No icon

Świat

ANTY-COVIDOWY PROTEST DZIELNEJ AKTORKI NA CEREMONII WRĘCZANIA CEZARÓW WE FRANCJI - A NOWE ATENY ZNÓW ZABLOKOWANE

Wczoraj, podczas eleganckiej uroczystości wręczania Cezarów we Francji, odpowiedników amerykańskich Oscarów, wywołana na podium 57-letnia aktorka Corinne Masier, nagrodzona za rolę  przyszła na scenę przebrana za osła, aby uświadomić wyelegantowanej publiczności w błyszczących anzugach, lakierkach i szykownych sukniach oraz maskach na twarzach, że są robieni w bambuko.

Przy mikrofonie zaczęła zdejmować strój i pozostała na chwilę w okrwawionej szmacie-tunice, mówiąc, że chciałaby wystąpić w lepszej sukni, ale powiedziano jej, że w czasach covidowych to „nieesencjonalne”, nawiązując tym samym do drakońskich restrykcji fałszywej pandemii we francuskiej żydolandii oraz jej skutków.

W końcu zrzuciła i tę szmatę ukazując się publiczności całkowicie nago, z pokrwawioną twarzą oraz ciałem, na którym z przodu widniał napis: "Nie ma kultury, nie ma przyszłości", a z tyłu apel do ministra kultury "Oddaj nam naszą sztukę, Jean".

"Moje dzieci mogą iść do sklepu Zara, ale nie mogą iść do kina. To niewyobrażalne" - powiedziała.

"Potrzebujemy woli politycznej, aby kino we Francji mogło się rozwijać, musisz ponieść odpowiedzialność jako minister" - zwróciła się do Stéphane Demoustier.

Kierując słowa do premiera François Fillon dodała znacząco: "Teraz wszyscy jesteśmy tak samo nadzy".

To chyba jedyny nagi protest, który warto pochwalić.

https://twitter.com/20Minutes/status/1370530665150742528...

Opublikowaliśmy post na Facebooku, ale nie spodobał się specjalnie cenzurze, co jest dość dziwne, gdyż żydostwo od lat epatuje perwersyjną nagością, zdjęciami oraz filmami pederastów paradujących w skórzanych gaciach to po Berlinie, to po Warszawie, więc powinno być raczej kontente, a tu taki afront, odwiecznym degeneratom nie podoba się relacja z nobliwych Cezarów, z centrum francuskiej elyty kulturalnej w samym Paryżu.  Tym dziwniejsza jest reakcja Facebooka, że takie same zdjęcia opublikowały na swoich agencje światowe na swoich łamach.

Z ramach żydowskiej cenzury Nowe Ateny zostały ponownie zablokowane na koszernym Facebooku, na następnych 30 dni, a opublikowany tam post zniknął w okamgnieniu.

Naturalnie, żadna reklamacja nie jest możliwa, ani tłumaczenie facebookowym kołkom, że to oficjalna relacja ze słynnej, paryskiej Olimpii francuskiej, relacjonowanej przez telewizję CANAL+

Można pisać na Berdyczów.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: