No icon

Polska

POLSKA ZHAŃBIONA WE WŁASNEJ STOLICY – AMERYKANIE I ŻYDZI NAPLULI NAM W TWARZ, RZĄD MÓWI: PADA DESZCZ

Konferencja Wojenna w Warszawie, będąca wstępem do Monachium 1938, gdzie zapadnie decyzja w sprawie ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej, odbiła się szerokim echem w podziemnej Polsce. Podziemnej, gdyż do postulowanej przez Adama Mickiewicza głębi, po splunięciu na zimną i twardą, suchą i plugawą skorupę syjonistycznego rządu okupującego Rzeczpospolitą oraz ciemiężącego Naród machającego przy tym biało-czerwonymi chorągiewkami, zeszła już większość naszego społeczeństwa, szukając tam prawdziwych, rzetelnych informacji dziennikarskich, niedostępnych w mediach kierowanych przez żyda Jacka Kurskiego, którego pochodzenie oraz rodzinne koligacje ujawnił niedawno publicznie Mariusz Max Kolonko w jednym ze swoich programów dostępnych na YouTube, co było sporym zaskoczeniem także i dla nas.

W sprawie absurdalnych uroszczeń żydowskich kompetentnie wypowiedział się już Janusz Korwin-Mikke:

Polska została zhańbiona w Warszawie po wielokroć. Pierwszy raz, za sprawą sekretarza Szatanów Zjednoczonych, dobrze odżywionego Mike’a Pompeo, który ogłosił w amerykańskiej, ergo: żydowskiej telewizji CNN, że w Polsce odbędzie się spektakl nienawiści przeciwko Iranowi i ta informacja dopiero za pośrednictwem żydowskich mediów trafiła do „polskiego” rządu, bezwolnego wykonawcy podłej woli zorganizowanego żydostwa, jako rozkaz do wykonania.

Po raz drugi, za sprawą zbrodniarza wojennego, notorycznego kłamcy i oszczercy, premiera w Ziemi Obiecanej Zorganizowanej Przestępczości (copyright kongresmen David Duke) Benjamina Nehanjahu, który otwarcie stwierdził, że przyjechał do Warszawy nie w celach pokojowych, a budować koalicję do napaści na Iran, oczywiście cudzymi rękami, jak to ma żydostwo w zwyczaju, „uświęconym” na piśmie w protokołach tzw. „mędrców” Syjonu, w którym to szkicu programowym podboju świata żydostwo już w 1897r. mówi o użyciu we własnym interesie armat amerykańskich, czy chińskich. Tekst owych protokołów został wydany w książce prof. Janusza Tazbira, który uznał za sprawę nadzwyczajnej wagi, aby opinia publiczna mogła się z nimi zapoznać. Oczywiście nie było możliwe wydanie tych protokołów w Polsce bez mylącego komentarza, w tym żydowskiego judenratu Gazety Wyborczej, lecz cały wstęp oraz pierwszą część książki można i trzeba pominąć, jako kompletnie nieistotne, odczytując wyłącznie protokoły, znajdujące się w całości w drugiej części książki.

Po raz trzeci, za sprawą żydowskiej pseudo „dziennikarki” CNN, żony Alana Greenspana, byłego szefa FED-u, która z Polski zrobiła wobec świata reżim, z którym podczas wojny walczyć mieli żydzi.

Po raz czwarty ponownie za sprawą Pompeo, który napluł Polakom w twarz gloryfikując żydowskiego zbrodniarza, kata Polaków, ogłaszając go światu bohaterem.

Po raz piąty, za sprawą obydwu: Pompeo i szabesgoja Pence’a, który towarzyszył Benjaminowi Netanjahu w czasie wizyty w Muzeum Zakłamania Żydowskiego Polin, gdzie premier Izraela oskarżył Polaków o mordowanie żydów i kolaboracje z Hitlerem, pragnąc zapewne zatrzeć fakt żydowskiej kolaboracji z III Rzeszą, nie tylko Syjonistów, realizujących wraz z Hitlerem plan utworzenia Judeopolonii ulokowanej na wschód od Wisły, ale także żydowskich żołnierzy Hitlera, których amerykański naukowiec dr Brian Mark Rigg naliczył w samej tylko Abwehrze 150 tysięcy chłopa, a było przecież jeszcze SS, Gestapo, była Luftwaffe, Krigsmarine, Kripo oraz kilka innych formacji Hitlera. Niewykluczone, iż słynne, choć niesławne oddziały Einsatzkommando były zasilane żydowskimi zelotami, mordującymi Polaków, ale także żydów, tych wschodnich, Ostjuden, pogardzanych i znienawidzonych przez żydostwo zachodnie, de facto dla utworzenia państwa Izrael, co się też stało już w 1948 r.

Jednak przede wszystkim zhańbił oraz zdradził Polskę syjonistyczny rząd Morawieckiego wraz z pełniącym funkcje prezydenta nieszczęśnikiem, szabesgojem Andrzejem Dudą, nic nieznaczącym ojcem żydowskich dzieci, gdyż wg żydowskiego prawa dziecko z matki żydówki jest 100% żydem, kropka – ojciec nie ma żadnego znaczenia, a jedynie funkcję rozrodczą, pozwalająca na przenoszenie żeńskiego DNA na następne pokolenia, niezmiennego przez wieki, mitochondrialnego, będącego nośnikiem żydostwa, oczywiście u tych, którzy istotnie są genetycznymi żydami, a nie Chazarami nie mającymi nic wspólnego z żydostwem, o czym się gorzko przekonają, kiedy już doprowadzą do autorytarnych, żydowskich rządów na świecie pełniącna razie funkcje skorumpowanych, pożytecznych idiotów, czerpiących chwilowo korzyści z przynależności do korporacji, synagogi szatana (Apokalipsa św.Jana).

To była zdrada Polski poprzez dopuszczenie do i tolerowanie tego perwersyjnego spektaklu nienawiści zarówno wobec nas, jak i wobec Iranu oraz sprowadzenie Rzeczypospolitej do roli – jak to celnie określił Grzegorz Braun – nawet nie lokaja, a brudnej froterki do podłogi, zwykłej szmaty, którą byle żydowski cham może pomiatać jak i gdzie chce.

Sama organizacja tej podłej hucpy, zbiegowiska postaci najpodlejszych z podłych w naszych granicach, jest dla Polaków potwarzą. Jak można było sprowadzić, czy przyjąć w naszym kraju takich zbrodniarzy państwowych, jak kryptożydowska Arabia Saudyjska, obcinająca głowy swoim obywatelom na placach, w publicznych egzekucjach oraz ćwiartująca tych obywateli nożami w swoich ambasadach, z czego ujawniono przypadek Jamala Khashoggi, poćwiartowanego przez Saudów w Istambule.

Arabia Saudyjska, która od ponad 3 lat bombarduje Jemen, korzystając z broni dostarczanej głównie przez Szatany Zjednoczone, Wielką Brytanię oraz Francję, powodując morze cierpień oraz gigantyczną katastrofę humanitarną.

Jak można było zaprosić do Polski zbrodniarza wojennego Benjamina Netanjahu, podłego szefa państwa apartheidu, które lży Polskę od lat i jeszcze niedawno oblewało Płynnym Ołowiem Palestyńczyków, mordując przy tym ponad 500 dzieci, paląc ludzi żywcem bombami fosforowymi? Wg oficjalnych danych liczba ofiar śmiertelnych przekroczyławówczas wówczas 1400 osób, a rannych,w tym kalekich, zostało 5000 Palestyńczyków. Zarówno raport ONZ grupy specjalnego wysłannika Richarda Goldstona, jak i Amnesty International oraz Human Rights  w swoich raportach stwierdziły, że Izrael pod wodzą Netanjahu jest winny popełnienia zbrodni wojennych.  Żydzi kompletnie zniszczylu wówczas 3540 palestyńskich domów mieszkalnych, a doddatkowe 2870 domy zostały poważnie uszkodzone. Ponad 20 000 Palestyńczyków zostało bezdomnymi.  264 prywatne firmy palestyńskie zostały zniszczone, a dalsze 432 poważnie uszkodzone. Żydzi zbombardowali także 324 fabryki, nie zawahali się również przed zbombardowaniem palestyńskich szkół i placów zabaw dla dzieci (270). Zbombardowali także wodociągi opraz instalaje kanalizacyjne.

Izrael już od wielkiej Nakby w 1948 r., kiedy wypędził z domów na tułaczkę ok. miliona Palestyńczyków zajmując ich tereny i zrównując z ziemią ich domostwa, bezkarnie pali, grabi i morduje na oczach całego „cywilizowanego świata”. Do dziś bombarduje ten kraj, ale także także Syrię, jest również organizatorem, szkoleniowcem oraz stanowi kierownicze kadry w tzw. ISIL, przemianowanym szybko na ISIS, ponieważ końcowa litera „L” wskazywała na Lewant, a więc ujawniała żydowskich twórców ISIL, mordujących sadystycznie chrześcijan w Iraku oraz w Syrii, kolebce Chrystusa, Jezusa z Nazaretu. Posługuje się państwowym terrorem na gigantyczną skalę.

Jak można było zaprosić do Polski amerykańskiego zbrodniarza wojennego osądzonego w przez Trybunał w Kuala Lumpur? Mordercę i zdrajcę, który zamknął Polskę w żydokomunistycznym obozie koncentracyjnym po wojnie, a tylko od jej końca napadł na ponad 30 krajów i obalił ponad 50 rządów, z ukraińskim włącznie, wymordowałmiliony ludzi, co udokumentował światu znany dziennikarz John Pilger, natomiast kwestię Ukrainy przedstawił Oliver Stone w filmie dokumentalnym „Ukraina w Ogniu”? Zbrodniarza tak podłego, że nie zawahał się zaatakować własnego kraju wysadzając wspólnie i w porozumieniu z Mossadem wieże WTC, (na czym zarobił Silverman) bombardując… Pentagon (sic!).

Rząd Morawieckiego, Czaputowicz oraz prezydent Duda wyczerpali wszystkie znamiona zdrady kraju. Podczas wojny zostaliby rozstrzelani z rozkazu podziemnego rządu. NIestety, w Polsce nie ma rządu podziemnego, ale nie zdziwilibyśmy się, gdyby powstał.

Grzegorz Braun: Misiek Pompeo i Żorżeta Mosbacher go home, zostawcie nas w spokoju...

 

Artykuł stanowi opinię Autora.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: