No icon

Świat

FAŁSZYWA PANDEMIA. SĄD NAJWYŻSZY DO PREMIERA TRUDEAU ORAZ DO MINISTRÓW: „POSTĘPOWANIE PRAWNE ZOSTAŁO WSZCZĘTE PRZECIWKO WAM”

Prawnik kanadyjski mec. Rocco Galati specjalizujący się w prawie konstytucyjnym oraz walce z terroryzmem, wraz z siedmioma innymi prawnikami, a także prezesem Vaccine Choice Canada (odpowiednik STOP NOP w Polsce) wniósł jakiś czas temu pozew do Sądu Najwyższego Kanady, oskarżając premiera Trudeau oraz większość ministrów, z ministrem zdrowia, edukacji, transportu włącznie, a także urzędnikami pomniejszego płazu typu Pinkas, lokalnymi burmistrzami, o - mówiąc w skrócie - terroryzm państwowy związany z bezprawiem urzędniczym realizowanym pod pozorem fałszywej pandemii covid-1984

Pozew został przyjęty, nabrał mocy prawnej, a Sąd Najwyższy po oświadczeniu skierowanym do oskarżonych: "POSTĘPOWANIE PRAWNE ZOSTAŁO WSZCZĘTE PRZECIWKO WAM" wezwał premiera Trudeau oraz innych oskarżonych, żeby, o ile chcą skorzystać z możliwości obrony, złożyli samodzielnie lub za pośrednictwem prawnika druk 18B.

 

Sąd Najwyższy dalej informuje oskarżonych złoczyńców, że: JEŚLI NIE ROZPOCZNĄ FRMALNEJ PROCEDURY OBRONNEJ, WYROK PRZECIWKO NIM ZOSTANIE WYDANY PODCZAS ICH NIEOBECNOŚCI NA PROCESIE BEZ DALSZYCH WEZWAŃ...

 

Właśnie takie, albo jeszcze celniejsze pozwy są potrzebne Polsce przeciwko Morawieckiemu, Szumowskiemu, Dudzie, Pinkasowi, Szumilewicz i s-ce, ale przyzwoici prawnicy, podobnie jak lekarze, to obecnie niezmiernie rzadkie ptaki w naszym kraju; większość ma w pogardzie prawo, tak jak lekarze zdrowie pacjentów, których z premedytacją literalne mordują, udając, że nie rozumieją skutków stosowanych przez siebie procedur, licząc pewnie na to, że ciemny lud kupi idiotyczną bajkę dla dzieci specjalnej troski o ich rzekomym bohaterstwie na pierwszej linii frontu walki z fałszywą pandemią, podczas gdy w istocie są zwykłymi kanaliami, ludźmi bez serc i sumień, degeneratami i zakałą tego społeczeństwa, jedną z kilku obok polityków i prawników, ale to żadna pociecha. Bywają chlubne wyjątki, jak p. dr Zbigniew Martyka, p. prof. dr hab. Ryszard Rutkowski, p. dr Anna Martynowska oraz kilkoro innych i chwała im za to, lecz standard jest podły, zwykła kupa śmierdzącego gnoju.

Przed ok. miesiącem znajoma poszła na prywatną wizytę do kardiologa, jednego z bardziej znanych we Wrocławiu. Przyjął ją w masce przeciwpyłowej na twarzy oraz w plastikowej przyłbicy. Rycerz się znalazł. Żałowała ze zapłaciła z góry...

Prawnicy w Polsce generalnie, egoistycznie gardzą prawem, mają zero wstydu, żadnego honoru, szacunku dla samych siebie i bez cienia skrępowania chodzą po sądach jak idioci w maskach, bez słowa protestu, byle uciułać parę groszy, a ci, w których tkwi jeszcze odrobina przyzwoitości zamiast meritum problemu, zajmują się radosną twórczością adaptacji falandyzowanego prawa i szukania rozwiązań w ramach panującego bezprawia, doradzając społeczeństwu, który punkt obiektywnie nielegalnego rozporządzenia Rady Ministrów, wydanego z ewidentnym złamaniem Konstytucji, można próbować podważać, sugerując, że trzeba ogłosić się chorym psychicznie, albo sportowcem i to rozwiąże problem, chociaż tak miałka argumentacja w żaden sposób rozwiązać go nie może, gdyż każdy sąd na takie osobliwe dictum stwierdzi we własnej interpretacji, że np. zapis o „uprawianiu sportu” dotyczy sportowców w trakcie meczu, treningu, itd. i nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie tego kwestionował szukając luki prawnej tam, gdzie jest lej po bombie atomowej, aplikując parę w gwizdek i narażając Polaków na kłopoty prawne oraz frustrację. Owszem, w dobrej wierze, ale skutek jest mizerny. Dlatego dużo większy sens ma poniższa karta, wskazująca na bezprawność rozporządzeń Morawieckiego i jego bandy oraz prawa obywatelskie, które są przez rząd w Polsce łamane. Żaden sąd na podważy zwierzchności Konstytucji nad rozporządzeniem.

Szansa na skazanie premiera Trudeau na śmierć, gdyż inna kara wobec skali zbrodni popełnianych przez rządy państw, które zdołała opanować mafia covidowa nie wchodzi w grę, jako niesprawiedliwa, jest raczej niewielka. Także jego gang usadowiony jak niemal wszędzie na Zachodzie na newralgicznych urzędach, może jeszcze ujść cało, ponieważ Kanada jest jednym z pięciu państw na świecie (USA, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania) stanowiących pierwszą, najważniejszą, główną linię globalnej inwigilacji oraz zamordyzmu zananą formalnie jako Five Eyes, realizowaną przez bezpaństwowe, zorganizowane żydostwo, roszczącego sobie quasi-mesjanistyczne, a de facto satanistyczne pretensje do całego świata.

Bezprecedensowy rabunek budżetów państw trwa w najgorsze, wszędzie setki miliardów dolarów, euro, złotówek bezceremonialnie przenoszone są na żydowską diasporę typu Pinkas, Morawiecki, Szumowski, itd. pod pozorem "walki z covid-1984",  która to diaspora po programowej pauperyzacji klasy średniej oraz planowanej krótkiej wojnie (WW2 też miała być krótka...), a następnie wprowadzeniu NWO zarządzanego elektronicznie pełnić ma funkcję szlachty chałaciarzy z Tel Awiwu, panującej niepodzielnie nad zniewolonymi "gojami" świata, naturalnie tymi, którzy przetrwają obecne, kolejne już w historii żydowskie ludobójstwo, które dopiero się rozpoczęło, a wkrótce rozwinie swe diabelskie sensu stricto skrzydła.  Wówczas nastąpi anulowanie wszystkich długów, czyli legitymizacja tej wyjątkowo bezczelnej, żydowskiej grabieży oraz okres ekstremalnie okrutnego, żydowskiego królestwa, traktującego pozostałych na planecie Ziemia gojów "żelazną laską".

W międzyczasie następuje totalne tumanienie społeczności "gojów". Amerykańska stacja telewizyjna CNN ogłosiła dzisiaj zapowiadając dodatkowe restrykcje, związane z zakazem oddychania w ogóle?, że po dotychczasowym okresie zdalnej nauki przez Internet podczas fałszywej pandemii covid-1984, umiejętność czytania pośród amerykańskich uczniów spadła o 50%, natomiast umiejętność liczenia, wykonywania prostych działań arytmetycznych spadła o 65% - ten wynik to istny miód na miejsca na serce żydowskich okupantów (albowiem serc nie mają) oraz empiryczna obietnica, że wkrótce szeregowy goj w ogóle nie będzie potrafił czytać, ani liczyć, więc będzie można go okradać i niewolić bez żadnego problemu. Takiego spustoszenia nie dokonały żadne programy ogłupiania społeczeństw fałszywą edukacją, jak te opisane w słynnej książce “The Deliberate Dumbing Down of America — A Chronological Paper Trail” napisanej przez byłą doradczynię Ronalda Reagana p. Charlotte T. Iserbyt.

Spadek umiejętności czytania wg badań CNN  

Spadek umiejętności liczenia wg badań CNN  

Jednak proces w Kanadzie to wyjątek godny naśladowania we wszystkich krajach poddanych żydowskiemu terrorowi covid-1984, także w Polsce, gdzie pretendentów urzędniczych do stryczka, albo gilotyny przecież nie brakuje.

Pikanterii sprawie kanadyjskiej dodaje fakt, że mec. Rocco Galati pochodzi z włoskiej Kalabrii, siedziby mafii Ndràngheta bazującej w 100% na włoskich rodzinach (w przeciwieństwie do cosa nostry, która jest żydowską organizacją przestępczą i wywodzi się od Mayera Lansky’ego, Bugsy Ziegela oraz reszty żydowskich potworów), która zaczerpnęła są nazwę od słowa greckiego oznaczającego męstwo, bohaterstwo i cnotę. Ndràngheta zajmuje się między innymi porwaniami tłustych kotów, to jej sprawką miało być porwanie niejakiego Johna Paula Getty III, wnuka najbogatszego podobno wówczas człowieka na świecie, to także ta organizacja zastrzeliła czerwonego, włoskiego polityka Francesco Fortugno w 2005r., więc jest nadzieja, że jeśli Sąd Najwyższy w Kanadzie nie zdoła pokonać lokalnego żydostwa, zrobi to skutecznie włoska mafia. Cóż, z perspektywy społecznej można w tym przypadku przyjąć zasadę Mao: „Nie ważne jaki jest kot, byleby łapał myszy”.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: