No icon

Polska

POLSKA WYGRAŁA Z USA 3:2 CZAS NA MECZ Z AMERYKAŃSKIM OKUPANTEM, KONIEC SOJUSZU, KONIEC NATO - YANKEE GO HOME!

To był mecz! Pokonaliśmy Jankesów 3:2, samozwańczy król jest nagi, to biedny, żałosny, agresywny golas. Teraz czas na wypędzenie US-manów z Polski wraz z całą tą NATO-wską bandą pasożytów ograbiających budżety własnych państw, szwednającą się dziś po Warszawie, zjednoczoną w absurdalnym, kompletnie zbytecznym sojuszu strachu przed swoim watażką, amerykańskim osiłkiem, świrem i psychopatą z kijem bejsbolowym w kosmatej łapie, prowadzącym świat do wojny atomowej pod dyktando szowinistycznych, żydowskich okupantów USA w pełni kontrolujących to biedne państwo wraz z jego otumanionymi obywatelami impregnowanymi na fakty, którym mimo Patriot Act, czy inside job WTC/Pentagon, obozów FEMA, itd., wciąż się wydaje, iż reprezentują wolność i demokrację, a nie podły reżim oszustów i zbrodniarzy wojennych, patologicznych agresorów.

Czas także na pokonanie amerykańskiego dyktatu parafinansowego na świecie, bazującego na szwindlu i manipulacji, kłamstwie oraz grabieży, na wymysłach konstrukcji tak idiotycznych jak derywaty, lewary, czy QE, na pasożytniczej eksploatacji nie tylko tych kilkudziesięciu państw napadniętych militarnie zaledwie od końca WW2, ale także swoich „aliantów”, zmuszanych do akceptacji fałszywego, kompletnie nic niewartego pieniądza, amerykańskiego dolara oraz do zakupów nonsensownych opcji, albo bezwartościowych derywatów po kosmicznych cenach, ostemplowanych dla uwiarygodnienia najlepszym ratingiem AAA agencji towarzyskich Moody’s i s-ka, pod rygorem represji, także agresji zbrojnej.

Mogliśmy pokonać reprezentację USA w siatkówce, pokonajmy amoralną reprezentację szubrawców rządzącą nie tylko tym biednym krajem, okradającą cynicznie miliardy ludzi, także Polaków, np. mykiem „na franka szwajcarskiego”, będącym wariantem niespłacalnych z samego założenia kredytów subprime oraz refinance.

Oby kurację oczyszczającą nasz kraj z amerykańsko-żydowskiego syfilisu zainicjowali ograbiani od dekady “frankowicze”, którzy 5-go października będą protestowali przed Sejmem Rzeczpospolitej, przedstawiając – jak się możemy dowiedzieć z opisu zrzutki publicznej na ten cel - dwa główne żądania:

1. Powołanie Sejmowej Komisji Śledczej ds. Oszustwa "Frankowego".

2. Uchwalenie ustawy sejmowej kładącej kres procederowi bezczelnej grabieży "na franka", kontynuowanej pod ochroną aparatu polskiego państwa.

Kwestia oszustwa „na franka” nie dotyczy wyłącznie tej gigantycznej grupy poszkodowanych bezpośrednio przez banki Polaków, których liczba sięga co najmniej 3 milionów osób. To problem znacznie poważniejszy, globalny, u nas programowej eksterminacji Narodu, który naświetlają organizujący się do protestu „frankowicze” w opisie akcji zrzutki na cele protestu:

„Wszyscy doskonale wiemy, że jesteśmy cynicznie okradani już od ponad dekady, potwierdzają to oficjalnie najważniejsze instytucje państwa polskiego, jak Rzecznik Finansowy, UOKiK oraz NIK, w swoim druzgoczącym raporcie sprzed kilku dni. Świadectwo smutnej prawdzie dają także przyzwoici sędziowie, orzekający na naszą korzyść w imię sprawiedliwości w procesach, które w desperacji oraz poczuciu głębokiej krzywdy wobec bezczynności kolejnych rządów, prezydentów oraz premierów, a przede wszystkim Sejmu RP, założyliśmy bankom, żądając unieważnienia oszukańczych umów.

Musimy także zrozumieć, iż bezczelne oszustwo "na franka" nie jest przypadkiem, czy efektem li tylko banksterskiej chciwości, lecz programowym działaniem z premedytacją w celu likwidacji rodzącej się w Polsce klasy średniej i zniewolenia narodu. Zdecydowana obrona jest więc naszym obowiązkiem wobec kraju, naszych dzieci i wnuków. W walce nie zapominajmy, iż mamy do czynienia z siłami internacjonalistycznymi, które taki sam proces prowadzą w innych krajach, np. w USA za sprawą tzw. "kredytów subprime" oraz "refinansowych", które są niczym innym, jak tamtejszymi wariantami "kredytów we frankach", tyle że na znacznie większą skalę oraz z konsekwencjami globalnymi, umyślnie burzącymi ład finansowy na całym świecie. Metoda jest jednak taka sama: zablokować zwykły kredyt i udzielić specjalnego, niespłacalnego z samego założenia kredytu subprime (u nas "CHF"), albo "refinance", po czym podnieść oprocentowanie tak, aby spłata okazała się niemożliwa. Różnica wynika jedynie z detali; w USA wykorzystano zapisy "drobnym druczkiem", które umożliwiały podniesienie oprocentowania nawet o kilkaset procent, a w Polsce oraz w innych krajach Europy dokonano manipulacji kursem CHF, osiągając ten sam efekt. Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, także w naszym kraju na bazie "kredytów we frankach" nadbudowano piramidę nic niewartych derywatów, rekomendowanych nabywcom przez agencje ratingowe, jak w USA.

Zachęcamy do uważnego obejrzenia filmu dokumentalnego Michaela Moore'a "Kapitalizm Moja Miłość" , w którym reżyser dokładnie wyjaśnia przyczyny oraz skutki tego oszustwa. Tym, którzy nie mają czasu na oglądanie całego filmu proponuję oglądnięcie fragmentu pokazującego analogie pomiędzy kredytem subprime oraz "frankowym" - od 1h6m14s”

Niech zatem ta dzisiejsza wygrana Polski z USA w Turynie będzie dobrym omenem, pozytywną prognozą wielu słusznych rozstrzygnięć na różnych płaszczyznach, eliminujących amerykański dyktat w naszym kraju, realizowany w partykularnym, stricte religijnych interesie plemiennym żydowskich „chorych obłąkańców” jak pisał Julian Tuwim w swoim wierszu „Żydzi”, a on wiedział, co pisze.

Yankee go home! Nie jesteście w Polsce mile widziani.

Comment