No icon

Polska - Nowe Ateny

DZIKA REPRYWATYZACJA, CZYLI WOJNA GANGÓW: URZĘDNICY PAŃSTWA - KONTRA PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOKAUST

Kiedy lokalna publiczność zorientowała się nareszcie, iż młody p. Śpiewak ze stowarzyszenia „Miasto jest nasze” jest żydem, jęła baczniej spoglądać na aferę tzw. „dzikiej reprywatyzacji” pompowaną każdego dnia w mediach Kurski Propaganda TVPis, zaniepokojona pobrzmiewającym w pamięci genetycznej narodu echem bardzo popularnego niegdyś, żydowskiego powiedzenia: „Wasze ulice – nasze kamienice!”, które wyszło zresztą z użycia całkiem niedawno, zapewne nieprzypadkowo.  

Zaczęto słusznie podejrzewać, że zarówno „dzika reprywatyzacja”, jak i ta podobno nie dzika, do której wzywają zgodnie wszystkie opcje partyjniackie z klubem Kukiz’15 włącznie, pichcąc nam cichaczem stosowną ustawę, mogą stanowić analogiczne przypadki „fake news”, jak  „polonizacja” banków, czyli futrowanie grubymi miliardami z pieniędzy polskich podatników banksterskiego gangu plemiennych internacjonałów, obmywającego teraz spokojnie krew ze swych ramion po rzezi polskich niewiniątek i zwijającego się powoli z naszego kraju z potężnymi łupami, ze względu na nadciągającą wojnę, której – jak powiedział Kissinger – jeśli ktoś nie słyszy bębnów, to z pewnością jest głuchy. Wojny, do której PiS szykuje nas w charakterze mięsa armatniego, za sprawą miłej naszemu sercu retoryki patriotycznej i machania biało-czerwonymi sztandarami.  

Powstało bowiem pytanie: skoro „miasto jest nasze”, czyli wasze, to właściwie czyje? Proweniencja młodego p. Śpiewaka (bo stary to ten od żydokomuny, co to napisał o niej książkę, starając się nam wcisnąć, że właściwie jej nigdy nie było) wyjaśniała wszystko. Fakty oraz sekwencje zdarzeń zaczęły układać się w logiczną całość. Najpierw absurdalne żydowskie roszczenia finansowe wysuwane wobec Polski, potem zrealizowana groźba Singera poniżania naszego kraju na arenie międzynarodowej, odbrązawiania autorytetów, następnie obietnica Marcinkiewicza utuczonego złotym cielcem  Goldman Sachs, rządu PO, wielokrotne pielgrzymki Lecha Kaczyńskiego do Izraela, próba spłaty żydowskiego wymuszenia rozbójniczego lasami państwowymi, co usiłował przeprowadzić ojciec żydowskich dzieci Komorowski,  a teraz utworzenie siedziby American Jewish Committee w Warszawie z Harrisem na czele, no i otwarte oświadczenie „miasto jest nasze”. Nie może być wątpliwości, że rząd PiSowski zamierza uwłaszczyć żydostwo na polskim majątku nie tylko za sprawą 500 plus, Mieszkanie plus, żydowska renta plus, żydowski Startup plus, żydowska armia plus Mosad pałujące wspólnie Polaków i mogące do nas strzelać w naszym własnym kraju, ale przede wszystkim - Reprywatyzacja plus. Wasze ulice, nasze kamienice… Stąd cały rwetes, darcie szat, płacz i zgrzytanie zębów, aż iskry lecą. Kamienice jak malowane, każda warta furę szekli, a tu zwykli gangsterzy i pospolici złodzieje wybierają żydostwu z macy najlepsze rodzynki! Bezczelnie kradną nie ci, w każdym razie nie tylko ci,  którzy są do tego powołani i na wszelką grabież mają monopol od wieków, są do tego urodzeni, naród wybrany. Złodziej okrada patentowanego arcyzłodzieja! Koniec świata.

Jeśli ktokolwiek się łudzi, że reprywatyzacja, czyli propagandowa naprawa skutków „dzikiej prywatyzacji”, uchwalenie ustawy i oddanie nieruchomości „prawowitym właścicielom” jest planowane w interesie Polaków, dawnych właścicieli, niedobitków szlachty, które cudem uszły żydowskiej kuli w łeb w umownym Katyniu, to musi być wyjątkowo naiwny. Nie ma takiej opcji. Prawowitymi  właścicielami majątku „gojów” są i zawsze byli żydzi, tak mówi ich Prawo, adaptowane tu w ramach oksymoronu judeo-chrześcijaństwa, Prawo czyli Tora, o Talmudzie i Zocharze nawet nie wspominając. I to oni mają być uwłaszczeni także na tym majątku, tak jak uwłaszczyli się na programowym zadłużaniu państwa, czyli wszystkich Polaków, na majątku „fankowiczów”, na polskim budżecie oraz dotacjach UE, z których Polska powinna natychmiast zrezygnować.

Jeszcze nie jest za późno, jeszcze można tę bezczelną hucpę o potencjalnie tragicznych dla Polski skutkach zatrzymać, wszystko w naszej mocy, o ile zrozumiemy, że całe partyjniactwo w Polsce w kwestiach fundamentalnych dla naszego istnienia działa przeciwko Polakom, wyłącznie w interesie obcym, mając na względzie swój partykularny interes partyjny, a więc własną karierę i możliwość rabowania kraju przy okazji namiestniczego sprawowania władzy. Jeszcze możemy kolejnych wyborów przypilnować i je wygrać. Kukiz'15 na który głosowało wielu spośród nas przetarł szlaki, nie sprawdził się w praktyce, spartyjniał, stał się bierny, pozostały tam chlubne wyjątki, ale rozpoczął proces autentycznej demokratyzacji Rzeczpospolitej, którą my obywatele możemy dokończyć.

Waszczykowski z Harrissem

Harris z Waszczykowskim w pozycji a la Mazowiecki, niemal służebnej

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: