No icon

Polska

CZY DOSZŁO DZISIAJ DO ŻYDOWSKIEGO ATAKU NA POLSKĘ AMERYKAŃSKĄ BRONIĄ ELEKTROMAGNETYCZNĄ?

Czy żydostwo zaatakowało Polskę bronią elektromagnetyczną? Przez cały dzień docierają do nas informacje o złym samopoczuciu mieszkańców Dolnego Śląska. Najczęstsze objawy to intensywne bóle głowy, swędzenie skóry oraz nudności. Przez kilka godzin badaliśmy dzisiaj poziom promieniowania elektromagnetycznego (EMF) we Wrocławiu oraz okolicach i okazało się, że cyklicznie, co kilkanaście, kilkadziesiąt minut włączana jest emisja promieniowania przekraczająca 200 miliTesli, a więc 2000 miliGaussów. Maksymalne natężenie EMF w naturalnym otoczeniu to 49 miliTesli, aczkolwiek z reguły oscyluje ono wokół 6-8 miliTesli. Mamy więc około 20-krotne przekroczenie wartości standardowych, przy czym radiacja na poziomie 100 miliTeslu uważana jest za wysoką oraz ewidentnie szkodliwą, skala analogowych mierników promieniowania EMF kończy się na 100 miliTeslach, jak a obrazie niżej.

Pomiary EMF na Dolnym Śląsku 13.05.2019r. 

Natomiast mierniki cyfrowe osiągają znacznie większe możliwości i to dzięki nim mogliśmy ustalić faktyczny poziom promieniowania elektromagnetycznego w dniu dzisiejszym na terenie Dolnego Śląska, choć niewykluczone, że spektrum ewidentnego ataku jest o wiele szersze i rozciąga się na całą Polskę. Pokonaliśmy kilkadziesiąt kilometrów na Dolnym Śląsku i wszędzie promieniowanie było jednakowo wysokie. Ustawało na kilka minut, po czym było włączane i tak przez kilka godzin naszych obserwacji.

Pomiary EMF na Dolnym Śląsku 13.05.2019r. 

Jakie są skutki ekspozycji organizmu na promieniowanie EMF?

Pry podwyższonym poziomie promieniowania pojawiają się bóle głowy, nudności, wymioty, mocna swędzące wysypka skórna, albo intensywne swędzenie bez widocznych objawów, gorączka. Ponadto stan przygnębienia, depresja, trudności z koncentracją, zapominanie, trudności poznawcze.  

Kolejne stadium to uszkodzenie komórek naszego działa, bezpłodność, defragmentacja DNA oraz rak. Przy silnym promieniowaniu ulegają uszkodzeniu narządy wewnętrzne naszych organizmów, pojawiają się wypadki śmiertelne.

Czy w odwecie za coraz bardziej otwarte mówienie niewygodnej prawdy o zbrodniach żydowskich, za protest przeciwko ustawie 447 oraz mobilizację prawicy zostaliśmy zaatakowani przez psychopatyczne żydostwo bronią elektromagnetyczną, zgodnie z literą Protokołów posługujące się armatami amerykańskimi?

Zachęcamy wszystkich czytelników do instalowania aplikacji EMF na swartfonach i przeprowadzania własnych pomiarów.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: