No icon

Świat

ZBRODNICZY SPEKTAKL NABIERA TEMPA - DONALD TRUMP UCIEKA NA "KWARANTANNĘ". SYGNAŁ DLA GANGU ŚWIATOWEGO. CO ZROBIĄ PROLE I MALARZE DOMÓW?

Wielka nadzieja białych Donald Trump odgrywający dotąd rolę dobrego policjanta, w przededniu próby ostatecznego rozwiązania kwestii gojów dostał rozkaz ucieczki na "kwarantannę", głownie w celach propagandowych, aby pokazać całemu światu przez okna i szczekaczki mainstreamu, że nie tylko sowiecki żyd Borys Johnson nie oprze się wrażemu koronawirusowi, ale nawet sam, wielki Donald Trump. I uciekł, niczym kapitan z tonącego okrętu, zostawiając Amerykanów na pastwę psychopatów, którzy nigdy nie mieli problemów z ludobójstwem, co wynika z ich patologicznej doktryny religijnej, uznającej za ludzi jedynie własne, chore z nienawiści do innych plemię.

Leniwe intelektualnie społeczeństwo USA oraz takie same w większości społeczeństwa Europy pragnące „spokojnie żyć” bez ponoszenia kosztów zaangażowania się w sprawy państwa, akceptujące bez protestu kolejne stadia upadku moralnego, ekonomicznego, politycznego, edukacyjnego, kulturalnego, pozbawione złudzeń oraz jakiegokolwiek oparcia pośród totalnie zdegenerowanych polityków starannie wybranych do swych aktualnych ról wg starego planu, przedstawionego przez Herzla już na Kongresie Syjonistycznym w Bazylei w 1897r., zawierzyły odgrywanej w mediach tragikomedii dell’arte z Trumpem w roli głównej i ulokowały swoje irracjonalne nadzieje w człowieku, który nic nie może i nic nie chce, wykonuje jedynie zadanie, odgrywa rolę, którą mu wyznaczono, z czego czerpie prywatne korzyści.

Nikt nie chce dokonać krytycznej oceny owoców działania Trumpa, wszyscy zadowalają się pustosłowiem i propagandą, patetyczną, zakłamaną retoryką, które ze zwykłego chciejstwa oraz lenistwa biorą mylnie za działania, uważając Trumpa za połączenie Mesjasza ze Spartakusem, niestety zgodnie z przewidywaniami oraz oceną konstrukcji psychicznej „gojów” dokonaną przez pierwszorzędny panel psychologiczny, niewątpliwie uczestniczący w projekcie referowanym w Bazylei przez Herzla.

A jakie są rzeczywiste działania Trumpa oraz ich owoce? Terror w USA. Terror na świecie. Upadek gospodarek, niespłacalne długi, niewolnictwo w XXI w. oraz kompletne skretynienie niemal całego Zachodu. Mając gębę pełną frazesów Trump jednocześnie stawia armię USraela w stan gotowości do masowych szczepień w operacji "Wrap Speed", nadzorowanej w USA oficjalnie przez… marokańskiego żyda Moncefa Slauori, do niedawna szefa oddziału szczepionkowego żydowskiego koncernu farmaceutycznego GlaxoSmythKleine, oskarżanego wielokrotnie także w Europie o wyrządzanie gigantycznych szkód ludzkości swoimi medycznymi specyfikami, skazanego w wielu procesach sadowych na potężne grzywny, o czym przypomina dr Vernon Coleman w swoich audycjach, który ostatnio uzasadnia, dlaczego jego zdaniem politycy, ich doradcy oraz poplecznicy w fałszywej pandemii już wkrótce trafią do więzienia.

Moncef Slauori zrezygnował z intratnej funkcji głównego szefa oddziału szczepionkowego GlaxoSmythKleine, znanego pod nazwą Moderna, żeby objąć w rządzie USA posadę nadzorcy programu szczepień, zarządzającego militarną operacją przymusu bezpośredniego „Wrap Speed”, mającą na celu błyskawiczne „wyszczepienie” wszystkich amerykańskich gojów. To w pewnym sensie coś jak Morawiecki, który zrezygnował z intratnej posady prezesa banku dla relatywnie niskopłatnego stanowiska ministerialnego, w drodze do funkcji premiera, aby realizować obecnie koszerną, antypolską kabałę.

Moncef Slauori z plakietką GSK na imprezie

Analogiczny ruch nakazało żydostwo Pascalowi Seriotowi (pisaliśmy o tym w niedawnym artykule), żydowi francuskiemu, który miał objąć w Izraelu funkcję prezesa gigantycznego koncernu farmaceutycznego Teva, występującego także w Polsce, m. in. jako rodzima Polfa. Jednak Seriot zrezygnował z takiej gratki, aby objąć funkcję szefa innej, znacznie mniejszej, żydowskiej firmy szczepionkowej - AstraZenca, zlokalizowanej w Wielkiej Brytanii. Komisariat UE zakupił już w AstraZenca pierwszą partię 450 milionów fałszywych szczepionek (to cała ludność UE), a do projektu finasowania AstraZenca przystąpiła ostatnio oficjalnie także Polska, czyli polscy podatnicy, bez swojej wiedzy i zgody, na własną zgubę. Przewidywaliśmy to we wspomnianym wyżej artykule.

Kto subsydiuje AstraZenca? Tak, również Bill Gates, będący słupem prawdziwych animatorów polityki prowadzącym pralnię brudnych pieniędzy znaną jako fundacja Billa i Melindy Gates, z której zasilany jest na przykład żydowski Bloomberg, ale przede wszystkim Donald Trump, który przekazał AstraZenca dotację w wysokości 1,5 miliardów (tysiąc pięćset milionów) USD, z pieniędzy amerykańskich podatników, na rozwój szczepionki w akcji terrorystycznej Covid- 1984

Nikt, kto rozumie, że Trump jest jedynie marionetką nie będzie zaskoczony przeniesieniem Trumpa na „kwarantannę”, złudzeń nie mają także ci, którzy oglądali ostatnie filmy Martina Scorsese „Wilk z Wall Street” oraz "Irlandczyk", w których dobrze zorientowany w materii Reżyser pokazuje, że skorumpowany, patologiczny, zgniły do szpiku kości, stricte mafijny świat finansów, polityki oraz związków zawodowych sięga jedynie do pewnego poziomu, nad którym są ci, którzy "mogą ubić Kennedy'ego", mogą wiec "ubić" każdego, także Trumpa i to oni podejmują decyzje, a nie Trump, Johnson, Makrela, Makaron, czy którakolwiek z "naszych kreatur" ulokowanych na fotelach prezydentów, czy premierów.

Cała nadzieja w - jak pisał Orwell - prolach, w buncie, który podejmie większość połeczeństwa. Albo w malarzach domów pośród polityków, oficerów wojska i policji, może zaczną malować domy swoich mocodawców..? Już się taki precedens zdarzył, podczas wojny w Wietnamie.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: