No icon

Świat

PAPIEŻ FRANCISZEK DO MIKE’A POMPEO - PRECZ Z WATYKANU CHAMIE, JESTEŚ TU PERSONA NON GRATA!

Mniej więcej taka jest wymowa stanowiska Jego Świątobliwości papieża Franciszka, który odmówił przyjęcia w Watykanie amerykańskiego łotra, byłego szefa CIA, a obecnego sekretarza stanu państwa położonego na ziemi zrabowanej Indianom, podżegacza wojennego i zamordysty Mike’a Pompeo, uznając go za persona non grata oraz szowinistę, szabesgoja reprezentującego żydowską mentalność znaną oficjalnie jako doktryna „American exceptionalism”, czyli rzekomej amerykańskiej wyjątkowości, analogicznie jak to ma miejsce w patologicznym mniemaniu o własnej wyjątkowości narodu wybranego przez diabła (Jan 8:44), co niewątpliwie ma miejsce, ale w znaczeniu pejoratywnym.

Pompeo podróżuje właśnie po południu Europy, gdzie namawia, straszy i tumani, a jak trzeba to usiłuje korumpować Greków, Chorwatów oraz Włochów, aby wprowadzili w swoich krajach lockdown, czyli wręcza im nóż do harakiri, a raczej rytualny nóż do szechity koszernego sadysty z rzeźni rytualnych i wymaga, aby zmusili własne kraje do popełnienia spektakularnego samobójstwa, długo cierpiąc i wykrwawiając się na śmierć. Pompeo pełni także funkcję jeźdźca Apokalipsy, tego na szarym koniu, realizującego żydowską politykę mającą na celu wywołanie ostatniej już wojny światowej (jak mówił Einstein, jeśli ludzkość jakimś cudem przetrwa, to kolejna będzie na kije i kamienie), inicjowanej właśnie napaścią Azerbejdżanu na znienawidzoną Armenię, w której w 1915r. żydzi znani jako tzw. Młodoturcy (taka turecka żydokomuna) dokonali ludobójstwa Ormian, wymordowali wówczas półtora miliona tamtejszych chrześcijan.

Książka "Dzieci Mojżesza" Erguna Poyraza, aresztowanego za nią na bodajże 27 lat

Trzeba zdawać sobie sprawę, że to nie jest jakiś nieistotny konflikt lokalny, tylko planowe zarzewie wojny światowej, jedno z kilku (Ukraina, Syria, Liban), w którym żydostwo rękami Azerbejdżanu, wspomaganego przez kryptożydowską Turcję zarządzaną przez „dzieci Mojżesza”, czyli Erdogana i jego Esterkę, Izrael oraz USA i Wielką Brytanię prowadzi wojnę sprzętem NATO, a więc także za nasze pieniądze, z Armenią, czyli de facto z Rosją, którą chce sprowokować do zaangażowania się na tym froncie militarnie, aby uruchomić kolejne fronty na Ukrainie i na Bliskim Wschodzie, co będzie potencjalnie skutkowało mobilizacją w Polsce i wysłaniem naszych dzieci na Ukrainę i na Bliski Wschód, w charakterze mięsa armatniego, w interesie partykularnym żydowskim.

Zagraniczne doniesienia prasowe mówią, że po stronie Azerbejdżanu zaangażowani zostali także najemnicy ISIS/ISIL, importowani w tym celui z Iraku oraz z Syrii, a sterowani wprost z Tel Awiwu, co już wielokrotnie udowodniono, przytaczając przypadki izraelskiego pułkownika złapanego na gorącym uczynku, jako dowodzącego grupą ISIS mordującą chrześcijan, samego al Baghdadiego, czy leczenia terrorystów ISIS w izraelskich szpitalach, odwiedzanych przez tamtejszych oficjeli oraz celebrytów. Dzisiaj udział terrorystów potwierdził prezydent Francji Emmanuel Macron, jak doniosła AFP. Potwierdził także zaangażowanie Ankary.

Działania psubrata Pompeo w materii lockdownu są niezmiernie istotne także dla Polski, ponieważ nie istnieje taka możliwość, aby organicznie znienawidzona przez animujące Pompeo żydostwo Polska, ostała się bez presji do wprowadzenia lockdownu, co będzie znacznie prościej uczynić mimo rosnącego oporu społecznego, jeśli większość krajów regionu ulegnie amerykańskiemu, ergo: żydowskiemu szantażowi oraz plemiennemu terrorowi „chorych obłąkańców”.

Możemy się zatem spodziewać, że marionetkowy gang Morawieckiego po 15 października spróbuje ogłosić lockdown w Polsce pod pretekstem rzekomego wzrostu zachorowań na Covid-1984, popierany wyjątkowo bezczelnym, stricte hucpiarskim absurdem fałszywych testów PCR oraz goebbelsowską propagandą mainstreamu.

Borys Johnson, nominant sanhedrynu na fotel premiera UK

W Wielkiej Brytanii, tamtejszy z pochodzenia sowiecki żyd osadzony na fotelu premiera Borys Johnson nakłada właśnie drakońskie restrykcje na Brytyjczyków, nie znane tam od czasów Cromwella, który jako zdrajca oraz marionetka wpuścił z powrotem do Anglii żydów wypędzonych stamtąd słusznie w XIII w. za sabotaż państwa, mordy rytualne oraz lichwę. Johnson zabronił mieszkańcom wyspy przemienionej w Alcatraz nawet śpiewania oraz tańczenia. To nie żart. Żadnych przejawów radości, trzeba gojów dołować i niszczyć wszelkimi dostępnymi sposobami, także smutkiem i depresją.

Premier UK powinien pamiętać, że naśladowanie Cromwella może się dla niego skończyć podobnie i Anglicy wyciągną go z grobu po kilku miesiącach ponownie, aby jeszcze raz go publicznie powiesić, dla pewności.  To także przestroga historyczna dla zdrajców autoryzujących w Polsce żydowski czerwony terror 2.0, dla: Morawieckiego, Kaczyńskiego, Szumowskiego, Pinkasa, Szumilewicz i całej tej podłej, antypolskiej spółki.

Wkrótce będziemy mieli jasność co do rozwoju sytuacji, a póki co zaśpiewajmy Mikiemu Pompeo wraz z papieżem Franciszkiem piosenkę Reya Charlesa: Hit the road Jack and don't you come back, no more, no more, no more, no more… ! (Spadaj na drzewo i nigdy więcej tu nie wracaj)

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: