No icon

Polska

DOKTRYNA SZOKU W AKCJI: DZIESIĘĆ, DZIEWIĘĆ, OSIEM, SIEDEM, SZEŚĆ, PIĘĆ, CZTERY, TRZY, DWA, JEDEN, ZERO – WOJNA!

Pisaliśmy niedawno, że kiedy syjoniści - jak zwykle cudzymi rękami - rozpętają kolejną wojnę i zaatakują Iran, czas się zabierać z Polski, albo zstąpić do głębi, a nasze dzieci przeznaczone na rytualną rzeź żydowską czym prędzej wyprawić za granicę, jak najdalej. Ten moment właśnie nadszedł wraz z decyzją USA o organizacji w Polsce Szczytu Bliskowschodniego, którego agendą jest jadowita, kłamliwa propaganda anty-irańska. Ambasador Iranu, kraju niemal stumilionowego, będącego potęgą w regionie, naszego odwiecznego przyjaciela, ujawnił, iż strona Polska nie zaprosiła Iranu na ten dystopijny niczym z Orwella spektakl nienawiści.

W ten sposób żydostwo, za sprawą rządu w Polsce (bo przecież nie polskiego) wypowiedziało wojnę Iranowi w imieniu Polaków, niwecząc dorobek 520 lat dobrych stosunków pomiędzy naszymi państwami, przedstawiając nas jako agresywnych niewdzięczników, którzy zapomnieli, ile zawdzięczają Iranowi. A zawdzięczamy bardzo wiele, choćby życie tysięcy polskich dzieci, które podczas II wojny światowej trafiły do tego kraju i wiele z nich jako ludzie w podeszłym wieku żyje tam do dnia dzisiejszego, nie doznając najmniejszego uszczerbku, ani dyskryminacji.

Żydostwo, choć nie darzy sympatią Woltera, który rozgryzł tę podłą koterię już kilkaset lat temu mając ją w wyniosłej pogardzie, to po uważnej lekturze „Kandyda” wie, że nie ma skutku bez przyczyny. I dlatego namiętnie gra w szachy, specjalizując się w symultankach, żeby móc przewidzieć, jakie ruchy na jakiej szachownicy spotkają się spotkają się z jaką odpowiedzią. Wytrawny szachista, choćby i kanalia, jeśli gra z przeciwnikiem, który przestrzega określonych reguł, to nawet będąc kompletnym idiotą wygra niemal z każdym, ponieważ został zaprogramowany na sukces mnogością powtarzalnych wariantów, niczym komputer Deep Blue, który pokonał Garego Kasparowa.

Z Kasparowem poszło całkiem łatwo, ponieważ jako sympatyzujący z syjonistami żyd stał po właściwej stronie barykady, zawsze wspierając swych podłych współbraci, a wygrana maszyny nad człowiekiem i to arcymistrzem szachowym doskonale przysłużyła się krzewieniu idei neomarksistowskiej na świecie, ergo: satanistycznej.

Gorzej im poszło z Bobby Fisherem, któremu nikt meczu z komputerem nie zaproponował wiedząc, że dołożyłby mu w kilku niekonwencjonalnych ruchach, ponieważ dzięki żydowskiemu pochodzeniu znał swych genetycznych współbraci jak zły szeląg, nie znosił ich całym sercem, dając temu wielokrotnie wyraz publicznie, za co prześladowali go okrutnie i próbowali ogłosić wariatem. Bobby zmarł jako katolik w 2008r. Niech spoczywa w pokoju.

Grób Bobby Fishera

Jakich ruchów związanych z tą haniebną imprezą w Polsce spodziewa się odwiecznie krwiożercze żydostwo, nienawidzące Iranu tak samo jak Polski, żydostwo, które okupuje Stany Zjednoczone już od 1913 roku, a więc od syjonistycznego sabatu na wyspie Jekyll Island, który wydał zgniłe owoce prywatnej Rezerwy Federalnej? Nietrudno przewidzieć.

Iran musi zastosować środki odwetowe, więc nieprzyjazną Polsce retorykę oraz retorsje, które już się rozpoczęły wezwaniem polskiego Chargé d'Affaires Wojciecha Unolta na dywanik w Teheranie, publicznymi komentarzami przedstawicieli rządu odnoszącymi się do haniebnej postawy rządu polskiego, anulowaniem tygodnia filmów polskich oraz wstrzymaniem wydawania wiz wjazdowych obywatelom RP, co rodzi spory kłopot w momencie uruchamiania polskiej misji handlowej w stolicy Iranu już za około miesiąc.

Konflikt Polski z Iranem jest żydostwu niezmiernie na rękę, aranżuje go i bardzo o niego zabiega, ponieważ w odpowiedzi na słuszne pretensje strony irańskiej będzie mogło wywoływać u nas anty-irańską histerię wyolbrzymiając i przekręcając w swoich zakłamanych mediach każde wypowiedziane w Teheranie słowo. Najprawdopodobniej scenariusz wrednego sanhedrynu jest taki, że w odpowiednim momencie zostanie zainscenizowany w Polsce jakiś akt terroru, do którego preludium już mamy w postaci mordu dokonanego na Pawle Adamowiczu, alarmów bombowych na KUL-u oraz WSKSiM w Toruniu, wkrótce zapewne następne zdarzenia.

Celem tej perwersyjnej gry wstępnej żydowskich psychopatów jest cykliczne wywoływanie potężnej traumy w narodzie polskim, jak po śmierci ofiar koszernego zamachu na pasażerów samolotu pod Smoleńskiem, w tym Lecha Kaczyńskiego, z czego tańczące na polskich grobach żydostwo zrobiło medialną hipertelenowelę. To, co się dzieje w Europie, od Londynu, przez Paryż, Niceę, Madryt, Berlin itd. i przychodzi właśnie do Polski, to nic innego, jak perfidny wariant Doktryny Szoku 2.0 opisywanej precyzyjnie przez Naomi Klein, to psychologiczna manipulacja i zarządzanie strategiczne tłumem przez współplemieńców brata Zygmunta Freuda, należącego przez 40 lat do loży B’nai B’rith.

Poprzednia Doktryna Szoku sprawdziła się doskonale. Po ataku na WTC i Pentagon żydostwo, które go zorganizowało i wraz ze sprzedawczykami przeprowadziło, zrealizowało scenariusz podboju militarnego 7 państw w 5 lat, o którym mówił zszokowany gen. Wesley Clark po ogłoszeniu amerykańskiego ataku na Afganistan.

gen. Wesley Clark

Następnie, po planowym uruchomieniu kryzysu w roku 2008 zostały wprowadzone takie zmiany w systemie finansowym świata, które oddały całą władzę w ręce żydowskich bankierów oraz neokołchozowych korporacji, a więc na końcu sanhedrynu.

Do pełnego sukcesu brakuje żydom podboju Iranu oraz Rosji i przejęcia bankowości tych krajów. Woja z Iranem będzie początkiem kolejnej wojny światowej, po której następna, jak przewidział Einstein będzie prowadzona na kije i kamienie.

Podsycana nieustającymi konfliktami ogólnonarodowa trauma Polaków, jeśli uda się ją wywołać u większej części aktywnej populacji, a po komentarzach po śmierci Pawła Adamowicza widać, że ludzi wrażliwych, lecz podatnych na manipulacje emocjonalne, pełniących ku uciesze żydostwa funkcje pożytecznych idiotów, nie brakuje, doprowadzi w końcu zapewne do sytuacji, kiedy zaledwie iskra wystarczy, aby rozwścieczony, ogłupiony tłum zechciał z gołymi pięściami ruszyć na Iran oraz Rosję, mordując własne dzieci w bezsensownej, nie naszej, podłej wojnie. Taką iskrą może być żydowska prowokacja terrorystyczna w Polsce, o którą zostanie oskarżony Iran. Dlatego scenariusz wojenny jest obecnie bardzo realny - jeśli się Polacy nie opamiętają i nie podejmą koniecznych kroków, ponownie stracimy nasz kraj, tym razem może już na zawsze, a konieczne do niewolniczej eksploatacji niedobitki wylądują w żydowskim obozie koncentracyjnym, jak po wojnie i będą budowały kolejne Pałace Kultury, jako wyraz wdzięczności dla swoich oprawców.

Oby ten scenariusz nie zrealizował się w ogóle, wystarczy mądra postawa Iranu oraz tej części naszej władzy, która jest autentycznie propolska, ale tu ze świecą szukać... Jednak, nawet jeśli uda nam się na jakiś czas odwlec nieuniknione (chyba, że zrealizuje się zapowiedź z Apokalipsy św. Jana i wszystkie, zjednoczone państwa ruszą na Izrael), to konsekwencje tak czy owak będą ogromne, ponieważ odetniemy sobie możliwość wymiany handlowej z Iranem, w tym dostęp do ropy naftowej, co przy syjonistycznej, antyrosyjskiej nagonce oraz blokadzie polskich zasobów energetycznych zmusi nas do korzystania z dostaw żydowskich USmanów, kradnących ropę oraz gaz na Bliskim Wschodzie, żyjących z mordu, oszustwa i złodziejstwa. I choć era hegemonii USA kończy się na świecie za sprawą przekazania władzy Chińczykom, lepiej rokującym w roli klawisza świata jako monolityczny, wyprany z sumień twór stricte żydowski, bolszewicki, materialistyczny, to zanim Chiny przejmą militarną kontrolę nad światem (ekonomiczną już posiadają, niech ktoś spróbuje zamknąć porty w Europie, to bez chińskich towarów zginiemy w miesiąc) jeszcze przez jakiś czas ropę i gaz będziemy oficjalnie kupowali od USA, choć port w Hajfie już jest gotowy z całym węzłem rurociągów, a nominalnymi właścicielami są... Chińczycy. Zatem państwem, które będzie w pełni kontrolowało dostawy ropy naftowej oraz gazu do Europy, będzie Izrael, z militarnymi gwarancjami chińskimi. Jeśli zechce, odetnie dostawy nieposłusznym krajom, np. gaz w zimie, tak jak to się stało całkiem niedawno, kiedy Julia Tymoszenko, żydówka, na syjonistyczny rozkaz zakręciła kurki z gazem płynącym przez Ukrainę i wraz z kumplami z synagogi, także rezydującymi w Polsce, oskarżyła o to Rosję.

 

Artykuł stanowi opinię Autora.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: