No icon

Polska

PAWEŁ KUKIZ POPIERA ŻYDOSTWO - BĘDZIE LANSOWAŁ MŁODEGO ŚPIEWAKA

Ujawnia się rola Pawła Kukiza odgrywana coraz nieudolniej w polskiej polityce, jako pionka sterowanego przez żydostwo przeciw interesowi kraju, co nie może specjalnie dziwić, zważywszy na zadziwiającą karierę człowieka z obowiązkową w polityce małżonką, do której śpiewał osobiście w piosence „Syn nam się narodził”:

…Syn na łóżku rozebrany
Lecz dlaczego obrzezany
Żona do mnie śmieje się
Jam żydówką mężu jest
O ludzie mili, ja się boję
Syn jest żydem, a ja gojem…

To nie jest sprawa błaha, ponieważ związanie delikwenta żoną żydówką ma katastrofalne dla Polski konsekwencje. Pamiętajmy, iż mamy do czynienia z cynicznymi, przebiegłymi freudystami, którzy wiedzeni naukami swego ojca z piekła wgłębili się w meandry duszy człowieczej na długo, zanim jakiekolwiek społeczeństwo zdołało to zauważyć i doskonale potrafią manipulować ludźmi.

Jeśli mamy rację odnośnie małżonki p. Kukiza, a z tekstu piosenki wynika, że możemy mieć, to trzy córki Pawła Kukiza byłyby 100-procentowymi żydówkami, albowiem żydostwo przenosi się na potomstwo wyłącznie z matki, za sprawą mitochondrialnego DNA, którego mężczyzna nie posiada, zatem ojciec nie ma znaczenia, może jedynie o tyle, żeby gwarantował zestaw genów pomagających potomstwu funkcjonować we współczesnym świecie oraz preferowaną pozycję z punktu widzenia szatanów, którzy animują takie związki, albo je wykorzystują, dla realizacji własnych celów. I nie musi to być przedstawiciel inteligencji z dziada pradziada, protoplastą może być zwykły szewc, jak w przypadku p. Dudy, zależnie od aktualnych potrzeb elektoratu, który ma zostać otumaniony.
 
Szantaż emocjonalny, jakiemu podlega ojciec żydowskich dzieci jest tak potężny, iż nie ma najmniejszej możliwości, aby kiedykolwiek wystąpił przeciwko żydostwu w interesie publicznym, nawet posiadając niezbite dowody podłości oraz przestępczej działalności tej korporacji, a raczej globalnej mafii, gdyż to tak, jakby wstąpił przeciwko własnym dzieciom. Niewielu się na to zdobędzie, poza Abrahamem, który chciał poderżnąć gardło młodemu Izaakowi, lub innym współplemieńcem wyzutym z moralności. Zwykły goj będzie zaprzeczał faktom, wypierał je ze świadomości i racjonalizował psychologicznie. Dlatego w polityce Rzeczpospolitej nie ma miejsca dla małżonków żydowskich żon, gdyż zawsze będą działali w interesie żydostwa, a więc przeciwko Polsce, ponieważ żydzi wszędzie i od wieków tworzą pasożytnicze państwa w państwach, żerujące na swych żywicielach; okradają ich, degenerują i programowo mordują, aby pozbyć się potencjalnego zagrożenia.
 
Z tej perspektywy fakt ogłoszenia przez Kukiza publicznie, iż będzie wspierał oraz de facto lansował i uwiarygadniał w popierającym go niestety środowisku niejakiego Jana Śpiewaka, pretendenta do roli polityka oraz etatu prezydenta Warszawy, syna lokalnego żydomasona z B’nai B’rith - Szawła Śpiewaka, autora książki w czerwonej okładce, kwestionującego istnienie żydokomuny w powojennej Polsce (sic!), nabiera innego wymiaru, możemy bowiem z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, jakie siły do tego p. Kukiza przekonały.  

Młody Śpiewak został ewidentnie postawiony na odcinku walki o kamienice w Warszawie, najprawdopodobniej przez Mossad, oczywiście nie w interesie społecznym, a dla diaspory, w ramach grabieży Polski roszczeniami zaakceptowanymi ostatnio przez fake-prezydenta USA Donalda Trumpa, który  podpisał słynny akt 447 korzystając z zamieszania  spowodowanego koszerną wrzutką zaordynowaną do wykonania burmistrzowi Jersey City,  Stevenowi Fulopowi, żydowi, o rzekomym planie usunięcia pomnika katyńskiego z amerykańskiego parku, przeciwko czemu wystąpił nawet jakiś rabin – szczyt bezczelności, zważywszy na ludobójczą rolę żydostwa w eksterminacji Polaków, także w Katyniu. Reakcja Kukiza była symptomatyczna: opublikował listę żydów zabitych w Katyniu, a więc już nie tylko Powstanie Warszawskie stało się wtórne do „powstania” w niemal pustym warszawskim getcie, ale nawet polskie elity wymordowane w umownym Katyniu przez bolszewików na rozkaz rządzących wówczas ZSRR ludobójczych żydów z Berią, Kaganowiczem i Dżuga-szwilim (synem-żyda) na czele, zostały zszargane i oplute przez Kukiza, który być może jest tak głupi, że nie zdaje sobie nawet z tego sprawy. Zrozumie, co zrobił, kiedy usłyszy w mediach, że to polscy faszyści wymordowali żydowską elitę w Katyniu. Niemożliwe? A przypisywanie Polskom udziału w tzw. holokauście uważał ktokolwiek z możliwe?

Naturę stowarzyszenia Śpiewaka ukazuje jego pierwotna nazwa „Miasto jest nasze”, którą natychmiast zmienił, kiedy napisaliśmy artykuł wykazując, iż ta nazwa bardzo dobrze przedstawia intencje żydomasonerii.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: