No icon

Polska

ŻYDOWSCY OKUPANCI WCIĄŻ RZĄDZĄ – NIEWAŻNE KTO GŁOSUJE W WYBORACH, WAŻNE KTO LICZY GŁOSY...

Stara zasada wyeksplikowana niegdyś urbi et orbi przez Stalina Dżugaszwili (co się tłumaczy z gruzińskiego: syn żyda) obowiązująca na całym niemal świecie okupowanym na najwyższych szczeblach przez zorganizowane żydostwo zadziałała i tym razem perfekcyjnie, w końcu kabalistyczni spece od liczb nie mają sobie pośród oszustów równych.  

Wybory do marionetkowego nota bene Parlamentu Europejskiego wygrało PiS z PO i pederasta na dokładkę. Ładna menażeria.

Konfederacja prawicy oraz Kukiz’15 nie przekroczyły progu wyborczego. Taki przyszedł rozkaz.

Kto będący przy zdrowych ma w to uwierzyć?

Jak pokazują komentarze internautów do zachwytów Jonny Danielsa na twitterze, Polacy w te bzdury nie wierzą.

Ilu mamy w Polsce dewiantów, ilu pederastów, ile lesbijek? Czy więcej, niż patriotów, którzy przychodzą na marsze narodowców w liczbie 100 tysięcy osób? Przecież to margines w obu znaczeniach słowa, bez statystycznego znaczenia. Kto na nich głosował, elektorat SLD?  Głosował na siebie. PO - na PO. PiS? Być może ta cząstka, która posądzana jest publicznie o homoseksualizm, znacząca, ale minimalna. Narodowcy? C'mon! Zatem kto? Naszym zdaniem Mossad z CIA.

Jeszcze wczoraj w nocy, a także dzisiaj rano pojawiały się doniesienia z sondaży, że Konfederacja próg wyborczy znacznie przekroczyła, aczkolwiek wynik prezentowany publiczności w żaden sposób nie odpowiadał sondażom prowadzonym przed wyborami, zapowiadającym dla Konfederacji wynik dwucyfrowy, co ma swoje głębokie racjonalne uzasadnienie, ponieważ Konfederacja jest obecnie jedyną siłą polityczna w Polsce, która rzeczywiście, a nie na pokaz odrzuca żydowskie uroszczenia wycenione przez koszerny gang oszustów na bagatela 300 mld USA, zlecone do egzekucji amerykańskiemu bandycie.

Czy Polacy postradali zmysły i sami zakładają sobie sznury szubieniczne na szyje? Czy przestali być w większości katolikami oraz patriotami, którym dobro Ojczyzny jest drogie tak, jak dobro własne i własnej rodziny?

Z pewnością nie. Ewidentnie mamy znów do czynienia z perfidnym fałszerstwem wyborczym, wynikiem, który został uzgodniony już na długo przed wyborami oraz zadaniowej powstaniem partii pederastów, poza granicami Polski i przekazanym do realizacji lokalnemu aparatowi sługusów oraz popleczników obcych interesów, Polsce jadowicie wrogich.

To żadna nowość. W powojennej Polsce wybory nigdy nie były demokratyczne, także po tzw. Okrągłym Stole, a jaskrawym dowodem na to jest casus słynnych wyborów samorządowych, zmanipulowanych do tego stopnia, że cała komisja wyborcza „leśnych dziadków” podała się wówczas do dymisji.

Należy założyć, że prawdziwe wyniki były zbliżone do tych, które zostały ogłoszone przez Polonię w Birmingham, gdzie proces wyborczy znajdował się pod kontrolą: Konfederacja zdobyła 35,44% głosów, jest na pierwszym miejscu.

 

Tak długo, jak nie będzie pełnej kontroli społecznej nad wyborami, pełnej przejrzystości, wyników na wszystkich szczeblach w czasie rzeczywistym publikowanych na bieżąco online, nie ma najmniejszej nawet szansy na uczciwe wybory w Polsce. Dlatego zupełnie bezcelowe są wysiłki Konfederatów, wszelkie kampanie informacyjne, dopóki ta elementarna kwestia nie zostanie uregulowana.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: