No icon

Świat

W PIĄTEK ŻYDZI ROZPOCZĘLI RYTUALNE MORDOWANIE ŚW. ZOFII, ORAZ WIARY, NADZIEI I MIŁOŚCI. BRUTALNY ATAK NA HAGIA SOPHIA W KONSTANTYNOPOLU

Kilka dni temu, naturalnie w piątek, czyli dzień, w którym, żydzi ukrzyżowali Chrystusa i od 2000 lat dokonują plemiennych mordów rytualnych ze szczególną radością właśnie w piątki (choćby Andrzeja Leppera), dekretem "Dzieci Mojżesza", czyli prezydenta Turcji Tayyipa Recepa Erdogana oraz jego żony Esterki jakkolwiek ma na imię, został rozpoczęty otwarty atak na chrześcijan, poprzez najznakomitszą, chrześcijańską Świątynię Mądrości Bożej pod wezwaniem św. Zofii, znaną jako Hagia Sophia, czyli święta Zofia z Rzymu, zbudowaną w Konstantynopolu na początku VI w. n.e. przez cesarza Justyniana Wielkiego. Świątynia w piątek stała się meczetem.

Świątynia Mądrości Bożej w Konstantynopolu z dosztukownaymi przez islamskich oszustów  meczetami 

To atak symboliczny w dobie żydowskiego terroru fałszywą „pandemią” w drodze do globalnego gułagu, ponieważ św. Zofia będąca męczennicą chrześcijan, zarówno katolików, jak i prawosławnych, chrześcijan starosłowiańskich, Koptów, Syryjczyków, została zamordowana wraz ze swoimi trzema córkami, którym dała imiona: Wiara, Nadzieja, Miłość. Zatem, wraz z unicestwieniem św. Zofii, żydzi mają nadzieję zamordować w znienawidzonych chrześcijanach, niewygodnych świadkach ich bogobójstwa: wiarę, nadzieję oraz miłość.

Św. Zofia i jej trzy córki: Wiara, Nadzieja i Miłosć

Św. Zofia wiele wycierpiała, ale wiary się nie wyrzekła, choć musiała patrzeć, jej córki były mordowane z wyjątkowym, typowo żydowskim okrucieństwem i coś pewnie jest na rzeczy, ponieważ panujący wówczas w Rzymie cesarz Hadrian był dzieckiem przybranym, jak Mojżesz w Egipcie... Na dodatek pederastą, niczym wielu rabinów… Z drugiej strony, to on zlikwidował Jerozolimę, miasto przebudował i nadał mu nazwę Aelia Capitolina, więc trudno orzec, może chciał zatrzeć ślady..?  Najpierw kazał Hadrian zamknąć Wiarę, Nadzieję oraz Miłość w żelaznej klatce, którą podniesiono i umieszczono nad rozpalonym piecem. Przetrwały. Chrystusa się nie wyrzekły. Kazał je wrzucić do gotującej się smoły. Przetrwały. Najmłodszą Miłość kazał Hadrian przywiązać do koła tortur i okładać żelaznym prętem tak, żeby nie pozostał na niej nawet fragment nienaruszonej skóry. I to nie załamało wiary całej czwórki. W końcu kazał św. Zofii patrzeć, jak jej córkom ścinają głowy. Dla dodania cierpień pozwolił jej potem zabrać zmasakrowane ciała córek, które Zofia załadowała do trumien i wywiozła wozem za miasto, a tam dziewczynki pochowała. Po kilku dniach czuwania przy grobach zmarła. Została pochowana przy swych córkach.

Muzułmańscy pohańcy i bisurmani, będący od samego zarania ogłupioną i z reguły nieświadomą V Kolumną żydostwa w walce z chrześcijaństwem, pod wodzą niezbyt bystrego rzezimieszka Mahometa, przejęli kościół św. Zofii w dopiero XV w. po podbiciu greckiego Konstantynopola, założonego w przed naszą erą w VII w., noszącego niegdyś nazwę Bizancjum, a znanego dzisiaj jako tzw. Istambuł.

Chrześcijaństwo bowiem ze swoją religią pokoju, miłości oraz sprawiedliwości szybko stało główną religią na Świecie, rozprzestrzenioną od Dekapolu, aż po Irlandię, eliminując niemal całkowicie patologiczny, faszystowski, rasistowski judaizm.

Niecny postępek zdalnie sterowanego Erdogana choć niezmiernie istotny, to nie jest pierwszym atakiem na chrześcijańską świątynię. Najbardziej spektakularnym dotąd oszustwem żydowskim, w które zdołali wkręć najpierw terroryzowanych od VIII w. chrześcijan, którym pod karą śmierci szwadrony Mahometa  kazały przechodzić na islam, a potem w kolejnych pokoleniach już otumanionym,żwieżo upieczonym muzułmanom, potomkom tych chrześcijan, jest meczet al-Aksa, który został zbudowany w 536 roku na rozkaz cesarza Justyniania, jako kościół Świętej Marii, to typowa bazylika.

Kościół Świętej Marii w Jerozolimie, po odpicowaniu najpewniej przez handlarzy starymi samochodami znany jako "meczet al-Aksa".

Papież Franciszek w reakcji na ten kolejny akt żydowskiej agresji stwierdził w duchu chrześcijańskim: "Jestem bardzo zasmucony". Sprzeciw wyraził rzecznik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Władimir Legojda. UNESCO wyraziło "głęboki żal", a komisariat UE określił to barbarzyństwo jako "godne ubolewania".

Jednak nikt nie podał tła, słowem nie wspomniał, że Tayyip Recep Erdogan jest żydowskim szpiclem, opisanym w 2007r. wraz ze swoją żydowską małżonką w książce " Children of Moses: Tayyip and Emine" (Dzieci Mojżesza: Tayyip i Emine) przez tureckiego pisarza oraz dziennikarza Ergüna Poyraza, za co Erdogan wtrącił go na 29 lat do więzienia.

Aresztowany Ergün Poyraz, książka " Children of Moses: Tayyip and Emine" i Erdogan

Krypto-żyd Tayyip Recep Erdogan rządzi Turcją tak, jak niegdyś rządził nią inny żyd udający muzułmanina Mustafa Kemal Atatürk, herszt Młodoturków, czyli żydowskich bolszewików w Turcji, ludobójców, którzy w 1915r. wymordowali 1,5 miliona chrześcijańskich Ormian w akcie nienawiści religijnej tak pośród żydostwa ogromnej, że kiedy Herod napalony na młodą, tańczącą żydówkę, córkę Herodiady, obiecał jej publicznie wszystko, czego tylko zechce, nawet pół królestwa i dał na to uroczyście słowo, ona po konsultacji z matką powiedziała: "Daj mi zaraz głowę Jana Chrzciciela na misie."

Można więc sobie wyobrazić stopień odwiecznej nienawiści żydów do chrześcijan, którzy mając do dyspozycji ogromne bogactwo materialne, wielkie skarby i ukochane ponad wszystko pieniądze, wybierają głowę posłańca Bożego, Jana, który został zesłany na Ziemię, aby przygotować grunt Chrystusowi.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: