszaczach leżącym rok w zamrażarce zanim zostanie wystawione na półki jako świeże i chrupiące, czy choćby MOM-em, oferowanym poprzez sieci żydowskich na szczycie hipermarketów, żydowskich, gdyż jeśli ktoś sądzi, że Biedronka jest Portugalska, Auchan francuskie, a Lidl niemiecki, to się grubo myli, ponieważ właścicielami są udziałowcy, akcjonariusze oraz ci, którzy globalny, korporacyjny, zmonopolizowany handel finansują, a nie ci, których facjaty wystawienie są z telewizorów do publiczności i analogicznie rzecz się ma z rządami oraz prezydentami poszczególnych państw, będących z reguły jedynie figurantami, marionetkami w brudnych, żydowskich rękach.

To diabelski plan masowej pauperyzacji ludzkości prowadzący do „wyszczepienia” nas modyfikującymi DNA tudzież otępiającymi umysły (o ile to wciąż możliwe) trutkami z wbudowanym trackingiem RF tak, że – jak powiedział kilka dni temu Borys Johnson – nikt się nie ukryje w nadchodzących szybkimi krokami smart cities i wymordowania zbytecznego nadmiaru, bagatela, kilku miliardów ludzi (pilot project na 100 milionów ofiar żydostwa został zrealizowany z sukcesem w bolszewickiej Rosji i nikt nie poniósł odpowiedzialności), na nasz własny koszt oraz wygenerowania przy tym upragnionego, rajcującego żydowskich chciwców zysku, przy równoczesnym zrujnowaniu całej, pozostałej ludzkości, gdyż poszczególne rządy będą musiały słono zapłacić za oferowane im „dobrodziejstwo” szczepionek, ergo: za własny holokaust zapłacą społeczeństwa, albowiem rządy same z siebie nie mają złamanego grosza, czy centa lecz tyle tylko, ile ukradną nam w podatkach, lub w inny sposób obciążą obywateli, w tym długami zagranicznymi obejmującymi pokolenia jeszcze nienarodzone.

Rozrzucanie naszych własnych pieniędzy z helikopterów przez pasożytnicze wariatki obojga płci typu niejaka Szumilewicz równa się zamknięciu nas w jednej wielkiej komorze gazowej, albo zrzuceniu bomby atomowej na pracującą ludzkość, tysiąckroć większej, niż te żydowskie z Fat Boy’a, które zrzucili na Hiroszimę i Nagasaki. To programowy holokaust milionów małych firm, ich właścicieli oraz pracowników, zasilających nawet wg słynnej prezentacji Mateusza „Power Pointa” Morawieckiego niemal cały budżetu państwa.

Właściciele małych firm w Polsce i wszędzie na świecie wraz z pracownikami funkcjonują w środowisku naczyń połączonych: Zrujnowany właściciel małej gastronomii nie zatrudni dodatkowego pracownika, a musi zwolnić obecnych, nie pójdzie do fryzjera, nie da zarobić piekarzowi, cukiernikowi, hydraulikowi, nie pójdzie na lody, nie kupi biletu na minibus do Berlina, nie zrobi zakupów w polskim warzywniaku, nie wypożyczy łódki na Mazurach, nie kupi opon na zimę w sklepie motoryzacyjnym i nie wymieni ich na zimę w zakładzie wulkanizacyjnym. Upadłe firmy nie będą korzystały z usług biur rachunkowych, itd. Padną więc wszyscy, którym na skutek ataku terrorystycznego „chorych obłąkańców” rozmyślnie odmawia się dziś prawa do pracy i wolności.

Rząd łotra Morawieckiego, nafutrowanego w obcym banku 30 milionami PLN, który nigdy nie skalał się prawdziwą pracą, a czego się niegdyś jako kompletny abnegat dotknął, to niczym anty-Midas obracał w gówno, jak swoją pierwszą i jedyną chyba firmę, handel szmelcem, mydłem i powidłem w jakiejś norze, którą prowadził chwilę z kumplem p. Jagiełło, na żydowski rozkaz „zamraża” nam teraz gospodarkę i mówi do nas: „Zakładajcie maski”, „nie macie wstępu do lasu” , „2 m od własnej żony!” itp. Jakim prawem, skąd się ta stricte hucpiarska bezczelność i zła wola bierze i jak w ogóle śmie, że nie powiem po imieniu, jeden z drugim nam rozkazywać?

Trzy są główne przyczyny. Pierwsza taka, że… sami na to pozwalamy. Marszałek Piłsudski, opluwany teraz przez wrogów oraz pożytecznych idiotów w ramach walki z autorytetami niegdyś powiedział: „Żadne zdrowe społeczeństwo nie będzie bez zdobycia się na opór czynny znosić gospodarki bandytów podtrzymywanych przez władzę i władz podtrzymywanych przez bandytów. I jeśli takim społeczeństwem jesteśmy - podobnych gospodarzy powinniśmy się pozbyć.” Niestety, jesteśmy społeczeństwem obłożnie chorym, przez 30 lat „wolnej Polski” nie pozbyliśmy się władzy zwykłych bandytów. Na co czekamy?

Druga, to swoiste sieroctwo Polaków po socjalizmie, brak zrozumienia who is who i dlaczego? Polacy nie rozumieją istoty demokracji, wciąż mają zakodowany w głowach podział na my ludzie oraz oni, uprzywilejowana władza. Nie pojmują, że to My jesteśmy suwerenem i zgodnie z Konstytucją to My sprawujemy w Polsce władzę przez swoich przedstawicieli, których wynajmujemy do tej roboty za nasze pieniądze z budżetu, albo sprawujemy tę władzę bezpośrednio, jeśli tak zechcemy, czy nie ma innego wyjścia, a obecnie nie ma.

Przyczyna trzecia to mentalność partyjniackiej „władzy”, otwartego wroga oraz ograniczonego umysłowo pasożyta, który nigdy nie zaznał prawdziwej pracy żerując przez całe życie wpity kłami w tętnice społeczeństwa, na etatach i pensjach fundowanych pieniędzmi obywateli, na partyjniackich dotacjach z tej samej, naszej kieszeni, na korupcji i złodziejstwie, mentalność pasożyta, który nie rozumie co znaczy praca, utrata dochodu i bezpieczeństwa rodziny, prawda, czy sprawiedliwość.

Możemy to zmienić. Jeśli tylko zechcemy.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: