No icon

Polska

CZY MOSSAD ZAPROPONOWAŁ MORAWIECKIEMU Z KACZYŃSKIM WYSADZENIE W POWIETRZE PAŁACU KULTURY W WARSZAWIE?

Coraz częściej słyszymy o konieczności zburzenia Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie; przed kilkoma dniami temat nagłośnił banksterski słup a la Balcerowicz – Morawiecki, namaszczony na premiera RP zanim jeszcze został ministrem, potem min. Gliński, a wczoraj min. Błaszczak, natomiast propagandowe pudła rezonansowe roznoszą dobrą nowinę jeszcze lepszej zmiany po całym kraju.

Wygląda na to, że decyzja o kontrolowanym zdemolowaniu, spektakularnym wysadzeniu w powietrze Pałacu Kultury dawno już zapadła poza zasięgiem rządów w Polsce. O potrzebie zburzenia Palacu wspominał niegdyś Radosław Sikorski z PO, jednak wówczas nic z tego nie wyszło, wspierał go - jeśli dobrze pamiętamy - p. Giertych, cudowne dziecko palestry, który od zera urósł do bohatera i z niemal bankruta stał się nagle majętnym wyjadaczem, wziętym i skocznym prawnikiem, jak tylko zaczął stawać po właściwej stronie barykady i wyrzekł się dziedzictwa własnego dziadka, człowieka trzeźwego, który pisał tak, jak było.

Czarną robotę wykonają zapewne czarne charaktery, najlepsi specjaliści od terroryzmu, którzy pokazali już swoje umiejętności oraz kabalistyczną synchronizację cyfrową nie tylko w Paryżu, Madrycie, Londynie, Brukseli, Berlinie, Nicei, Barcelonie i wielu innych miejscach, ale przede wszystkim w Nowym Jorku, wysadzając w powietrze WTC z budynkiem nr 7 włącznie. Nie obyło się wówczas bez błędów, np. żydowska BBC zdawała wtedy relację z upadku WTC nr 7 na żywo, dziennikarka w dramatycznych słowach opisywała zawalanie się tego budynku podczas gdy on cały czas stał i był widoczny w tle relacji. Falstart. Został wysadzony znacznie później, po serii kontrolowanych wybuchów, jak relacjonowali świadkowie... Cóż, nikt nie jest doskonały, nawet doskonałe zło. O okrągłej dziurze od rakiety w murach Pentagonu nie warto nawet wspominać, ani o tym, że nie było śladów skrzydeł na murach, szczątków samolotu, foteli, bagaży, nic.

Za tę kolejną, kosztowną hucpę w Warszawie zapłaci polski podatnik, a teren bez wątpienia zajmą żydzi, budując na tym miejscu własne biurowce, koszerne markety, centra szpiegowskie oraz mieszkania dla współplemieńców ściągających masowo do Polski od lat, wyposażanych systematycznie w polskie paszporty tak za PO i Schetyny, jak za PiS i Błaszczaka.

Prawdopodobnie projekt przekazania żydostwu gigantycznego terenu w samym centrum Warszawy wchodzi w skład pakietu uwłaszczenia żydostwa na polskim majątku i próby utworzenia z byłych chałaciarzy, potomków krwawej żydokomuny, „Starego Szapsy z Zapałkami”, „Nosiwody”, czy „Lichwiarza” ze starych sztychów, nowej szlachty w Polsce, co się nie może udać, ponieważ – jak głosi stare porzekadło w eufemistycznej formie – z piasku bicza nie ukręcisz.

Projekt obejmuje 500+, Mieszkanie+, ŻydowskiStartup+, DotacjeDlaŻydów+ oraz „DzikąReprywatyzację”+, czyli odebranie kamienic jednym złodziejom i przekazanie ich innym w myśl starego żydowskiego bon motu: „Wasze ulice, nasze kamienice, polskie pachołki”.

Do zyskania poparcia społecznego dla tego aktu kosmicznego wręcz barbarzyństwa, a także zacierania dowodów zbrodni żydokomuny oraz marnotrawstwa grosza publicznego, szatani stojący za projektem grabieży Rzeczpospolitej wykorzystują systematycznie podsycane sentymenty antyrosyjskie, nie mające dziś merytorycznego uzasadnienia, ponieważ Związek Sowiecki ZSRR dawno już nie istnieje i nie był przecież tworem rosyjskim, tylko stricte żydowskim z żydowskim rządem, żydowskimi służbami specjalnymi WCzK i NKWD itd., które od przejęcia Rosji w 1917r. wymordowały ok. 100 milionów ludzi, w tym 70 milionów Rosjan, jak podaje noblista Aleksander Sołżenicyn.

Wspomagani są nieświadomie przez ludzi przyzwoitych, ale wyjątkowo naiwnych i kompletnie ślepych na otaczającą ich rzeczywistość, pełniących niestety funkcje pożytecznych idiotów, jak p. Jan Pietrzak, który wyobraża sobie, co ogłosił wczoraj w telewizji, iż na miejscu znienawidzonego Pałacu stanie Łuk Tryumfalny Bitwy Warszawskiej 1920 roku (!) . To nie jest zwykłe, irracjonalne chciejstwo, czy sentymentalne marzycielstwo, tylko ewidentny błąd w ocenie rzeczywistości tym bardziej trudny do zrozumienia, że wypływający z ust człowieka, który sporo czasu spędził w USA i powinien mieć niezłe rozeznanie co do natury tego dzikiego kraju, totalnie okupowanego przez żydostwo od tamtejszego sądu najwyższego, poprzez cała popkulturę, Hollywood, media, po Kongres i otoczenie Trumpa włącznie, którego czworo na pięcioro dzieci ma partnerów żydowskich; najmłodszy syn jest jeszcze singlem, ale tylko dlatego, że to gówniarz. Sporo by ryzykował ten, kto chciałby się założyć, że jego przyszłą żoną nie zostanie Esterka na żydowskiej służbie. Nie ma takiej opcji, żeby na miejscu zburzonego Pałacu stanął Łuk Tryumfalny, jako symbol powstrzymania przez Polaków potopu żydowskiego bolszewizmu w 1920 r., choć powinien tam stanąć i gdyby była taka możliwość, sami poparlibyśmy tę inicjatywę.

Czy Bezprawie i Niesprawiedliwość pozwoli żydostwu na wysadzenie Pałacu w powietrze pod pozorem niszczenia „symbolu sowieckiej dominacji” ? Bez wątpienia, tak jak pozwala żydowskim łotrom na systematyczne okradanie 2 mln Polaków mykiem „na franka szwajcarskiego”, udzielając im ochrony aparatu państwa polskiego, niczym zwykła mafia. Ludzie, którzy udają Janosika kradnąc pieniądze jednym Polakom i rozdając ich cząstkę innym jako „helicopter money” 500+ etc, nie cofną się przed żadną podłością skierowaną przeciwko Polsce. I prosimy nie wierzyć w te brednie Kaczyńskiego, że to on wymyślił 500+ „podczas pewnej kolacji w Krakowie…”- pomysł był znany od lat, próbowali go niegdyś wprowadzić żydowscy Demokraci w USA w nieco innej formie i to właśnie wtedy uzyskał od racjonalnych krytyków przydomek „helicopter money” odzwierciedlający cyniczne, inflacyjne zrzucanie pieniędzy z helikoptera dla skorumpowania i pozyskania poparcia amerykańskich wyborców, aby móc realizować politykę stricte antyamerykańską. Nic nowego.

Okładka Angory

Pikanterii dodaje fakt, że budynek Pałacu Kultury i Nauki to architektura amerykańska, wzorowany na tamtejszych wieżowcach z nowojorskim Empire State Building włącznie, mający swoje odpowiedniki w USA, jak Manhattan Municipal Building, natomiast architekt, autor projektu Pałacu, terminował w USA…

Manhattan Municipal Building - Nowy Jork

 

Empire State Building - Nowy Jork

Artykuł jest osobistą opinią Autora.

 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: