No icon

Polska

MASKI OPADŁY Z ŻYDOWSKICH ORAZ AMERYKAŃSKICH PYSKÓW - NAJWYŻSZY CZAS NA ZMIANĘ SOJUSZY RZECZPOSPOLITEJ

Po wczorajszym wpisie p. Ziemkiewicza na Twitterze: „Wygląda na to, że czas przeprosić się z Niemcami i zacząć ostrożne sprawdzać ile by kosztowało przeproszenie się z Rosją” wybuchła ponoć burza. Opinie były podzielone pół na pół i to nie jest zła wiadomość, daje bowiem wielką nadzieję oraz podstawę do optymizmu, gdyż co najmniej połowa Polaków musi mieć całkiem zdrowy ogląd aktualnej sytuacji politycznej i rozumieć, że najwyższy czas na opamiętanie oraz zmianę sojuszy: odrzucenie zbrodniarzy i oszustów amerykańskich precz, za Ocean, natomiast wiarołomnych żydów do Izraela.

Istotnie, czas się pojednać z Niemcami i Rosją oraz stworzyć jakąś przeciwwagę militarną dla US-raelskiego szaleństwa, globalnego terroryzmu dyktowanego żydowskim, judaistycznym szowinizmem, prowadzącego świat wprost do wojny atomowej, czego Netanyahu w ogóle nie kryje; przeciwnie, wyraził to w Warszawie expressis verbis, bez ogródek. Wszyscy chyba rozumieją, że jeśli zostanie zaatakowany Iran tak, jak zostały zaatakowane Irak i Libia, to kolejnym państwem będzie Syria, a następnym Rosja, więc wojna nuklearna murowana, o ile Rosja nie wyposażyła dotąd Iranu w broń atomową, albo nie wykona całkiem prawdopodobnego uderzenia prewencyjnego na Tel Awiw, bo wówczas droga do zagłady świata (albo jego uwolnienia z szatańskich sieci) nieco się skróci, niewiele, ale jednak.

Czas na wznowienie kontaktów gospodarczych z Rosją oraz oparcie gospodarki Polski na rynku wewnętrznym, a także na fundamencie Grupy Wyszehradzkiej, rozszerzonej o Białoruś, Austrię, Serbię, Grecję oraz kila innych krajów, w których żydowski, faszystowski dyktat, a także degeneracja marksizmem kulturowym nie zebrały jeszcze śmiertelnego żniwa. Oczywiście Izrael musi wybić sobie z głupiej głowy jakiekolwiek wpływy w tej grupie, nie ma tam miejsca dla tego państwa terroru, oszustwa i apartheidu.

To chyba jedyne wyjście. Opór będzie oczywiście ogromny, gdyż operacja odrywania od koryta finansowego oraz politycznego wrażych pysków wpitych w tętnice Rzeczpospolitej musi być dla nich bolesna. Cóż, to ich problem.

Trzeba sobie uświadomić, że Rosja to dziś zupełnie inny kraj, niż bolszewicki, ergo: żydowski ZSRR, od którego doznaliśmy tyle krzywd za żydokomuny, już od lat 20. na Kresach. Putin odnosi się do tradycji imperialnej, carskiej, a nie bolszewickiej i z punktu widzenia Rosjan działa bardzo dobrze. Naturalnie działa w interesie Rosji, a nie wrogiej mu Polski, ale dlaczego miałby to robić, przecież jest prezydentem Rosji, nie Polski i ma obowiązek działania dla dobra własnego narodu, a jeśli to byłoby możliwe w obopólnej korzystnej współpracy z sąsiadami – tym lepiej dla wszystkich zainteresowanych.

Zmiana absurdalnych dziś sojuszy, postawienie na pokojową współpracę z sąsiadami, własny pieniądz bezodsetkowy oraz własną armię XXI w. wyposażoną w broń atomową, choć głównie armię cybernetyczną, zdolną paraliżować zdalnie największego nawet wroga atakując jego infrastrukturę, elektrownie, systemy komunikacji, itd. pozwoli Polsce osiągnąć wolność, niezależność oraz dobrobyt. Niema na co czekać – Yankee & Jews go home, now!

PS Nie spodobał się nasz artykuł na żydowskim Fecebooku, post został usunięty przez lokalnych kapo...

 

Artykuł stanowi opinię Autora.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: