No icon

Świat

PRZEWODNICZĄCY PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO DAVID SASSOLI ZMARŁ DZIŚ PO COVIDOWEJ SZPRYCY C-19 CZY POLITYCY W POLSCE ZAKOŃCZĄ FAŁSZYWĄ PANDEMIĘ?

Amerykański portal Veterans Today przytaczając źródła włoskie pisze, iż Sassoli zmarł na skutek przyjęcia eksperymentalnego preparatu technotroniczno-genetycznego Covid-19 Był w pełni wyszczepiony i optował za "paszportami covidowymi". W sierpniu 2021 zapadł nagle na podejrzane zapalenie płuc, zupełnie nietypowe dla letniej pory roku. Wczoraj portal EuroNews pisał, że Sassoli został przewieziony do szpitala, wg komunikatu komisariatu rzecznika UE "z poważnymi komplikacjami, ze względu na nienormalne funkcjonowanie układu immunologicznego". Dzisiaj człowieka nie ma.

Włoski portal Gospa News posał w sierpniu 2021r., że objawy, jakie miał wówczas David Sassoli są typowe dla reakcji poszczepiennych zaobserwowanych po przyjęciu preparatu Covid-19

Facebook blokuje wszystkie wiadomości na temat śmierci Davida Sassoli, sama próba wklejenia linku Veterans Today do posta kończy się wuśietleniem poniższego komunikatu oraz zablokowaniem posta.
 
  

Od dawna jest powszechnie wiadome, że covidowa szpryca powoduje między innymi programowe osłabienie układu immunologicznego ofiary oraz autoimmunologiczny atak limfocytów T na wszystkie komórki organizmu produkujące białko (kod wirusa SARS-COV-2) po przyjęciu preparatu mRNA, postrzegane przez nasz system obronny jako niebezpieczne, które należy zabić, bo taka jest funkcja limfocytów T. Pisało i mówiło o tym wielu naukowców, jak prof. Sucharit Bhagdi, czy dr. Piotr Rubas, który pokazał w ostatnim wystąpieniu rysunek poglądowy wyjaśniający w prosty sposób morderczy mechanizm działania preparatów Pfizera i s-ki.

Wiadomo także, iż w pierwszej fazie plandemii, naukowcy chińscy wykryli w wirusie SARS-COV-2 fragment kodu wirusa HIV powodującego AIDS. Kilka miesięcy temu prasa brytyjska (pisaliśmy o tym) donosiła, że w Australii grupa osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 badanych pod kątem SARS-COV-2, której równolegle przeprowadzono badania w kierunku AIDS okazała się HIV pozytywna. Sprawę w mainstreamie szybko wyciszono, jednak nasze publikacja z podaniem źródeł jest wciąż dostępna.

Nasuwa się wniosek, iż żydowscy psychopaci, jak szef Pfizera Albert Borula, czy szef AstreaZeneca niejaki Pascal Seriot, który miał być prezesem izraelskiego koncernu Teva, otrzymali polecenie wbudowania we wszczepiane ludziom mRNA pod pretekstem koronawirusa, fragmentu kodu HIV, który ma osłabiać nasz układ immunologiczny, czyniąc osoby wyszczepione bezbronnymi wobec najsłabszych nawet infekcji, co się właśnie dzieje i czego przykładem perz zmarły właśnie szef Parlamentu Europejskiego. Atak na ludzkość został zaplanowany tak, aby z jednej strony limfocyty T zabijały komórki własnego organizmu, np. serca, płuc, wątroby, mózgu, naczyń krwionośnych, itd., a z drugiej strony, żeby wywołać w organizmie AIDS, czyli autoimmunologiczny syndrom niedoboru odporności.

Albert Borula, szef Pfizera

Kwestię wciskanych nam preparatów paraszczepionkowych wyjaśnia dobrze p. dr inż. Wojciech Jan Karwowski, bioinformatyk, specjalista inżynierii biomedycznej oraz inżynierii tkankowej zwracając uwagę także na inne, bardzo istotne, pomijane dotąd aspekty ich programowej szkodliwości. Warto wysłuchać wykładu p. Doktora na ten temat, tym bardziej, że głoszone przez niego oczywiste z naukowego punktu widzenia  tezy popiera oficjalnymi wypowiedziami przedstawiciela żydowskiej firmy GlaksoSmithKline (GSK), będącej właścicielem Moderny oraz Pfizera, która chce nas przekształcić już nawet nie w podludzi, gojów znających swoje miejsce, a w pozbawione człowieczeństwa maszyny cybernetyczne, co jest nota bene oficjalnym programem zarówno GSK jak i ONZ oraz Armii USA i UK, co jest zapisane czarno na białym w adekwatnych programach cytowanych w doskonałej książce TECH przez jej autora p. Jana Białka.     
 
Może śmierć przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Davida Sassoli będzie momentem, w którym skorumpowani posłowie, lekarze, urzędnicy oraz politycy w Polsce opamiętają się nareszcie, gdyż widmo nieuchronnej śmierci przywróci im rozsądek oraz wydobędzie z nich ostatnie atomy przyzwoitości, o ile się gdzieś ostały. Jeśli teraz szybko nie zakończą fałszywej pandemii, to będzie oznaczało, że są nie tylko skorumpowani oraz pozbawienie sumień, co wszyscy wiemy, ale także, że są zwykłymi idiotami nie mogącymi pojąć, że już stoją w kolejce do własnego zakładu pogrzebowego.   

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: