No icon

Świat

DR. REINER FUELLMICH: KORONA TO NAJWIĘKSZA ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI, JAKA KIEDYKOLWIEK MIAŁA MIEJSCE. RZĄD POD SĄD!

Dr. Reiner Fuellmich, prawnik, który od ponad 26 lat jako członek palestry NIemiec oraz Kalifornii występuje na drogę sądową przeciwko gigantycznym, oszukańczym bankom oraz  korporacjom, jak Deutsche Bank, który określa mianem „jednej z najbardziej toksycznych organizacji kryminalnych na świecie”, VW - największemu producentowi samochodów na świecie, który adekwatnie definiuje, Kuehne + Nagel - największej firmie spedycyjnej na świecie, zamieszanej w największe skandale korupcyjne, itd., w dwóch ostatnich wystąpieniach na YouTube, osobno w języku niemieckim oraz angielskim wydał oświadczenie, iż potężna, międzynarodowa sieć prawników zawiązana z inicjatywy niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. oszustwa plandemii covid-1984, już od 10 lipca 2020r. prowadzi przesłuchania dużej liczby naukowców oraz specjalistów w sprawie „korona kryzysu” który – jak mówi p. Doktor – w świetle tego, co dzisiaj wiemy, musi funkcjonować jako „korona skandal” i ci, którzy są za niego odpowiedzialni, muszą być ścigani kryminalnie oraz pozwani przed sądy, za zniszczenia cywilne, których się dopuścili. Na poziomie polityki, wszystko musi zostać uczynione, aby zagwarantować, że nikt już nigdy nie będzie posiadał takiej siły, aby był stanie manipulować nami swoją patologiczną agendą – dodaje. Dr. Reiner Fuellmich mówi, że „skandal oszustwa korona” przekształcił się już prawdopodobnie w największą zbrodnię przeciwko ludzkości, jaka kiedykolwiek miała miejsce. Zbrodnie przeciwko ludzkości były pierwszy raz zdefiniowane podczas Procesów Norymberskich, kiedy dotyczyły głównych zbrodniarzy III Rzeszy, a obecnie są regulowane przez Międzynarodowy Kodeks Karny w sekcji 7 – kontynuuje Dr. Reiner Fuellmich i stawia trzy podstawowe pytania, które muszą być wyjaśnione w procesie karnym:

1. Czy istnieje pandemia koronawirusa, czy istnieje jedynie pandemia fałszywych testów PCR?

2. Czy tzw. środki anty-koronawirusowe, takie jak lockdown (czyli de facto niszczenie struktury oraz gospodarki państw), obowiązkowe maski na twarzach, „dystans społeczny” oraz regulacje „kwarantanny” (czyli masowych, bezprawnych aresztów), służą istotnie ochronie społeczeństw przed koronawirusem, czy też środki te służą wyłącznie wywoływaniu oraz utrzymywaniu pośród ludzi paniki, aby wierzyli bez zadawania żadnych pytań, że ich życie jest zagrożone, czego celem jest generowanie olbrzymich dochodów dla gigantów farmaceutycznych oraz przemysłowych, ze sprzedaży testów PCR, antygenowych, na antyciała oraz szczepionek, jak też zbierania naszych genetycznych „odcisków palców” (czyli naszych indywidualnych genomów).

3. Czy to prawda, że niemiecki rząd, był w zmasowany sposób lobbowany, bardziej, niż jakikolwiek inny kraj przez czołowych protagonistów tzw. „pandemii korona” (tu padają nazwiska włącznie z szefem WHO), ponieważ Niemcy są znane jako szczególnie zdyscyplinowany kraj i z tego powodu pełnią rolę modeli dla reszty świata, ze względu na swoje szybkie oraz uwieńczone sukcesem stosowanie się do „środków anty-korona”.

Odpowiedzi na te trzy elementarne pytania są pilnie konieczne ponieważ ten podobno nowy oraz wysoce niebezpieczny wirus nie spowodował podwyższonej śmiertelności nigdzie na świecie i z pewnością także nie tutaj, w Niemczech. Jednak „środki anty-korona”, których jedyną podstawą są testy PCR (o których dwukrotnie, szczegółowo mówili na YouTube nasi słynni genetycy p. prof. Kornelia Polok oraz p. prof. dr Roman Zieliński) spowodowały w międzyczasie mnóstwo zgonów oraz zniszczyły egzystencję ekonomiczną niezliczonych firm oraz osób prywatnych na całym świecie. W Australii na przykład, ludzie wtrącani są do więzień, jeśli nie noszą masek, lub noszą je niewłaściwie wg tamtejszych władz. Na Filipinach ci sami ludzie otrzymują strzał w głowę. – dodaje.

Następnie Dr. Reiner Fuellmich nakreśla background całej kabały, roli WHO, fundacji Billa i Melindy Gates, Welcome Trust, koncernów farmaceutycznych, marionetkowych polityków jak Angela Merkel, czarnych charakterów ze świata medycznego, lobbystów, mówi o casusie "świńskiej grypy", dążeniu do globalnych szczepień na podstawie fałszywych testów PCR, o miażdżących faktach, które ustalili prof. Wolfgang Wodrag, prof. dr med. John Ioannidis oraz wielu innych i  przechodzi do szczegółów procesu prawnego, informując o niezbędnej procedurze, konieczności ustalenia faktów, żebyśmy mogli się dowiedzieć, co się w istocie wydarzyło. A to z tej przyczyny, że zastosowanie prawa zawsze opiera się na faktach. Natomiast same fakty, zostały w ustalone w trakcie prowadzonego dochodzenia przez wyżej wspomnianą Pozaparlamentarną Komisję Śledczą w Niemczech, która pierwotnie została powołana przez czterech niemieckich prawników, a w jej skład wchodził także p. dr. Reiner Fuellmich. Celem Komisji było ustalenie:

1. Jak w istocie bardzo niebezpieczny jest ten wirus?

2. Jakie ma rzeczywiste znaczenie pozytywny wynik testu PCR?

3. Jakie szkody zostały wyrządzone przez „środki anty-korona” zarówno w odniesieniu do zdrowia światowej populacji, jak i do ekonomii świata? 

Prowadząc dalszy, merytoryczny wywód dr. Reiner Fuellmich nakreśla tło polityczne, ukazuje głównych aktorów i roznosi w pył całą, zakłamaną narrację ulokowanych na rządowych stołkach terrorystów państwowych opłacanych z naszych pieniędzy (!), wciskających publiczności poszczególnych krajów teorie spiskowe o rzekomej pandemii koronawirusa, niewarte nawet funta kłaków i niewytrzymujące najsłabszej nawet krytyki. Wystąpienie dra Reinera Fuellmicha trwa niemal 50 minut, więc nie możemy go tutaj przetłumaczyć w całości, ale mamy nadzieję, że znajdzie się w Polsce ktoś, kto dysponuje czasem oraz umiejętnościami, aby umieścić na filmie polskie napisy.

Zatem dobra nowina! Renomowani prawnicy, od lat zaprawieni w bojach z koszerną na szczycie ośmiornicą dobierają się właśnie do macek żydomasonerii et consortes, która zgodnie ze swoją naturą zgotowała nam to sadystyczne piekło na ziemi i próbuje teraz dokonać ostatecznego rozwiązania kwestii „gojów” w imię swoich psychopatycznych, quasi-mesjanistycznych mrzonek, co kolejny już raz w historii skończyć się dla nich musi tragicznie; i znowu będzie słychać krzyki aj! waj! pogrom!, płacz i zgrzytanie zębów, ale cóż, jak powiadał Molier: sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało.

Dziś, z perspektywy czasu oraz dziesiątek, czy setek już rzetelnych publikacji historycznych, jak „Wall Street i rewolucja bolszewicka”, czy „Wall Street i wyniesienie do władzy Hitlera” prof. Antony C. Suttona, żeby nie sięgać zbyt daleko do czasów starożytnego Egiptu, Babilonu, Persji, do najazdów muzułmańskich na Europę, albo do rewolucji we Francji, nikt zainteresowany tematem, kto odrobił zadanie domowe nie może mieć żadnych wątpliwości odnośnie rzeczywistych sprawców rewolucji w Rosji, I oraz II wojny światowej, zbrodni żydokomuny w Polsce, a teraz ich fałszywej pandemii Covid-1984, czerwonego terroru na skalę globalną, który dopiero się rozpoczyna i zbierze największe w historii, krwawe globalne żniwo, jeśli się temu w porę nie przeciwstawimy, a możemy i musimy to zrobić i to niezwłocznie, musimy wykonać taki sam blitzkrieg, jakiego dokonali – jak pisał Witkacy - ONI.

Wydaje im się, że tym razem plan jest doskonały, a otumanieni, zamaskowani pożyteczni idioci sami zrobią za nich większość czarnej roboty, zamykając się z własnej woli w obozie koncentracyjnym, zakładając pokornie maski na twarze likwidujące symbolicznie ich człowieczeństwo, odbierając sobie prawa człowieka oraz podstawowe prawa obywatelskie na podstawie zaledwie urzędniczych rozporządzeń oraz zaleceń, szczując się wzajemnie na siebie, co wykluczy potencjał monolitu jedności. Wydaje im się, że usunięcie wody święconej z kościołów, ograniczenie liczby wiernych w świątyniach do mniejszej, niż pasażerów w autobusach, „dystans społeczny”, sprofanowanie sakramentów, likwidacja Świąt, ukazanie niewiary biskupów- marranów, tudzież zwykłych ateuszy-karierowiczów, spowoduje taki upadek wiary, że nigdy nie będzie już możliwy tak wielki zryw religijny, jak wówczas, w sierpniu 1920r. przed Bitwą Warszawską, kiedy Polacy klęczeli na ulicach i leżeli krzyżem po kościołach z jednym tylko pragnieniem, powodując litość Pana Boga jak chcą wierni, albo reakcję mechaniki kwantowej, jak chcą inni, uważający, że w naszej rzeczywistości nie istnieje obserwator, a jedynie uczestnik, kreujący otaczający nasz świat i jeśli tych uczestników – jak dowodziła kilka lat temu w swoim słynnym wystąpieniu bodajże w Kalifornii jedna z leciwych już pań Rotschild’owych - jest określona liczba, z reguły większa, niż 20% ogółu, to taka grupa realizująca wspólne pragnienie może dokonać wszystkiego, zrealizować każdy swój cel. Kot Schrödingera będzie zawsze żywy.

Przeliczą się, jak zawsze. Od wieków byli okaleczonymi psychicznie, nieokrzesanym idiotami nadmiernie ufającymi nauce, zdegenerowanymi chamami z wybujałym egocentryzmem i „twardymi czołami”, z fałszywym poczuciem nieistniejącej misji, o czym mówił im ich własny Bóg przez proroków, Ezechiela, Izajasza, czy Ozeasza już osiem wieków przed Chrystusem: „Nie jesteście moim ludem, a ja nie jestem waszym Bogiem”, niezdolnymi do racjonalnego myślenia, a jedynie do matematycznej kalkulacji, która w ich prymitywnym, merkantylistycznym, chciwym mniemaniu miałaby tę kabałę rzekomo doprowadzić do sprawowania patologicznych rządów na całym świecie, a ich poplecznikom dać rolę skorumpowanych kapo w poszczególnych państwach-obozach pośród tej populacji, która przetrwa zapowiedziane na Georgia Guidestones ludobójstwo. Niedoczekanie. Jednak nie przemogą i sczezną.

Georgia Guidestones

Prawnicy świata właśnie się jednoczą się, a prawo (Tora) i nasze przekonanie o jego elementarnej funkcji dla sprawiedliwości to jedyna broń, która może ich dzisiaj pokonać i pokona. Nie potrzeba szubienic ani gilotyn, choć szczerze wątpię, żeby się bez nich obeszło, albowiem gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą…

Jeśli idzie o moją skromną osobę, to już dawno wywiesiłem rodzinną flagę przed domem wypowiadając posłuszeństwo PRL-owi Plus, gdyż ten aparat państwa, jak wszystkie poprzednie po wojnie jest według prawa nielegalny i stanowi kontynuację żydokomuny osadzonej w Polsce po fałszywych wyborach przez Stalina oraz… naszych rzekomych aliantów, a de facto najgorszych wrogów: USA oraz Wielką Brytanię, którzy brudnymi rękami Roosevelta i Churchilla wepchali nas do stalinowskiego obozu koncentracyjnego na dziesięciolecia i zaciągnęli z drugiej strony żelazną kurtynę. Żaden z dzisiejszych urzędników aparatu państwa nie jest moim prezydentem, premierem, ministrem, czy biskupem (Episkopat jak widać to także aparatczycy państwa) – wszyscy won!

Czas na pospolite ruszenie i na Referendum Obywatelskie oraz przejęcie władzy przez obywateli tworzących państwo przez ludzi, dla ludzi, a nie dla partii, albo czynników zewnętrznych, przeciw ludziom. Szkic został nakreślony i jest dostępny w prezentacji na grupie Facebooka „Referendum Ogólnokrajowe: Odwołanie władz RP, przejście na model szwedzki". Program pozwalający przejść od obecnej patokracji do rzeczywistej demokracji, najlepiej w pierwszym okresie z elekcyjnym królem również. Powinniśmy być na nią gotowi, już czas. Ostatni czas. Albo my, albo oni.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: