No icon

Świat

ŻYDOWSKIE PASZPORTY COVIDOWE ZBLIŻAJĄ SIĘ DO POLSKI WIELKIMI KROKAMI

Żydowskie, terrorystyczne państwo apartheidu Izrael wprowadziło od 5-go stycznia 2021r. elektroniczne "zielone paszporty" (szatańska przewrotność nomenklatury), w postaci aplikacji na smartfona, która umożliwia wyszczepionym na nie-wiadomo-co-nie-wiadomo-czym poruszanie się po ulicach okupowanej Jerozolimy. Ale to nie koniec dobrej nowiny w wydaniu plemienia wężowego. Otóż, od 15-go stycznia 2021r. ci zaszczepieni, dzięki covidowemu paszportowi będą mieli możliwość zjedzenia lanczu w restauracji, wybrania się na mecz, do kina, teatru, czy odwiedzenia centrum handlowego - jak donosi portal Streetwise.
 
To oczywiście bezczelna żydowska hucpa, propagandowy teatr mający wskazać kierunek do bram rzeźni skretyniałym - zdaniem żydostwa - gojom. Ponadto, w judaizmie zawsze warto poświęcić jakąś część własnej społeczności dla większego dobra, realizacji odwiecznego pragnienia absolutnej dominacji. Długo nie trzeba szukać przykładów w niedawnej choćby historii; ot, weźmy casus Ostjuden, żydów wschodnioeuropejskich, poświęconych Molochowi w piecach krematoryjnych Treblinki.  
 
Dokument uzyskuje się w dwa tygodnie po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki. Będzie ważny 1 rok. Do następnych szczepionek.  Taki będzie standard.
 
 
A co z Polską, pyta dziennikarz po angielsku dużymi literami?  I  od razu odpowiada poniżej:
 
"Cóż, Minister Zdrowia Adam Niedzielski właśnie powiedział, że rząd rozważa plan alternatywny na wypadek, gdyby niedostateczna liczba Polaków została zaszczepiona koronawirusem"
 
Wszyscy zdajemy sobie pewnie sprawę z tego, że nie buduje się systemu elektronicznej inwigilacji oraz segregacji ludzi, a także całej infrastruktury ze skomputeryzowanymi, otwieranymi elektronicznie bramkami wstępu dla zabawy, czy na jakiś krótki okres czasu.
 
Terror fałszywej pandemii ma z nami pozostać na zawsze. 
 
Rozzuchwalone żydostwo, które poczuło krew zranionych fałszywą pandemią gojów prędzej zdechnie, niż zaniecha realizacji swojego obłąkanego projektu eksterminacji oraz totalnej kontroli pozostałej przy życiu ludzkości świata. 
 
 
ELEKTRONICZNE DOWODY OSOBISTE, CZYLI ZAMORDYZM W POLSCE WBUDOWANY A PRIORI W SYSTEM
 
Jeszcze nie było fałszywej pandemii, kiedy przyjęty został projekt wymiany dowodów osobistych w Polsce na dowody elektroniczne, tzw. e-dowody. Obecnie wszyscy, którzy wymieniają dowody  osobiste, otrzymują takie właśnie dokumenty, reklamowane, jako bardzo użyteczne.
 
Pułapka tkwi m. in. w tym, że dla e-dowodu zaplanowano a priori kompletnie bezużyteczną z pozoru funkcję - potwierdzania obecności. A więc  o aresztach zwanych "kwarantannami", które z pewnością mają się stać zamordystycznym hitem 2021r. i lat kolejnych psychopatycznego rządu Morawieckiego, tudzież innej kanalii spośród "naszych kreatur" , inicjatorzy tego projektu musieli wiedzieć zanim pojawił się pierwszy, wraży wirus w Wuhan, zanim jeszcze narodził się trędowaty nietoperz, którego zjadł był stary, biblijny wąż, na którego skusili się głodni Chińczycy, na których z kolei skusiła się ludożerka świata, czy jakoś podobnie.
 
Na stronie rządowej MSW i Cyfryzacji czytamy, jak niżej:  
 
"Przy użyciu certyfikatu obecności możesz potwierdzić swoją obecność w określonym miejscu i czasie. Certyfikat potwierdzenia obecności nie wymaga podania kodu PIN i jest zamieszczony w e-dowodzie każdej osoby."
 
 
Kto i dlaczego miałby potwierdzać swoją obecność w określonym miejscu w określonym czasie, jak nie więzień "kwarantanny", przedłużanej dowolnie fałszywymi testami PCR?
 
Widać pozornie niezrozumiałe działania w Polsce antycypowały przyszły terroryzm państwowy, niczym popularny ostatnio artykuł sprzed 11 bodajże lat opublikowany na Der Onet.  Kwestia masowych aresztowań Polaków była znana już w momencie projektowania elektronicznych dowodów osobistych, które doskonale uzupełnią wyżej wspomnianą, żydowską aplikację, ponieważ nie wszyscy muszą mieć smartfony i nie wszyscy biegle posługują się Internetem, szczególnie starsze pokolenie, ale wszyscy dorośli w Polsce muszą mieć dowody osobiste. Mamy więc swoistą klamrę domykającą systemową bramę obozu koncentracyjnego Auschwitz 2.0  z napisem nad nią głoszącym: Szczepionka Czyni Wolnym.
 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: