No icon

Świat

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA - TERAZ COVID-19 BĘDĄ NAM WSZCZEPIALI BANKSTERZY Z WALL STREET. TO NIE ŻART

Aj! waj! aj, jaj, jaj! Oj, nie tak panowie, nie tak! Nie tak miało być! Kiepsko idzie wyszczepianie gojowskiego bydła i wciąż trup nie ściele się tak gęsto, jak zaplanowano. W USA obozy koncentracyjne FEMA dalej zieją pustką, a sterty plastikowych trumien z wtryskarek leżą tam, gdzie leżały. Szpitale polowe i stadionowe, także na terytoriach zależnych, jak Polin, stoją zupełnie niezagospodarowane, a przecież w jakimś celu zostały postawione, nieprawdaż?

W końcu miarka się przebrała i maski mimikry od lat markującej asymilację z cywilizacją zachodu całkiem już opadły z żydowskich facjat - teraz inicjatywę przejmują banksterzy, dziś swą "pomoc" w sprawnym wyszczepianiu gojów zaoferowały największe żydowskie banki z Wall Street.

To wcale nie jest żart z gatunku czarnego humoru, a wiadomość z pierwszej ręki, bo z dzisiejszego wydania żydowskiego, renomowanego magazynu Bloomberg. Nerwy najwyraźniej puściły banksterom, gdyż ludziska świata nie chcą się dać się wyszczepić. Czas ucieka - wieczność czeka, a jednak niewielu daje się skusić na spotkanie z Kostuchą, ewentualnie ze św. Witem, jeśli pierwsze szczepienie lekko zawiedzie, w każdym razie kolejek jak po papier toaletowy w PRL-u do wyszczepialni wciąż nie ma…

Owszem, w domach „opieki” Kostucha zbiera szczepionkowe żniwo całymi, na wpół już uschniętymi łanami, aż miło niektórym popatrzeć, podobnie w szpitalach, gdzie są mordowane polskie noworodki, choć nawet na ulotkach wrażych szczepionek jest napisane jak byk, że nie można podawać osobom poniżej18 roku życia oraz ludziom starszym. Ale to wciąż za mało, w końcu iluż jest tych staruszków? Ile dzieciaków przy ujemnym przyroście naturalnym, nie gwarantującym nawet zastępowalności pokoleń?

Za mało, zdecydowanie za mało, tu trzeba działać z neobolszewickim rozmachem, szerokiego frontu, milionów i miliardów na całym świecie, a wojska oraz policji i „medyków” nie można jeszcze ruszyć dla przykładu, tylko trzeba im podawać placebo, np. sól fizjologiczna zamiast szczepionki, jak we Włoszech, bo kto będzie trzymał za mordy społeczeństwa świata? Kto będzie je szczepił? Jasne, że przyjdzie czas i na nich, tak jak na masonerię, co jest zapisane Protokołach, ale teraz są bardzo potrzebni, bo bez nich ani rusz: goniec, zaskroniec i koniec! Tknąć palcem nie można.

Szczepienia idą tak marnie, że dla własnego mainstreamu oraz propagandowych pudeł rezonansowych trzeba wymyślać bajki o niedostatecznych dostawach szczepionek, etc. W kraju nad Wisłą niebezpieczny bunt #otwieraMY, który może stać się zarzewiem pożaru, istną iskrą z Polski na suchy chrust oblany benzyną emocji pod piecami krematoryjnymi świata, do których już nie współplemieńcy jak na koniec wojny zawloką znienawidzonych własnych braci Ostjuden, będących wstydem dla żydostwa zachodniego, niepasujący do wizerunku przyszłych rasy panów uber alles, aby szantażem emocjonalnym wymusić powstanie państwa apartheidu Izrael, a zwykli ludzie, obywatele całego świata, owi We The People zawloką tam różnych Morawieckich, Bidenów, Makaronów, Szumowskich, Niedzielskich, różne Makrele, Ursule won, itd.

Wspomniany Bloomberg pisze ni mniej, ni więcej, iż żydowskie banki z Wall Street, będące największymi pracodawcami w Nowym Jorku, wymieniając z nazwy Goldman Sachs Group Inc., z Davidem Salomonem na czele, JPMorgan Chase & Co., Citigroup Inc. oraz inne żydowskie korporacje, w czasie spotkania z nowojorskim „carem szczepień” (tak naprawdę napisali, car szczepień, taka fucha – „vaccination czar”) Larrym Schwartzem wezwali wspólnie rząd USA, czyli pewnie tego pederastę, czy transwestytę „Rachel Levine”, żyda i judaistę, ojca dwojga dzieci,  mianowanego już przez Bidena na zastępcę ministra zdrowia, aby dozwolił im „pomóc sobie” w wyszczepianiu amerykańskich gojów, a wszystko w mig zorganizują, zadbają o logistykę, pomogą także przekonać Joe Bidena. Naturalnie pamiętamy, że Morawiecki sprowadził do Polski JP Morgan, albo to JP Morgan raczej sprowadził nam do rządu Morawieckiego, więc projekt obejmuje także „terytorium zależne Polin”.

W dzisiejszej aktualizacji na Bloombergu czytamy że:

POWOLNA KAMPANIA SZCZEPIENIA AMERYKANOM COVID-19 JEST DLA SZEFA OPERACJI WRAP SPEED, MAROKAŃSKIEGO ŻYDA MONCEFA SLAOUI SPORĄ ZAGADKĄ

Moncef Slaoui jest marokańskim żydem, byłym CEO działu szczepionkowego niesławnego, żydowskiego koncernu GlaxoSmithKline, znanego dziś jako Moderna, którego Donald Trump mianował szefem militarnego projektu Wrap Speed, mającego na celu błyskawiczne wyszczepienie amerykańskich (i nie tylko) gojów.

Slaoui, o którym pisaliśmy w jednym z artykułów już w październiku 2020r., jest kimś w rodzaju superministra, który ma pod sobą nawet wielogwiazdkowych generałów, jak gen. Perna. Bloomberg porównuje operację Wrap Speed do operacji Manhattan Project, budowy oraz użycia w praktyce  amerykańskiej bomby atomowej. To dobre porównanie, gdyż operacja Wrap Speed jest kontynuacją śmiercionośnych projektów realizowanych przez psychopatycznych, amerykańskich żydów, przy czym szczepienia covid-19 stanowią o wiele większe zagrożenie dla całej ludzkości. Dziś Saloui może ogłosić to, co w trakcie Manhattan Project ogłosił jego szef Robert Oppenheimer, niesławny bohater innego, naszego artykułu :"Teraz jestem śmiercią, niszczycielem światów".

 

Bloomberg pisze dziś, że Slaoui jest zaskoczony, iż jego strategia " "Full empowerment, and no interference" (pełna para i żadnych przerw) nie przynosi założonych efektów. Mimo gigantycznej propagandy ludzie nie chcą się szczepić.

W komentarzu do tego artykułu jeden z czytelników wyraził wątpliwość co do trafności oceny pisząc:

„W Izraelu swoich też szczepią, więc linia walki wcale nie przebiega pomiędzy Żydami i gojami, tylko oligarchią finansową i resztą.”

Naturalnie, taka wątpliwość wynikająca z przekazu mainstreamu informującego o masowych szczepieniach w Izraelu może się pojawić. Jednak powinniśmy pamiętać o immanentnym zakłamaniu plemienia wężowego połączonym z absolutnie wyjątkową bezczelnością w forsowaniu kłamstwa w żywe oczy, nazywanego „hucpą”.

Abstrahując od tego, czym w istocie i kogo tam szczepią, ponieważ w Izraelu przebywa wielu gojów, choćby emigrantów z Rosji, którzy byli potrzebni Izraelowi do zasiedlania terenów okupowanych, a w świetle judaizmu żydami nie są, gdyż ich matką była Rosjanka, natomiast ojcem żyd, co wyklucza żydostwo dziecka bowiem żyd rodzi się wyłącznie z matki żydówki, przy czym ojciec nie ma najmniejszego znaczenia ze względu na DNA mitochondrialne przekazywane w niezmienionej formie jedynie przez kobiety, warto pamiętać, iż żydzi podczas wojny wysyłali swoich braci do komór gazowych i pieców krematoryjnych, np. w Treblince, z całą scenografią oraz symboliką, co dokładnie opisaliśmy w jednym z artykułów. Wyciągali ich uprzednio za włosy spod łóżek w gettach, wyłamując drzwi mieszkań z futrynami, okładając nieszczęśników, starców, kobiety i dzieci pałkami, wlokąc ich na Umschlagplatz do wagonów bydlęcych (Kacnelson, „O bólu mój”), zgodnie z doktryną judaistyczną wyrażoną w Piśmie, iż trzeba poświęcić mniejszość dla osiągnięcia celu przez większość.

Linia walki nie przebiega wcale pomiędzy oligarchią finansową i resztą, jak napisał komentator, a pomiędzy judaizmem, a chrześcijaństwem, pomiędzy dobrem, a złem i oligarchowie nieżydowscy, podobnie jak masoneria marnie w tym scenariuszu skończą wówczas, kiedy już wykonają dla nich przewidziane zadanie.

Rusza więc żydowska machina:

Najpierw -- powoli -- jak żółw -- ociężale,

Ruszyła -- maszyna -- po szynach -- ospale,

Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem,

I kręci się, kręci się koło za kołem,

I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej,

I dudni, i stuka, łomoce i pędzi,

A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost!

Po torze, po torze, po torze, przez most,

Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las,

I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas,

Do taktu turkoce i puka, i stuka to:

Tak to to, tak to to , tak to to, tak to to.

Gładko tak, lekko tak toczy się w dal,

Jak gdyby to była piłeczka, nie stal,

Nie ciężka maszyna, zziajana, zdyszana,

Lecz fraszka, igraszka, zabawka blaszana.

A skądże to, jakże to, czemu tak gna?

A co to to, co to to, kto to tak pcha? Jak to, kto?

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: