No icon

Świat

WIELKIE OSZUSTWO FAŁSZYWEJ PANDEMII – TESTY PCR NIE NADAJĄ SIĘ DO DIAGNOZOWANIA COVID-19 MÓWI W WYWIADZIE ICH WYNALAZCA I LAUREAT NAGRODY NOBLA, AMERYKAŃSKI PROFESOR KARY MULLIS

Słyszeliśmy o tym stąd i  zowąd, wspominali na ten temat naukowcy zagraniczni, a także niektórzy specjaliści w Polsce; ci, którym starczyło kompetencji oraz odwagi, jak p. prof. Roman Zieliński. Jednak od kilku dni dysponujemy odszukaną informacją wideo z samego naukowego źródła, bezpośrednio od profesora Kary Mullisa, wynalazcy testów PCR, zamordowanego 7-go sierpnia 2019r. w Newport Beach, na początku trupiej hucpy fałszywej pandemii, stanowiącego wówczas duże zagrożenie dla zabójczeego sensu stricto projektu żydostwa, zwanego ostatnio, dla zmylenia przeciwnika, „globalistami”, tak jak Niemcy byli zwani „nazistami”, a krwiożerczy żydzi w ich ZSSR-owskim Molochu - „sowietami”. To tylko semantyka, mająca rozmyć kształty bardzo wyraźnej i charakterystycznej postaci międzynarodowego żyda, jak pisał o tym szatańskim fenomenie Henry Ford.

Profesor Kary Mullis jest, a właściwie był biochemikiem, absolwentem Georgia Institute of Technology. Po doktoracie zrobił specjalizację z zakresu kardiologii dziecięcej na University of Kansas Medical Center, a następnie z chemii farmaceutycznej na University of California, San Francisco. Profesurę uzyskał na University of California w Berkeley. Jest laureatem Nagrody Nobla z 1993r., a przede wszystkim wynalazcą testu PCR, ściślej mówiąc reakcji polimerazy stosowanej w tym teście, która z premedytacją wadliwie stosowana stanowi podstawę gigantycznego oszustwa Covid-19, służy bowiem do fałszywego diagnozowania pacjentów, wmawiania im nieistniejącej choroby, niczym dziecka w brzuch, ogłaszania bezprawnych, bolszewicko-hitlerowskich „obostrzeń” wg centralnego rozdzielnika autorów tej bezczelnej hucpy, takiego samego dla Polski, USA, UK, Kanady, Nowej Zelandii, Australii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Czech, Chorwacji o raz wielu innych, opanowanych przez żydostwo krajach.

Kary Mullis podczas uroczystości wręczania mu Nagrody Nobla

Testy PCR są głównym, kompletnie bezpodstawnym, niemającym żadnego merytorycznego uzasadnienia naukowego oraz medycznego, cynicznym pretekstem do masowych aresztowań milionów ludzi tzw. „kwarantannami”, do bezprawnego zamykania im przedsiębiorstw, do programowego rujnowania polskiej kultury, edukacji, znienawidzonego kościoła katolickiego, do dewastacji życia Polakom i polskim przedsiębiorcom finansującym ponad 98% budżetu kraju, zatem do eksterminacji polskiej ekonomii, a także całego kraju i narodu, do „lockdownów” - które to słowo z angielskiego doskonale oddaje rzeczywistość, oznacza bowiem aresztowanie więźnia w ciemnym, zimnym lochu, dewastacji szkolnictwa.

Służą do realizacji ludobójstwa w Polsce, o co słusznie oskarżył rząd Morawieckiego poseł Janusz Korwin Mikke, składając adekwatne doniesienie o popełnieniu przez nich przestępstwa do prokuratury, która powinna sporządzić akt oskarżenia i skierować sprawę do sądu.

Stanowią fałszywą podstawę do forsowania szczepień, kompletnie zbytecznych, niebezpiecznych dla zdrowia i życia, które jako eksperyment medyczny sensu stricto są podstawą do postawienia rządu przed Trybunałem w Norymberdze.

Są także wymówką do realizacji potwornej, niespotykanej dotąd w historii bezpośredniej grabieży obywateli, poprzez perwersyjne łupienie budżetu Rzeczpospolitej z setek miliardów (tysięcy milionów) złotych, pod wymówką rzekomej walki z fałszywą pandemią, która de facto jest wojną wypowiedzianą polskiemu społeczeństwu przez żydowską agenturę, typu Mateusz Jakub Morawiecki, o którym to Adam Mickiewicz musiał wieszczyć przed niemal dwustu laty, pisząc:

W pół jest żydem, w pół Polakiem,

W pół jakubinem, wpół żakiem,

W pół cywilnym, w pół żołdakiem,

Lecz za to całym łajdakiem.

W materiale wideo, do którego poddajemy link, profesor Kary Mullis roznosi w pył narrację o rzekomej przydatności testów PCR do diagnostyki medycznej. Co więcej, wykazuje niezbicie, że wszystkie dotychczasowe epidemie oparte na diagnostyce PCR są jednym, wielkim oszustwem, począwszy od AIDS, poprzez ptasią grypę, świńską grypę i równie świński covid-19 podniesiony propagandą żydowskiego mainstreamu do potęgi entej.

Prof. Mullis przepytywany w wywiadzie opowiada dziennikarzowi, iż po raz pierwszy zakwestionował wyniki oraz użyteczność testów PCR, kiedy pracował w placówce medycznej w Santa Monica, w Kalifornii, mierząc obecność wirusa HIV we krwi ludzi. Był tam konsultantem, przyjeżdżał trzy razy w miesiącu i w pewnym momencie zaistniała potrzeba wystąpienia o grant do ministerstwa zdrowia USA, aby możliwe było kontynuowanie badań. Prof. Mullis miał napisać wniosek o ten grant, rozpoczynając go słowami: ”wirus HIV jest przyczyną AIDS”. Tak właśnie rozpoczął pierwsze zdanie, po czym zastanowił się chwilę i pomyślał, że potrzebuje jakiegoś dowodu naukowego, do którego mógłby się odwołać w przypisie, ponieważ taka teza napisana przez naukowca oznacza fakt, a z faktem mamy do czynienia tylko wówczas, kiedy istnieje dowód. Wówczas zaczął się zastanawiać, do kogo z naukowców zaangażowanych w projekt AIDS mógłby się o ten dowód zwrócić. Popytał znanych wirusologów, ale żaden nie potrafił mu pomóc i wkrótce się okazało, że nikt takiego dowodu nie posiada. Nie było naukowego dowodu. Żadnej publikacji.

Zwrócił się więc do samego Luca Montagnier, z Instytutu Pasteura wirusologa, laureata nagrody Nobla, specjalisty od retrowirusów, którego w 1982 poprosił o pomoc Willy Rozenbaum, żyd spod Łodzi pracujący w paryskim szpitalu Rothschildów, twierdząc, że trafił na dziwny syndrom znany następnie jako AIDS i potrzebuje pomocy w ustaleniu jego przyczyny. Luc Montagnier miał pierwszy wyizolować wirusa HIV, jednak cały proces odbywał się pod dużą presją, ponieważ propaganda żydowska puściła plotkę, że pracuje nad tym także Robert Gallo z USA. Powstała konkurencja teoretycznie walcząca o patent, a więc o ogromne pieniądze. Zespół Gallo został oskarżony o manipulacje, a następnie oczyszczony formalnie z zarzutów, jednak skutek tego „współzawodnictwa” był taki, że Luc Montagnier został uznany jedynie za odkrywcę wirusa HIV i nigdy nie zawracał sobie głowy ustalaniem, czy HIV istotnie powoduje AIDS, podczas gdy Gallo uznano za tego, który miał udowodnić, iż HIV jest przyczyną AIDS. Co nigdy nie miało miejsca. Sprawa została definitywnie rozstrzygnięta na szczycie francuskiego prezydenta François Mitteranda z Ronaldem Reaganem, co świadczy o sile presji na kwestię AIDS, choroby znanej wówczas jako GRID (gay-related immune deficiency), czyli połączonym z homoseksualizmem deficycie immunologicznym, co musiało mieć spore znaczenie dla pederastów we wszystkich rządach świata, jak wiemy także dla PiS biorącego niedawno udział w pedalskiej orgii w Belgii.

Willy Rozenbaum - żyd ze szpitala Rothschildów, komunista, pederasta z dwójką dzieci i ćpakol

W odpowiedzi na proste pytanie Kary Mullisa, zadane publicznie, gdzie może znaleźć dowód, który mógłby podać w przypisach, paryski kolega noblista Luc Montagnier nie potrafił podać żadnego źródła, nie posiadał dowodu na związek wirusa HIV z chorobą AIDS. Nie badał tego zagadnienia. Próbował odsyłać prof. Mullisa do dokumentów CDC, które ten już przeglądał i ocenił jako kupę śmieci w tej materii, odległą o lata świetlne od prac naukowych. Następnie do jakichś badań na małych małpach, które nie miały związku z AIDS. Jakiś retrowirus przenosił się z tych małp na szympansy i zabijał je w ciągu tygodnia, podczas gdy AIDS trwa latami. Kompletna żenada. "To nie wyglądało jak AIDS, to nie pachniało jak AIDS, to nie było AIDS". Przysłuchujący się rozmowie obu panów na raucie po seminarium sław medycznych w San Diego specjaliści, w tym także wszyscy z zespołu Roberta Gallo, oraz koledzy wirusolodzy Luca Montagnier byli zdegustowani i zszokowani jego tłumaczeniem, uważali je za idiotyczne. Nie było i nie ma żadnego dowodu na to, że HIV powoduje AIDS. Kary Mullis przeszukał dokładnie wszystkie medyczne bazy danych, wszystkie prace naukowe na ten temat, nigdzie nie ma dowodu. Wówczas zdał sobie sprawę, że jego koledzy nic nie wiedzą i że to olbrzymi wstyd oraz skandal.

Kary Mullis na okładce prestiżowego magazynu naukowego Nature

Podobnie nie ma żadnego dowodu na to, że SARS-Cov-2 powoduje chorobę Covid-19, co więcej, ten wirus nigdy nie został wyizolowany do czystej postaci, o czym mówił dr Andrew Kaufmann ze swoim panelem naukowców i co potwierdziła oficjalnie agenda rządu amerykańskiego CDC. Został jedynie „zrekonstruowany” komputerowo na podstawie drobnego fragmentu, nota bene zawierającego w sobie ręcznie wbudowane fragmenty wirusa HIV, które po szczepieniach mRNA dają teraz u zdrowych osób wyniki pozytywne na HIV w testach PCR. To tak, jakby cały Taj Mahal zrekonstruować na podstawie jednej, cegły, czy kostki marmuru.

Prof. Kary Mullis w podanym w artykule filmie wyjaśnia mechanizm działania testów PCR, czyli reakcji łańcuchowej polimerazy. Można nimi „udowodnić” wszystko. Ponieważ w wielokrotnych reakcjach namnażają nieistotną molekułę do wielkości, którą da się zmierzyć i wówczas można powiedzieć, że został wykryty np. wirus SARS-cov-2, choć naturalnie nie został, a namnożony został jakiś materiał setek i tysięcy różnych bakterii i wirusów znajdujących się ciągle w gardzieli nosa człowieka. Testy PCR nie nadają się do diagnostyki medycznej, nie takie było och przeznaczenie, każde opakowanie zawiera tą adnotację. Nie można nimi wykryć SARS-Cov-2 To byłoby możliwe jedynie wielogodzinnymi testami genetycznymi, gdybyśmy mieli odpowiedni sprzęt, czas oraz samego wirusa wyizolowanego do porównania, którego nie posiadamy. Praktyczne zastosowanie reakcji PCR prof. Mullis opisuje na swojej stronie internetowej, wciąż jeszcze dostępnej.

Mamy dziś do czynienia z taką samą, podłą żydowską kabałą, przy czym AIDS, cokolwiek tam powoduje osłabienie systemu immunologicznego człowieka, było tylko wstępem, projektem pilotażowym, który miał wygenerować odpowiednią dozę strachu u zdemoralizowanych decydentów, często pederastów i pedofilów jak w parlamencie brytyjskim, albo w PiS, ale poszukawszy odnaleźlibyśmy ich zapewne także w PO, czy jak się teraz nazywa, w innych partiach oraz pośród decydentów rządowych, a także dać zarobić „wynalazcom” szczepionki, która nie została jednak wówczas opatentowana.

Kolejnym atakiem terrorystycznym żydowskiej kabały na społeczeństwa świata była ptasia grypa, następnie świńska grypa, która dzięki trzeźwości umysłu czeskiego naukowca nie skończyła się tak tragicznie jak mogła, Wszyscy pamiętamy casus firmy Baxter z Austrii, skąd zanieczyszczone szczepionki miały trafić do ofiar. W Czechach zaszczepiono nimi tchórzofretki, wszystkie natychmiast zdechły. Sprawa wyszła wtedy na jaw dzięki pracy odważnej dziennikarki śledczej Jane Burgermeister.

Teraz mamy atak totalny fałszywą pandemią, która nie ma żadnych podstaw medycznych, a służy do przekształcenia świata w jedno wielkie getto, chociaż getto jako samodzielna autonomia żydowska to złe określenie – a więc obóz koncentracyjny, w którym żydzi niczym Mengele będą nam szczepili swój tyfus mordując nas milionami, a różne kreatury z patokracji oraz masonerii będą nas dręczyły i nadzorowały dopóty, dopóki same nie skończą z kulami w potylicach, w dołach z wapnem i w piecach krematoryjnych, gdyż taki jest dla nich przewidziany scenariusz, dawno już rozpisany czarno na białym. Ale z czytelnictwem u nich marnie.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: