No icon

Polska

LEWY LIST CZTERECH AMBASADORÓW, CZYLI: NIHIL NOVI SUB SOLE - WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO ŻYDA

Głośnym echem odbił się w Polsce rzekomy „list czterech ambasadorów”, mający przestraszyć opinię publiczną poprzez wywieranie presji politycznej na pseudokomisję Cymańskiego w sprawie tzw. „ustawy frankowej”, która nie ma kompletnie nic wspólnego z rozwiązaniem obiecanym 3 milionom Polaków przez Andrzeja Dudę w trakcie kampanii prezydenckiej, a jest tylko cyniczną akcją, przedwyborczą propagandą, która ma zdezorientować Polaków oraz zalegalizować ewidentne oszustwo tzw. "kredytów we frankach", które nie były ani kredytami, ani we frankach, ale na ten temat już sporo mapisano, sprawa jest jasna.   

List okazał się nieudolnym fake newsem, pismo zostało sporządzone zamiast na papierach firmowych poszczególnych ambasad, to na jednym papierze z emblematami czterech ambasad (w tym niemieckiej w języku polskim), bez żadnych adresów, telefonów, czy maili, a także bez odręcznych podpisów domniemanych sygnatariuszy, co jest nie do pomyślenia w realnej korespondencji, a już szczególnie takich pedantów i formalistów, jak Niemcy. Ponadto, w rzekomym imieniu Austrii oraz Portugalii mieli się podpisać urzędnicy niższego szczebla, chargé d’affaires, powoływani w przypadku nieposiadania przez dane państwo ambasady, a wszystkie wymienione kraje w Polsce ambasady posiadają. Nie ma także żadnej informacji na temat rzekomego listu na stronach internetowych ambasad.

Mamy więc do czynienia z fałszywką, której nikt nie potwierdził i co gorsza nikt nie zaprzeczył, więc została opublikowana w całym chyba mainstreamie i stała się fantomowym przedmiotem dyskusji.

Jeśli nawet takie pismo byłoby prawdziwe, a ewidentnie nie jest, to wszystkie cztery kraje mogłyby mieć dostateczne powody, aby je podpisać , oczywiście na odrębnych firmówkach własnych ambasad.

NIEMCY

Niemcy nie odzyskały niepodległości od czasów Republiki Weimarskiej, są wciąż okupowane; to z amerykańskich baz na terenie Niemiec sterowane są drony bombardujące np. kraje afrykańskie, a koszerni „finansiści” z Frankfurtu stanowili kolebkę kapitału „niemieckiego” oraz, a może przede wszystkim – nowojorskiej Wall Street.

AUSTRIA

Austriacy to z reguły przyzwoici ludzie, witający się katolickim „Grüß Gott!” od setek lat. Podły wyjątek stanowi Wiedeń, jak o nim pisał Julian Tuwim, ta „żydowska Mekka”, zalecając swoim pobratymcom okupującym stolicę Austrii jak niżej:

Izraelitcy doktorkowie,

Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,

Co w Bochni, Stryju i Krakowie

Szerzycie kulturalną francę !

Którzy chlipiecie z “Naje Fraje”

Swą intelektualną zupę,

Mądrale, oczytane faje,

Całujcie mnie wszyscy w dupę.

HISZPANIA

Hiszpania ewidentnie schodzi na psy już od krwawej wojny bolszewickiej wytoczonej tamtejszemu narodowi przez tych samych co zawsze szatanów, w 1936 r. A takie miała wspaniałe tradycje, takie rozsądne działania, kiedy królowa Izabela ze swym małżonkiem Filipem wygnali zarazę z Hiszpanii precz, za lichwę rujnującą kraj, degenerację oraz mordy rytualne, jak w każdym z wielu przypadków w innych państwach, których list byłaby dłuższa od tego artykułu.  Z Hiszpanii większość trafiła wówczas do Imperium Osmańskiego, budując tam swoje imperium równoległe, państwo w państwie, w końcu niszcząc gospodarza, jak wszędzie na świecie. Niestety, spora grupa trafiła również do sąsiedniej…

PORTUGALIA

…Portugalii, gdzie funkcjonuje do dnia dzisiejszego po pozornym przejściu na katolicyzm wg zaleceń Mojżesza Majmonidesa vel muzułmańskiego (!) Abu Imran Musa Ibn Majmun: znamy ich doskonale, chociaż większość z nas nie zdaje sobie sprawy tego, a cóż to za korporacja ten Jeronimo Martins, który zrzucił na Polskę iście egipską plagę Biedronek.

Jeśli powyższy film nie wyświetla się na YouTube, ponieważ jest w Polsce cenzurowany, prosimy kliknąć ten link.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: