No icon

Świat

WAŻNE! DR VERNON COLEMAN, RAPORT CDC: PO SZCZEPIENIACH COVID-19 167 MILIONÓW LUDZI NIE BĘDZIE W STANIE PRACOWAĆ, WYKONYWAĆ NORMALNYCH CODZIENNYCH CZYNNOŚCI

Poniżej prezentujemy Państwu bardzo ważną treść dzisiejszego wystąpienia dra Vernona Colemana z UK, dotyczącego oficjalnego raportu CDC (Centrum Kontroli Chorób i Prewencji) w USA, w sprawie już zdiagnozowanych przez tę agendę rzadową tragicznych skutków szczepień Covid-19 

To jest najkrótsze wideo, jakie kiedykolwiek zrobiłem i myślę, że prawdopodobnie jest najważniejsze.

Właśnie widziałem raport grupy roboczej „ACIP Covid-19 Grupy Roboczej Szczepień w CDC” w USA. (ACIP to skrót od Komitet Doradczy ds. Praktyk Szczepień)

Jest to raport dotyczący anafilaksji po otrzymaniu szczepionki m-RNA covid-19, a raport zawiera tabelę zatytułowaną: „V-Bezpieczeństwo, aktywny nadzór nad szczepionkami Covid-19”.

Tabela z raportu CDC, strona 6 

W tabeli podano liczbę osób z zarejestrowaną pierwszą dawką szczepionki do 18 grudnia jako 112 807, a liczbę Zdarzeń Wpływających Na Zdrowie (NOP) jako 3150

Zdarzenia Wpływające Na Zdrowie definiuje się jako osoby „niezdolne do wykonywania normalnych codziennych czynności, niezdolne do pracy, wymagające opieki lekarza lub pracownika służby zdrowia”.

To 2,79% i to w ciągu kilku dni od otrzymania szczepionki.

Jeśli 60 milionów ludzi w Wielkiej Brytanii otrzyma szczepionkę, możemy wówczas oczekiwać, że 1,67 miliona osób spośród nich będzie niezdolnych do pracy, wykonywania normalnych codziennych czynności i będzie wymagać opieki lekarza lub wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia.

Jeśli sześć miliardów ludzi na całym świecie otrzyma szczepionkę, możemy spodziewać się, że przez to 167 milionów ludzi „nie będzie w stanie pracować, wykonywać normalnych codziennych czynności, będzie wymagać opieki lekarza lub wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia”.

A to tylko krótkotrwały efekt szczepionki. Oczywiście nie wiemy, co wydarzy się w nadchodzących miesiącach i latach.

Link do raportu znajduje się na mojej stronie internetowej. Wystarczy poszukać „Urgent Information about Covid-19 Vaccine’”. (Został już obejrzany przez wiele tysięcy odwiedzających tę witrynę. Jeśli raport zniknie, to obawiam się, że zostanie „usunięty” przez siły, na które nie mam wpływu).

Jeśli w kimkolwiek w BBC lub jakichkolwiek innych mainstreamowym mediach pozostała jakakolwiek uczciwość, opublikuje to jako główny news w następnym wydaniu.

Nikomu nie mówię, czy należy zaszczepić się, czy nie. Nie sprzeciwiam się szczepionkom z jakichś dziwnych powodów, ale jestem zwolennikiem nauki i prawdy, i robię coś, czego nie zrobią rządy: pomagam ludziom dokonać świadomego wyboru.

To wszystko, co robiłem przez całe życie, a jeśli chodzi o covid, od marca 2020 r. W nagrodę zostałem zbanowany, zniesławiony i wyszydzony przez uprzedzonych i sprzedajnych ignorantów.

W mojej opinii ten raport oznacza, że ​​rozpowszechnianie szczepionki COVID-19 musi zostać natychmiast wstrzymane.

Jeśli nie zostanie wstrzymane, będziemy wiedzieli, co się dzieje. Jeśli rządy naprawdę „kierują się nauką” (jak twierdzą), nie mają wyboru.

Ludzie często mówią: „co mogę zrobić?”

Wyślij ten film do polityków, dziennikarzy, rodziny i przyjaciół. Każdy, kto rozważa wzięcie tej szczepionki, potrzebuje świadomej zgody.

Jeśli chcesz to zatrzymać, możesz. To zależy od Ciebie. Możesz zrobić coś istotnego.

Aż 167 milionów kalekich ludzi, pewnie miliony zamordowanych, czy mamy do czynienia z ponurym rekordem? Pamiętajmy, że to jest raport oficjalny agendy amerykańskiego rządu, który od dawna forsuje szczepienia. Donald Trump już ponad pół roku temu głównym szefem operacji powszechnego wyszczepiania Amerykanów, znanej pod kryptonimem Wrap Speed, uczynił marokańskiego żyda, prezesa oddziału szczepionkowego koncernu GlaxoSmithKlein znanego jako Moderna, niejakiego Moncefa Slaoui. Trump finansuje pieniędzmi podatników prywatne koncerny farmaceutyczne produkujące szczepionki gigantycznymi dotacjami z budżetu państwa (np. 1,2 mld USD dla żydowskiej AstraZeneca w UK), tak samo, jak rząd amerykański finansował banki podczas kryzysu 2008r., mimo, że ich dochody wcale nie spadały, a zarządy wypłacały sobie potężne, wielomilionowe bonusy. Jedyną propagandową ofiarą był wówczas Lehman Brothers, którego pracownicy znaleźli natychmiast zatrudnienie w Goldman Sachs oraz innych bankach żydowskich. Zatem przedstawione w tabeli CDC liczby, choć szokujące, to są zaledwie czubkiem góry lodowej.

Żydzi są przyzwyczajeni do ludobójstwa, to ich żywioł i tradycja od czasów biblijnych, zawsze byli mordercami, oszustami, degeneratami i złodziejami, co potwierdzają ich właśni prorocy, jak Izajasz, czy Ezechiel już 7 wieków przed narodzeniem Jezusa Mesjasza, który w Ewangelii św. Jana mówi im prosto w twarz: „Waszym ojcem jest diabeł”. (Jan 8:44) Od rewolucji w Rosji oraz utworzenia rządu żydowskich komisarzy sowieckich w tym kraju, żydzi wymordowali 100 milionów Rosjan. W zaledwie jednym kraju. W Chinach żydowski komisariat komunistyczny wymordował 50-80 milionów ludzi, zależnie od szacunków. Wszystkie, gigantyczne mordy dokonywane przez czerwonych terrorystów na świecie, w Armenii, Meksyku, Hiszpanii, Kambodży itd., były dziełem żydowskim.

Dlatego nie łudźmy się, że powstrzymają swoje zbrodnicze działania skierowane przeciwko miliardom ludzi słysząc nasze oburzenie, dopóki pozwolą nam się oburzać, gdyż jak pokazuje historia, nie będzie to trwało zbyt długo i jeśli nie dokonamy radykalnych zmian dziś, nie obalimy terrorystycznej tyranii, jutro będzie za późno. Zostaną wprowadzone takie „prawa”, jak w bolszewickim ZSRR, gdzie za najmniejsze podejrzenie ludzie lądowali w dołach masowych grobów z kulą w potylicy, a szczęśliwcy byli kierowani do obozów pracy, gdzie tyrali ponad siły za zapowiedzianą już Polakom przez Morawieckiego miskę ryżu, w dobrych czasach, bo i to zostało zredukowane.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: