No icon

Polska

DZIEŃ HAŃBY ANDRZEJA DUDY. SPOŁECZNOŚĆ POLAKÓW OKRADANYCH "NA FRANKA SZWAJCARSKIEGO" USTANOWIŁA SMUTNE ŚWIĘTO KAŻDEGO 6 DNIA MIESIĄCA

"Panie Prezydencie, z okazji twego smutnego święta ustanowionego przez społeczność Polaków okradanych „na franka szwajcarskiego” ślemy ci te czarne róże wyrażające nasz smutek oraz pragnienie, abyś się opamiętał, a twe kamienne serce doznało przemiany sprowadzając Cię z manowców kłamstwa na drogę Norwidowej Prawdy i tak za tak żebyś odtąd miał, a nie za nie, bez światłocienia" 

Prezydent Andrzej Duda jeszcze jako kandydat złożył publicznie obietnicę 2 milionom Polaków okradanym przez internacjonalistyczny syndykat bankierski w Polsce oszustwem "kredytów we frankach", które po 10 lat systematycznego spłacania zamiast maleć, wciąż rosną, że wobec ewidentnej winy bankierów, o której jako doktor prawa wielokrotnie mówił przed kamerami, złoży adekwatną ustawę w Sejmie rozwiązującą problem, w ciągu trzech miesięcy od objęcia urzędu Prezydenta.

Po deklaracji uzyskał poparcie gigantycznego elektoratu "frankowiczów" i został wybrany. Jest prezydentem. Jednak  słowa nie dotrzymał. Zdradził. Niczym mały karierowicz zadowolił się partykularną korzyścią, a 2 mln Polaków skazał na dalszą eksterminację, wywłaszczenia, rozpad rodzin, niewolniczą pracę ponad siły na rzecz gangu bankierskich złodziei, emigrację. Swoją bezczynnością doprowadził do wielu samobójstw, o czym mówią ponure statystyki. Niczym żałosna marionetka stoi na czele mafijnego państwa, które chroni bankierskich kryminalistów aparatem opresji skierowanym przeciw Obywatelom RP.   

Termin minął 06.11.2015r. To wstyd dla Polski, a dla niego hańba.

30 srebrników

30 srebrników plemienia wężowego.

Afera „frankowa” jest literalnie sto razy większa niż Amber Gold, jednak PiS najwyraźniej nie chce kąsać niewidzialnej ręki, która je karmi i nim steruje, ostentacyjnie forsującej Morawieckiego na premiera, dlatego żaden z posłów tej autorytarnej partii (jak każda partyjniacka partia) nie podpisał się na liście z wnioskiem o powołanie „frankowej” Komisji Sejmowej, biorąc stronę parabankowych kryminalistów. PiS mając większość w Sejmie może uchwalić każdą ustawę w interesie Rzeczpospolitej, ale nie robi tego, woli kontynuować sankcjonowanie represji wobec Obywateli RP jak słynna ustawa o bratniej pomocy, dywagować o postbolszewickiej, nielegalnej Konstytucji, zamiast ją unieważnić i przywrócić obowiązującą przedwojenną,  albo ogłaszać w mediach absurdalne „sukcesy” rodem z sowieckiej propagandy, jak ten ostatni w Wietnamie, gdzie za polskie pieniądze przekazane Wietnamczykom przez polski rząd, Wietnamczycy mają kupować polskie towary (sic!). Każdy polski przedsiębiorca  życzyłby sobie takiego interesu.

Wobec ewidentnej impotencji prezydenta sprawą ma się zająć Sejm RP. Na wniosek 54 Posłów klubu Kukiz’15 oraz PSL ma zostać utworzona Komisja Śledcza ds. Oszustwa „Frankowego”.  Niestety, także marszałek Kuchciński zdaje się reprezentować haniebny model polityczny p. Dudy, ponieważ wbrew swemu obowiązkowi nie poddaje sprawy pod głosowanie, przez co działa na szkodę Polski i Polaków uniemożliwiając utworzenie Komisji, która jest niezbędna wobec powszechnie znanych faktów dowodzących kryminalnej działalności bankierów, za którą zostali skazani prawomocnymi wyrokami za granicą albo na karę więzienia, albo na miliardowe odszkodowania. 

Smutne święto ustanowione przez zdesperowanych „frankowiczów” będzie przypominało o zdradzie polskiego państwa z jego najwyższymi urzędnikami skierowanej przeciwko Obywatelom RP.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: