No icon

Świat

KTO ZARABIA NA FAŁSZYWEJ PANDEMII I DLACZEGO TO JEST ŻYDOSTWO Z WALL STREET WRAZ Z LOKALNYMI POPLECZNIKAMI?

Jakaż piękna katastrofa! Dla niektórych. W dobie fałszywej pandemii Polacy cierpią katusze dręczeni przez koszerny rząd Morawieckiego, jak za pierwszej żydokomuny przywiezionej do nas na sowieckich tankach z poruczenia Roosevelta i Churchilla, która wg danych amerykańskiego historyka prof. R. J. Rummela z książki pt.: “Death by Government: Genocide and Mass Murder Since 1900” poświęconej ludobójstwom dokonanym przez rządy państw na własnych obywatelach, dla których prof. Rummel stworzył specjalne pojęcie: "Democide", w latach 1946-48 wymordowała 1,6 mln Polaków (pewnie aktualna zechce rekord pobić, jeśli już nie pobiła).

Jednak, jak można było przewidzieć, nie wszystkich ta programowa pauperyzacja dotyczy, nie wszyscy tracą na tej stricte matematycznej kabale, opartej całkowicie na liczbach będących wytworami chorych umysłów różnych Fergussonów, Niedzielskich et consortes. Oto żydostwo z Wall Street ma się dziś doskonale, pewnie najlepiej od bodajże 12 lat, choć nigdy, a już szczególnie od czasów marionetkowego kowboja z telewizyjnych reklamówek proszków do prania Ronalda Reagana nie miało powodów do narzekania.

Bonusy Wall Stereet wzrosły o 10% w 2020 r., mówi nowojorski rewizor

Jak pisze dobrze poinformowany Bloomberg po audycie finansowym dokonanym przez rewizora z Nowej Jerozolimy, tfu, z Nowego Jorku oczywiście - Thomasa DiNapoli, okazało się, że katastroficzne wizje roztaczane przez banksterów przed naiwną w każdym względzie publicznością oraz krzyki diaspory wniebogłosy "aj, waj! aj, jaj, jaj!" nie mają jak zwykle żadnego pokrycia w faktach.

Bonusy żydostwa z Wall Street wzrosły o 10% w ciągu plandemicznego 2020 roku. Typowy bonus roczny dla banksterskiego z reguły żyda-szaraczka wzrósł do 184 tysięcy dolarów amerykańskich, czyli skromne 15 klocków miesięcznie. Naturalnie cała ta hołota ze szczytów banksterskiej piramidy nonsensu pieniądza fiducjarnego oraz QE, typu Lloyd Blankfein z Goldman Sachs, jego następca i kolesie przydzielają sobie tradycyjnie bonusy w wysokości setek milionów dolarów rocznie.

DiNapoli oświadczył, że dane z całego niemal roku roztrzaskały w drobny pył wszelkie negatywne oczekiwania oraz narrację o rzekomo katastroficznym roku 2020 dla bankierów.

Bonusy dla Wall Street sięgnęły w 2020r. niemal 32 miliardów USD

Można przyjąć za pewnik, że analogiczna sytuacja ma miejsce także w Polsce, gdzie chciwe żydostwo jęczy o rzekomych stratach na „kredytach we frankach”, powodowanych przez dzielnych Polaków, którzy wzięli sprawy w swoje ręce i udowodnili w sądach, iż to nie były żadne kredyty, a tym bardziej we frankach, tylko spekulacyjne instrumenty finansowe wysokiego ryzyka, nielegalne na polskim rynku, co potwierdził ostatnio wyrokiem unieważniającym jedną z umów „frankowych” Sąd Gospodarczy w Warszawie, stwierdzając w sentencji – nie wprost, ale taka jest wymowa uzasadnienia – że banki udzielające tych „kredytów” to banda oszustów i złodziei, zwykłych kryminalistów, którzy powinni być ścigani przez prokuraturę, a następnie sądy powinny serwować prezesom tych banków, dyrektorom oraz radom nadzorczym piękne wyroki, z których najniższy to dożywocie w kamieniołomach. Sąd Okręgowy w Warszawie ds. gospodarczych wyrokiem z dnia 21 grudnia 2020 roku (XXVI GC 586/20) uznał, że waloryzacja w kredycie indeksowanym do CHF to wbudowany w umowę kredytu swap walutowo-procentow, indeksacja to instrument finansowy, więc nie istnieją żadne "kredyty hipoteczne we frankach", tylko złotowe derywaty finansowe wysokiego ryzyka, nie mające z kredytami nic wspólnego.

Niestety, skala wytoczonych w Polsce banksterom procesów jest wciąż relatywnie znikoma. Wg danych raportu NIK w lewe umowy „frankowe” zawiadujące tym oszustwem żydostwo zdołało wkręcić milion polskich rodzin, z zamysłem a priori, aby doprowadzić je do ruiny oraz takiego zadłużenia, którego nie będą mogły spłacić nigdy, ponieważ nie tylko raty tego „kredytu” stale rosną od 2008r., wypełniając kodeksową definicję lichwy z art. 304 kodeksu karnego, ale mimo systematycznych spłat często od 2005r. rośnie nawet sam kapitał (!) i dziś wynosi więcej, niż w momencie udzielania takiego „kredytu”. Liczba pozwów, choć wciąż rośnie, stanowi jedynie kilka promili liczby umów. Banki wciąż generują gigantyczne zyski na „kredytach we frankach”, a ich opowieści o rzekomych stratach, można włożyć między bajki nawet uwzględniając wszystkie unieważnione dotąd umowy. To kropla w morzu cierpienia polskich „frankowiczów”, która dla banksterów nic nie znaczy. Wyroki w ogóle nie pozbawiają ich zysków, a jedynie uniemożliwiają dalszą, bezczelną grabież tej znikomej statystycznie liczby wojowników, którą można porównać do liczby osób nie poddających się terrorowi państwowemu i nie noszących na twarzach upokarzających masek. Proszę się rozejrzeć po sklepie podczas zakupów, a będą Państwo wiedzieli, o czym piszemy. Co za upadek...

Ponadto, nawet te unieważnione sądownie umowy wciąż generują bankom gigantyczne zyski, ponieważ wyroków prawomocnych jest tyle, co kot napłakał. Banki składają apelacje oraz idą do Sądu Najwyższego. Wszędzie przegrywają, ale nie o to im chodzi, żeby wygrać, co jest obiektywnie niemożliwe, tylko o to, żeby sprawa trwała latami, gdyż dopóki nie jest zakończona, dopóty bank ma zaksięgowaną umowę „frankową” jako aktywa i generuje z niej kolejne kredyty oraz odsetki, na których zarabia krocie. Interesem banku jest przeciąganie spraw jak najdłużej. Nie ma znaczenia opłata apelacyjna w średniej wysokości 30 tys. PLN, ponieważ bank zarobi wielokrotność tej sumy na wciąż zaksięgowanym kredycie, mimo wyroku pierwszej instancji.

W ten sposób banki w Polsce uczyniły z sądów apelacyjnych, a nawet z Sądu Najwyższego w Polsce swego rodzaju żołnierzy mafii, którzy przez swą opieszałość (umyślną?) działają jak maszynki do robienia pieniędzy dla banków. System sprawiedliwości stał się jedną, wielką grupą kryminalistów. Nikomu to widać nie przeszkadza. Sędziowie patrzą w lustro ze stoickim spokojem, pewnie nawet z dumą z zajmowanego stanowiska.

"Wyszczepialnosć" świata wg danych Bloomberg

Jakim cudem dochody Wall Street wciąż rosną, a z nimi bonusy dla żołnierzy korporacyjnych gangów? Cóż, umowna Wall Street (bo i City, Shanghai, Frankfurt, itd.) jest rzeczywistym właścicielem korporacji szczepionkowych, Amazona, Tesli i Elona Muska, Billa Gatesa, Bitcoin, Morawieckiego, Merkel, wszystkich GPW, etc…

Nic zyskom banksterstwa nie szkodzi fakt, iż nie wszyscy obywatele poszczególnych państw podchodzą entuzjastycznie do ich śmiercionośnej oferty typu AstraZenerca, Pfizer, itd. Opublikowane przez Bloomberg dane na 30 marca 2021 r. mówią, że w Polsce udało się żydostwu „wyszczepić” 7,9% populacji, podczas gdy w Iranie zaledwie 0,1%, w Japonii 0,4%, na sąsiedniej Ukrainie 0,3%, a na Białorusi 0,4% (rosyjskim Sputnikiem).

Akcja szczepienia jest oczywiście dla odwiecznie ludobójczego żydostwa priorytetem, pamiętamy, że w Rosji żydzi wymordowali 70-100 mln osób, w Chinach jako tamtejsi bolszewicy 50 mln, więc ludobójstwo jest ich sportem narodowym, czy raczej korporacyjnym, jednak liczba zaszczepionych w ogóle nie przekłada się na ich zyski lub straty, gdyż płatności za zamówione, eksperymentalne preparaty, realizują zaliczkowo skorumpowane rządy, często krypto-żydowskie jak w przypadku Morawieckiego, z pieniędzy podatników, a raczej z długów, którymi tych podatników obciążają na kolejne pokolenia. Geszeft zatem nie może ucierpieć, zyski się mnożą, wzrastają bonusy.

Pozostaje kwestia ludobójstwa, żeby połączyć przyjemne dla patologicznego żydostwa z pożytecznym, ale i na tym polu odnotowują spore sukcesy, szczególnie w Europie Zachodniej, w którą skierowane jest żydowskie uderzenie, gdzie wskaźnik „wyszczepialności” jest podobny do tego w Polsce, natomiast w USA skazanych przez żydostwo na karę śmierci w procesie przeniesienia hegemona świata na koszerne w zarządzie Chiny, wynosi już 22,7%

Z przykrością należy stwierdzić, że ludobójstwo żydowskie wspierają dla dotacji finansowych takie uniwersytety, jak zjudaizowany brytyjski Oxford, który podpisał się pod trutką AstraZeneca, a w jej proces produkcji zaangażowanych było dwoje tamtejszych żydów: prof. Sarah Gilbert oraz prof. Andy Pollard - nazwisko dobrze w świecie znane z przypadku izraelskiego szpiega Jonathana Pollarda, który uwolniony z amerykańskiego kryminału wysiłkami wszechmocnej w USA diaspory mieszka teraz w Jerozolimie. Żydostwu potrzebna była gęba Oxfordu do promocji, aby swoim autorytetem uwiarygodniła oszustwo i zmusiła krytyków do milczenia. Dziś, znając tragiczne skutki „wyszczepiania” ludzkości Uniwersytet Oxford nabrał wody w usta, próbuje wymiksować się z projektu, oboje w/w "naukowcy" są przez massmedia kompletnie pomijani, a AstraZeneca występuje publicznie już bez dodatku „Oxford”.

Niestety, casus Oxfordu nie jest wyjątkiem, poplecznicy fałszywej pandemii dla miłego grosza działają w całym środowisku naukowym ukazując jego żałosną mizerię, pośród nich wiodą prym żydzi działający na zlecenie Mossadu w charakterze sajanów, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Jeśli jakakolwiek, to korzyść z tego byłaby taka, że maski opadły z wrażych pysków i doskonale teraz wiadomo who is who. Będziemy mogli wyeliminować paramedyczne, paranaukowe kreatury z życia publicznego, odebrać różnym Horbanom, Pinkasom, Szumowskim, Morawieckim majątki powstałe wskutek uczestnictwa w przestępstwie, posadzić ich do więzień, a następnie obciąć emerytury, jak ubekom.

Aktualizacja 02.04.2021r.

Minister Spraw wewnętrznych odmawia poddania się szczepieniu AstraZenecą.

Niemiecki minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer nie podda się szczepieniu trutką AstraZeneca, nota bene kilka dni temu  zamaskowaną po ujawnieniu swych morderczych właściwości pod nową nazwą  - "Vaxzevria", dla zmylenia przeciwnika. Nagabywany przez arywistę Spahna, ministra zdrowia Hitlerlandu, aby dał "dobry przykład" Seehofer odparł: „Moja odpowiedź na prośbę Jensa Spahna brzmi: nie!" To spory cios dla quasi-szczepionkowej kabały.

 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: