No icon

Polska

WYBORY 2018: WKRÓTCE ROZBIÓR POLSKI, STRONICTWO PRUSKIE PODZIELIŁO SIĘ Z ŻYDOWSKIM

Co takiego mówi nam mapka kolejnych lewych wyborów saorządowych, w których uniwersalny koalicjant PSL zdobył rzekomo niemal 17%, a duopol PiS/PO pozostaje niezagrożony? Otóż mówi nam to, że przygotowania do utworzenia Judeopolonii na wschód od Wisły według planu Zeeva Żabotyńskiego w komitywce z Hitlerem robiącym żydostwu Lebensraum, dobiegły już końca i wkroczyły w fazę intensywnej realizacji. Zbliżamy się do kolejnego rozbioru Polski, w którym ziemie zachodnie przypadną Niemcom, wspieranym wg teorii p. Stanisława Michalkiewicza przez stronnictwo pruskie, czyli PO et consortes, natomiast ziemie wschodnie wraz z zachodnią Ukrainą utworzą potężną Judeopolonię, wpieraną przez stronnictwo PiS, stricte syjonistyczne, z żydowskim słupem premierem Morawieckim na fasadzie, bo przecież nie na czele: nie będzie jakiś szmondak z Polin się tutaj szarogęsił, nawet jeśli wg żydowskiego prawa to stuprocentowy współplemieniec.

Dlatego nastąpi teraz potężna, błyskawiczna – bo czasu do wojny zostało niewiele - eskalacja inwestycji funduszy unijnych, budżetowych oraz kredytów we wschodnią jeszcze Polskę, budowa dróg, lotnisk, mieszkań, infrastruktury. Szyby naftowe wyposażone we własną technologię postawią im Amerykanie, za swoje pieniądze oczywiście (zrabowane światu), bo przecież nie za żydowskie.

Marny nasz los w tym żydowskim (nowo)tworze, albowiem Polak, ten który przeżyje krótką, zwycięską wojenkę z Rosją do krwi ostatniej naszych rodaków rzuconych na pierwszą linię frontu pod Donbas w charakterze mięsa armatniego, będzie tu nisko opłacanym wyrobnikiem, sługą bez prawa głosu pomiatanym przez byle żydowski ch..ama, którem słoma z butów i spod chałata zawsze wylezie.

To nie zły los, tylko efekt naszego zaniedbania: sami wykarmiliśmy psychopatycznego potwora na własnej piersi, widząc jak rośnie i czując jak wpija nam kły w tętnice, pozwoliliśmy, żeby nas systematycznie okradał, rujnował naszą gospodarkę, edukację, niszczył kulturę. Mamy, co wypracowaliśmy. A można było złapać gada z pysk i wykopnąć za granicę, z instrukcją jaką Marszałek Józef Piłsudski wydał Tuchaczewskiemu: „Bierz dupę w troki i spierdalaj do swojego gównianego kraju!” Jeszcze wciąż można, to ostatni dzwonek, za wszarz i won, tylko nie ma kto tego zrobić, Naród śpi pijany propagandą, zadowolony z łapówek 500 plus.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: