No icon

Świat

ŻYDOWSKIE GLOBALNE KORPORACJE ZWARŁY SZYKI I FORSUJĄ OBOWIĄZKOWE SZPRYCE NA CAŁYM ŚWIECIE ZACHODNIM

Korporacyjne żydostwo forsuje obligatoryjne wyszczepianie gojów na potęgę i samo staje dla picu w pierwszym rzędzie, podwijając rękawy od chałatów do szprycy, oczywiście jeśli w ogóle, to takiej samej, jak dla Andrzeja Piaska Piaseckiego z kultowego już w Internecie filmiku ("to jest specjalnie dla pana, a to jest co innego...")
 
Koszerny Bloomberg nie owija w bawełnę i w cynicznej grze słów wali gojów szprycą prosto między oczy: „Bierz szprycę, albo wynocha! Mówią Pracownikom Amerykańscy Pracodawcy”
 
 
Przodują naturalnie otwarci kryminaliści żydowscy, banksterzy, recydywiści wielokrotnie karani, ci sami, którzy de facto ograbili frankowiczów w Polsce, gdyż polskich banków w naszym kraju nie ma ani jednego i każdy bank zaangażowany w gigantyczne przekręty „na franka” jest jedynie częścią globalnej, żydowskiej ośmiornicy.
 
Już następnego dnia po zatwierdzeniu trutki genetycznej Pfizera przez amerykańską agencję towarzyską FDA, będącą od lat w konflikcie interesów constans, ponieważ lwią część budżetu tego zwykłego burdelu ze sprzedajnymi prostytutkami obojga płci stanowią dotacje od firm szczepionkowych, które uzyskują w zamian dopuszczenie do amerykańskiego rynku swoich specyfików z kociołków czarownic, modyfikujących kod genetyczny ofiary w procesie odwrotnej transkryptazy mRNA na DNA, zatem już kolejnego dnia obowiązkowe szczepienia (placebo) dla swoich pracowników ogłosił największy chyba obecnie złodziej oraz oszust świata, bank Goldman Sachs, któremu żaden rabin nie odmówiłby certyfikatu koszerności.
 
Mamy do czynienia ze zmasowanym atakiem propagandowym żydowskich korporacji, które usiłują wywrzeć nacisk na wszystkie większe firmy na całym świecie oraz na pożytecznych idiotów, których nigdy nie brakuje, z których większość jest z nimi powiązana finansowo bezpośrednio, albo pośrednio przez lokalne banki – córki, jak w Polsce, choć i sam Goldman Sachs (tfu!) został niestety wpuszczony do naszego kraju i rezyduje obecnie wcale nie na Montelupich w Krakowie, jak powinien, czy jakimś innym kryminale w Polsce, albo w kolejce na szubienicę, tylko w reprezentacyjnym biurowcu w Warszawie – cóż za skandal!
 
GS-owi wtóruje równie koszerny JP Morgan, który w ramach tragicznej dla Polski operacji żydo-masonerii pt.: „mini-bankster (miś, na miarę naszych możliwości) Morawiecki na premiera Polin”, został przez niego następnie zaproszony do naszego kraju i na dobry początek obdarowany 20 milionami, bezpośrednio z naszych kieszeni.
Tym sposobem gang pospolitych łotrów i złoczyńców, bezpośrednich zstępnych czerwonej mafii Mayera Lansky’ego, słynnego już na początku wieku z buńczucznego, aczkolwiek wyjątkowo dla plemienia żmijowego prawdziwego twierdzenia: „Jesteśmy więksi, niż US Steel” grasuje bez przeszkód po Polsce, a jego złodziejskie obroty, które globalnie wielokrotnie przekraczają budżet naszego kraju, liczą się przy wyliczaniu PKB w Polsce, tworząc ekonomiczną iluzję że jest dobrze, a nawet jeszcze dobrzej, podczas gdy pod uwagę powinien być brany wyłącznie PND, czyli Produkt Narodowy Brutto, wykluczający wszystkie obce podmioty, a stanowiący istny obraz nędzy i rozpaczy.
 
Za banksterami, niczym za burdelmamą ciągną kolejne żydowskie prostytutki, jak amerykańska z nazwy prasa typu The Washington Post, gdzie zatrudniona jest żona Radka „Zdradka” Sikorskiego, Anna Applebaum (ciekawe czy w „strefie zdekomunizowanej” wszyscy zostali przykładnie wyszczepieni?). Dalej żydowski Uber, który zabija z premedytacją przedsiębiorczość transportową w Polsce. Prym wiodą także żydowskie ośrodki propagandy oraz manipulacji totalnej, czyli neobolszewickie Google oraz Facebook. Wtóruje im przejęty przez żydostwo Disney, choć sam Walt udzielał niegdyś gościny oraz szkolił w swoich hollywoodzkich studiach samą Leni Riefenstahl, osobistą, żydowską „filmówkę” Adolfa Hitlera, która w geście wdzięczności zaproponowała Disneyowi swoją, słynną relację z Olimpiady w Berlinie w 1936r., gdzie „rzymskim salutem” posługiwali się wszyscy sportowcy oraz całe drużyny, z wyłączeniem Polaków, którzy się Hitlerowi/Rothschildowi (vide artykuł Rzeczpospolitej) wówczas nie kłaniali. Są zdjęcia, miło popatrzeć. Z drugiej strony, wszyscy wiemy, że Hitlera doprowadziło do władzy zorganizowane żydostwo z Wall Street, City, genewskiego BIS i s-ki, a i sam Walt Disney posądzany o antysemityzm miał na drugie imię Elly, czyli Eliasz…
 
Dalej Netflix, tumaniący rodaków hurtowo żydowską propagandą z telewizorów, potem Cisco od sieciowego szpiclungu oraz globalny, ergo: żydowski w akcjonariacie kołchoz/hipermarket Wallmart, a tuż za nim BlackRock,  który wcale nie występuje na scenie z Gibsonami w rękach, tylko wraz z kilkoma dosłownie innymi firmami jest praktycznie właścicielem wszystkiego,  nie mylić z Black Water, służącą za gigantyczną, prywatną armię najemników, realizującą interes żydowski na całym świecie, często z bronią w ręku i w amerykańskich mundurach, robiącą w Polsce za policjantów, ochroniarzy, w tym polskich jednostek wojskowych oraz ochronę żydowskich polityków udających Polaków.
Naturalnie, pośród całej tej żydowskiej bandy nie mogło zabraknąć najsłynniejszego obecnie żyda, choć wcale nie najważniejszego – Billa Gatesa (Kill Bill!) z jego Microsoftem szpiegującym z Worda, czy Excella, cały świat, natomiast Power Point służy jak wiemy za program do prezentacji politycznych, przedstawianych przez Mateusza „Moravera” Morawieckiego, któremu niesłusznie przypisuje się jego autorstwo, gdyż będąc słupem nawet na to jest za głupi, a „program Morawieckiego” przygotowywała żydowska firma z Londynu, o czym pisał magazyn Money.
 
Jest również korporacja paliwowa Chevron, są korporacje ubezpieczeniowe, jak CVS Health Corp, jest Hess Corp. I wiele innych. Do akcji wkraczają żydowskie de facto hipermarkety globalne, jak Carrefour we Francji, które wyposażone w odpowiedni entourage, z covidowymi tablicami informacyjnymi, kodami QR, ochroną wymagającą covidowych ausweisów na sklepowych checkpointach, wykorzystywane są do kolejnej, żydowskiej, bezczelnej hucpy,  propagandowego rozdmuchiwania terrorystycznej histerii, co jest kompletnie nielegalne w UE, nie można od nikogo wymagać "paszportu covidowego" przy wejściu do sklepu i gdziekolwiek, choćby ze względu na słynną dytektywę PE zakazującą dyskryminacji osób, które nie poddały się szprycowaniu. Jednak ludzie o tym nie wiedzą, więc ulegają cynicznemu, żydowskiemu terrorowi z ignorancji, choć jeśliby zachcieli, wygraliby w każdym sądzie, tak jak wygrywają w nich Polacy z policją i Sanepidem. Przerażeni Francuzi opanowani przez masonerię myślą, że nie będą mogli kupiś chleba...
 
Jednak nie jest tak łatwo, żydostwo, w tym korporacyjne, stanowi krzykliwą, widoczną poprzez posiadany mainstream oraz Hollywood, mniejszość nie tylko w USA, ale na całym świecie i tym razem, mimo swej siły pieniądza oraz propagandy, a także zaangażowania opętanych fałszywym mesjanizmem zelotów naprawdę może skończyć marnie i to nie marginalnie, jak poświęceni „dla większego dobra diaspory” na wojnie Chasydzi z resztą biedoty, ale en masse, jak mawiają Francuzi, czego mimo wszystko im nie życzymy, jeśli tak się stanie, to cóż, sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndała, żeby pozostać we francuskich klimatach Moliera.
Obowiązkowe szczepienia pracowników publicznych na żółto, na niebiesko dla niektórych pracowników publicznych, a na różowo bez obowiązkowej szprycy. 
 
Całe to wredne przedsięwzięcie propagandowo-terrorystyczne z obligatoryjnymi „szczepieniami” jest bezczelną chucpą żydowską, obliczoną na w ich mniemaniu kretynów oraz uzależnione od nich podmioty gospodarcze, które nawet o tym często nie wiedzą, że są od nich zależne, ale się dowiedzą, kiedy skontaktują się ze swoim bankiem i poproszą o odnowienie linii kredytowej, bo inaczej firma padnie z nadmiaru zamówień na maski, trujące płyny do rąk, druk plakatów i ulotek dla Sasina, numery prasy mainstreaowej, itd., których bez kredytu nie może zrealizować, choć zysk gigantyczny, bo trzeba najpierw zapłacić za surowce, opakowania, transport, ZUS-y, itd.
 
Czarni żydzi z Afryki
 
Jeśli ktokolwiek myśli, że jakikolwiek żyd, czy to na świecie, czy to w Izraelu ucierpiał, albo ucierpi na skutek „szczepień”,  to jest w wielkim błędzie i stanowi ofiarę żydowskiej manipulacji. Nie po to „rasa panów” uber alles uknuła całą kabałę i wdrożyła ją globalnie, żeby mieli na tym cierpieć jej organizatorzy oraz realizatorzy, w tym tzw. sajanie, czyli każdy członek diaspory, który dostanie polecenie z góry, a właściwie z dołu, mając na uwadze kierunek piekielny. Dziś już nie ma ortodoksyjnej biedoty ze Wschodu, w tałesach i kołpakach, nieodpowiadającej wizerunkowi nadludzi, poświęconej w czasie wojny przez swych kainowych współbraci Molochowi w piecach krematoryjnych Brzezinki i Treblinki. Owszem, jest część Ukraińców, którzy wyjechali do Izraela udając żydów, a żydzi ich przyjęli udając, że o tym nie wiedzą i oni mogą stać się faktycznymi ofiarami, mogą być poddani szprycowaniu żydowskimi trutkami różnych Pfizerów, Astr Zenec, J&J, Moderny i spółki i mogą autentycznie umierać, robiąc nieświadomie materiał PR-owy zorganizowanemu żydostwu. Może być jakaś liczba żydów z Afryki, niechcianych w Izraelu i traktowanych tam, jak niegdyś byli traktowani Murzyni w RPA.  Ale żyd w pojęciu zorganizowanego żydostwa, żyd korporacyjny, czy żyd genetyczny z puli żeńskich mitochondriów, w tym Cohenowie, nie ucierpi żaden. Nie ucierpi także żaden żyd chiński, ponieważ ci są na wagę złota w Chinach, realizując tam bezpośrednio żydowski program zmiany hegemona Świata, z USA na Państwo Środka.
 
Chiński żyd czytający Torę

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: