No icon

Polska

MONTY PYTHON W POLSCE: WSPÓLNY MARSZ ŻYDOSTWA I ANTYŻYDOSTWA W IMIĘ SPRZECZNYCH INTERESÓW

Od dawna można było domniemywać, że tzw. „narodowcy”, to w istocie kolejna koncesjonowana opozycja, świadoma lub tylko bezrozumna agentura umocowana przez żydostwo otwarcie zawiadujące różnymi Morawieckimi, Kaczyńskimi, Dudami i s-ką, mająca za zadanie wypaczanie idei narodowej reprezentowanej przez Romana Dmowskiego, czy Jędrzeja Giertycha w ramach planowego „odbrązawiania polskich autorytetów”, sianie dezinformacji oraz skłócanie społeczeństwa poprzez bicie w trupa Marszałka Piłsudskiego, jak w bęben, pilnowanie poprawności politycznej oraz trzymanie w ryzach polską młodzież, przygotowując ją jednocześnie na zbiorową ofiarę w krótkiej wojence ze znienawidzoną przez żydostwo Rosją Putina, jak wówczas, w czasie Powstania Warszawskiego, aby już nigdy projekt JudeoPolin z akcentem na "judeo" nie był zagrożony.

Dziś czytamy w lokalnym mainstreamie, że „narodowcy” porozumieli się ze stroną rządową, a więc z otwartymi zdrajcami oraz sługusami żydostwa, w sprawie wspólnego marszu na setną rocznicę odzyskania niepodległości:

To oznacza, że oddolny Marsz Niepodległości został przejęty wraz ze swym potencjałem przez antypolski rząd wspólnie i w porozumieniu z „narodowcami”, niewykluczone więc i w świetle aktualnych wydarzeń można z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że mamy do czynienia z wielopoziomową ustawką partyjniactwo-urzędactwo, zaplanowaną przez administrujące państwem polskim żydostwo znacznie wcześniej, najprawdopodobniej już po zeszłorocznym Marszu. Wydarzenie będzie przedstawiane w mediach jako sukces PiS, a więc ugruntuje pozycję tej partii oraz da jej propagandowy glejt do następnych działań przeciw Polsce, których zwiastuny już mamy, jak ludobójczy przymus szczepień, uchwalony po odrzuceniu projektu obywatelskiego.  

Co słyszymy w przekazie narodowców? Jakie idee narodowe są przez nich głoszone? Żadne. Jedynie kompletne brednie dyskutowane zawzięcie przez „prawicowe” gadające głowy gdzie popadnie; że Piłsudski zły, czerwony, a Dmowski dobry mimo, że Dmowski reprezentował Piłsudskiego w Paryżu, a samemu Piłsudskiemu Polska zawdzięcza swą ówczesną niepodległość, która długo niestety nie przetrwała, bo tylko do wojny i nigdy dotąd nie została odzyskana. Nic na temat szkodliwości żydostwa w Polsce podnoszonego przez samego Romana Dmowskiego w "Kwestii Żydowskiej" z 1930r., jako odwiecznie zdradzieckiego, burzącego porządek państwa, tworzącego pasożytnicze, kompletnie autonomiczne państwo w państwie polskim, brutalnie wyzyskującego społeczeństwo, czy o konieczności jednoczenia chrześcijańskich przedsiębiorców pod znakiem Krzyżtopora, aby mogli sprostać nieuczciwej konkurencji żydostwa. Nic o numerus clausus, redukującym w zamyśle nadreprezentację żydostwa pchanego przez kahały na polskie uczelnie, aby zająć miejsce należne Polakom w ich własnej ojczyźnie, zarówno poprzez dostęp do edukacji, jak i następnie do urzędów.

Kwestia Żydowska - całość pod linkiem powyżej.

Sam pomysł świętowania 100-lecia niepodległości jest perwersyjny - nic takiego nie ma miejsca. Możemy jedynie mówić o odzyskaniu niepodległości w 1918r., trwającej do roku 1939, o niczym więcej. Zatem świętować możemy tylko odległe wspomnienie o wolności, a nie samą wolność, której przecież nie mamy.

Można oczywiście mówić, że wspólny marsz ze stachanowcami budującymi pospiesznie JudeoPolin na bazie fałszywej narracji o wspólnej historii od początku naszej państwowości, to kompromis w dniu wyjątkowym i że alternatywą (uuuu! Uuuu! Straszne! ) byłyby rozruchy z czarnym PR-em ruszającym w świat z szybkością prywatnego wywiadu Rotszyldów. Tyle, że sojusz ze zdrajcami Polski, z marionetką bankierów umieszczoną w fotelu premiera autorytarnie, bez żadnego poparcia społecznego, z prezydentem mającym przemawiać przed Marszem, człowiekiem satanistycznej jak całe żydostwo sekty Lubawiczów kontynuującym proces zakłamywania historii oraz poniżania Narodu poprzez imputowanie mu żydożerczości, z ludźmi, którzy sprowadzają obce wojska do kraju, państwa, które oddało Rzeczpospolitą Polską w niewolę krwawej żydokomuny po wojnie, jest niczym innym, jak ujawnioną właśnie zdradą, zachowaniem niegodnym, antypolskim, wywodzącym się z tradycji judaistycznego zakłamania, a nie z Polski, gdzie tak za tak się ma, a nie za nie, bez światłocienia.

A zmasowany czarny PR jak ma być, to i tak będzie, co jasno pokazał casus niedawnej akcji żydostwa, które otwarcie zaatakowało Polskę na arenie międzynarodowej, nie ponosząc niestety żadnych konsekwencji, nawet ambasador Izraela p. Azari nie wyleciała z Polski na zbitą mordę.

Realizacja planu "Powstanie Warszawskie 2.0" jest bliska, właśnie została ogłoszona ustawa uchwalona najprawdopodobniej w czasie marszowego zamieszania,  przygotowująca nas do wojny, podpisana przez Andrzeja Dudę: "ZMIANY W SYSTEMIE KIEROWANIA I DOWODZENIA ARMIĄ! PREZYDENT DUDA PODPISAŁ USTAWĘ. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!"  https://wpolityce.pl/polityka/420542-zmiany-w-systemie-kierowania-i-dowodzenia-armia

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: